L. A. شهرستان وکیل قطره اجباری جلسات برای منع رفت و آمد متخلفان

لس آنجلس بازداشت شدگان نقض حکومت در حالی که نشان دادن در برابر پلیس به قتل جورج فلوید نمی توان تحت تعقیب و در حال حاضر نمی خواهد که برای حضور در جلسات برنامه ریزی شده توسط شهر Atty. مایک Feuer.

پس از دریافت پوش بک از فعالان و محلی Black Lives Matter رهبران Feuer کاهش یافته و رشته های متصل به رد این موارد است. روز دوشنبه گفت: معترضان بازداشت برای نقض مقررات مورد نیاز خواهد بود برای حضور در “دیالوگ” یا حوادث دیگر با اجرای قانون و جامعه ذینفعان طراحی شده برای تمرکز بر تعاملات پلیس تعصب و مسائل دیگر.

برخی از 2500 نفر دستگیر شده بودند در L. A. تنهایی برای نقض مقررات و عدم پراکنده در حالی که اعتراض هفته گذشته است. لس آنجلس Dist. Atty. جکی لاکی در حال حاضر اعلام کرد که او نمی خواهد اتهام هر یک از این متخلفان.

تبلیغات

“ما بررسی تعدادی از عوامل در تصمیم گیری که آیا به حضور در این حوادث داوطلبانه و یا اجباری برای معترضان که برای بازداشت شدند و این نقض” Feuer گفت. “از یک طرف به عنوان مثال اگر چه من خیلی امیدوارم که وجود دارد این است که هرگز در آینده نیاز به دیگر مقررات منع رفت و آمد در لس آنجلس, اگر یکی است که تا کنون اعمال شده در هر شرایطی مهم خواهد بود که ما ساکنان آن را به طور جدی و مطابق با آن است.”

اما او گفت: “عوامل وزن در حمایت از مشارکت داوطلبانه در برنامه های ما بودند قانع کننده تر به خصوص با توجه به نحوه بی سابقه ای — در واقع کاملا فوق العاده — حوادث دو هفته گذشته بوده است.”

Feuer گفت: هدف از این بحث این است که به ترویج تغییر معنی دار.

“اگر کسانی که دستگیر شده بودند نیاز به حضور به عنوان یک پیش شرط لازم برای دفتر ما نه پر کردن یک مورد اما پس از آن تصمیم به شرکت آنها خواهد بود موضوع را به دادستان. کسانی که تعقیب می تواند منجر به اعتراض صلح آمیز داشتن سابقه کیفری است و نه نتیجه من حمایت — در اینجا به خصوص با توجه به حقوق آنها ورزش در این زمان بسیار مهم.”

تبلیغات

او همچنین گفت: منابع بهتر خواهد بود با استفاده از ساخت شهر امن تر است اما به شدت او را تشویق کسانی که دستگیر شده بودند به شرکت.

این تصمیم توسط شهر اجرای قانون مقامات به دنبال کیفری یا مجازات های مالی علیه معترضان به شرح زیر شکایات بسیاری از کسانی که دستگیر شده است که آنها صرف ساعت در پلاستیک دستبند کهنه در اتوبوس بدون توجیه ترک آنها را با آسیب و بالقوه در معرض آنها را به کوروناویروس.

بسیاری از کسانی که دستگیر شدند به زندان به ظن یا نقض مقررات قوانین و یا عدم پراکنده بعد از پلیس لس آنجلس اعلام کرده بود اعتراض خود را غیر قانونی.

واصل طرح دعوی در دادگاه توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از جنوب کالیفرنیا و زندگی ماده L. A. ادعا می کند که حکومت غیر قانونی سرکوب قانون اساسی محافظت اعتراضات و نقض آزادی مردم را از جنبش. سازمان ها را نیز تقبیح فیلم نشان می دهد که افسران پلیس در پاسخ با خشونت علیه معترضان از جمله نوسانی باتوم و شلیک فوم و اسفنج پرتابه.

تبلیغات

کسانی که طرفداران گفت: شهر جدید موضع گیری نمی کند حل همه نگرانی های مشخص شده در طرح دعوی در دادگاه و از آنها خواست که تمام موارد را رد کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de