ورزشگاه موزه ها و هتل ها و اردوگاه های روز, عرصه ورزش می تواند بازگشایی در L. A. شهرستان در روز جمعه

لس آنجلس در روز چهارشنبه اعلام کرد که ورزشگاه و امکانات تناسب اندام pro-league عرصه بدون مخاطبان در اردوگاه های روز, موزه, گالری, باغ وحش, آکواریوم, اردو, هوای آزاد, مناطق تفریحی و هتل ها برای اوقات فراغت سفر خواهد بود و مجاز به بازگشایی جمعه.

مقامات گفت: آنها اعلام خواهد شد پروتکل های ایمنی برای کسانی که کسب و کار در روز پنج شنبه و عملیات است که مطابق ممکن است بازگشایی روز بعد. این معلوم نیست چه قوانین را به دنبال دارد.

این حرکت نشانه دیگری قدم در بازگشایی اقتصاد ادامه داد: با وجود افزایش در تعداد coronavirus عفونت و مرگ و میر مربوط به بیماری. لس آنجلس باقی مانده کانون در کالیفرنیا از این بیماری همه گیر با بیش از 2,700 مرگ و میر.

تبلیغات

بیشتر بازگشایی می آید به عنوان 1,275 موارد جدید و اضافی 61 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 گزارش شده توسط L. A. شهرستان مقامات بهداشت عمومی.

روز سه شنبه برای دومین روز متوالی به دولت گزارش شده بیش از 3000 مواردآوردن تعداد کل عفونت به بیش از 137,000.

بخش عمده ای از این موارد در L. A. شهرستان و یک مورد ثبت شده است که coronavirus نرخ انتقال در شهرستان به نظر می رسد بالا رفتن دوباره.

بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 در لس آنجلس را به طور قابل توجهی کاهش در هفته گذشته در مقایسه با هفته گذشته است. این اولین بار است که اتفاق افتاده و پس از بستری شدن در بیمارستان شد و در اوج خود در آخرین هفته از ماه آوریل است. وجود دارد به طور متوسط 2,010 دفاع کند گرفته شد در بیمارستان بستری بیماران روزانه در هفته گذشته با تایید و یا مشکوک به عفونت کروناویروس پایین 0.1% از هفته گذشته روزانه به طور متوسط از 2,012.

تبلیغات

اما مقامات می گویند آن است که هنوز هم ممکن است به اعتصاب تعادل بین حق بازگشایی جامعه و پیوستن به دقیق قوانین ایمنی. آنها انتظار عفونت های اضافی به عنوان مردم بیشتر بازگشت به روال اما گفت که پس اجتماعی فاصله و پروتکل های دیگر می تواند به کاهش خطر ابتلا به بیمار است.

مقامات دولتی در اوایل این هفته گفت که سینما و میله می تواند بازگشایی اگر استان ها احساس می شود آن را امن برای انجام این کار. نه از کسانی که امکانات موجود در L. A. شهرستان برنامه های چهارشنبه اعلام کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de