افسر پلیس لس آنجلس به اتهام حمله در ضبط و شتم مرد بی خانمان

یک افسر پلیس لس آنجلس بوده است به اتهام حمله در ارتباط با یک ویدیو که نشان می دهد او بارها و بارها با مشت گزارشی مرد بی خانمان در بیل هایقتس, مقامات روز سه شنبه گفت.

فرانک هرناندز است که با پلیس لس آنجلس برای بیش از 20 سال متهم شده بود با یک تعداد از حمله تحت رنگ اقتدار در ارتباط با مارس 27 حادثه است.

“این یک اخلال در مورد استفاده غیر قانونی از زور در دست یک افسر پلیس” Lacey در بیانیه ای گفت. “در این مورد ما معتقدیم نیروی نه از نظر قانونی لازم است و نه معقول.”

هرناندز و خود را شریک بودند در پاسخ به یک خاطی در 2400 بلوک هوستون خیابان زمانی که آنها در مواجه با یک مرد بی خانمان که در حال راه اندازی یک چادر در بسیاری مجاور به یک کلیسای محلی. تلفن همراه تصویری از این حادثه نشان می دهد که افسر پرتاب بیش از یک دوجین مشت در سر و بدن است. این مرد به نظر نمی رسد به مسلح یا مقاوم در برابر در یک نقطه سکندری دور از هرناندز.

تبلیغات

اگر چه این حادثه نیست با استانداردهای نیاز به پلیس لس آنجلس به انتشار تصویری رئیس میشل مور دستور داد بدن فرسوده دوربین فیلم از این صحنه منتشر خواهد شد در اواسط ماه مه پس از تلفن همراه ظاهر و موجب خشم.

هرناندز دستگیر شد بعد از ظهر سه شنبه منتشر شد و در تعهد خود را در کمتر از یک ساعت با توجه به رزرو سوابق. او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در مرکز شهر دادگاه پنج شنبه دادستان گفت.

قربانی توضیح داده شده توسط وکلای مدافع و فعالان به عنوان یک منطقه بی خانمان شده که در این محله دچار خراش اما آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان. هرناندز اختصاص داده بود به خانه هنگامی که تصویری عمومی شد. مور به نام حادثه نگران کننده است.

تبلیغات

هرناندز درگیر شده است در سه روز-وظیفه تیراندازی بیش از این دوره از زندگی حرفه ای خود از جمله سال 2010 کشته شدن یک گواتمالا روز کارگر که برانگیخته روز از تظاهرات خشونت آمیز در وستلیک منطقه است.

یک تماس به هرناندز وکیل به دنبال نظر شد و بلافاصله بازگشت.

کارلوس منتس یک عضو و سازمان با سنترو CSO: خدمات اجتماعی سازمان در بیل هایقتس گفت: “من خوشحالم که او را متهم اما من امیدوارم که او گناهکار است ، من همیشه کمی leery از محاکمه روند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>