ماری جوانا باشگاه کسب و کار مهمان نوازی بازگشایی میان COVID-19

دنور انگشت شماری از ماری جوانا باشگاه ها و کسب و کار مهمان نوازی در حال بازگشایی در یک سرعت مشابه که از رستوران ها در طول COVID-19 pandemic, اما, آینده خود را cloudier تر از همیشه.

وقتی کلرادو رستوران داده شد به گزارش بازگشایی در محل ناهار خوری, on May 27, کسب و کار اجازه می دهد اجتماعی گلدان استفاده کنید همچنین به آغاز روند باز کردن برای مصرف. مانند رستوران های شهر دنور چند ماری جوانا پسند سالن و کلاس های درس شده بود دستور داد بسته که از ساعت 8 صبح 17 مارس و در حال حاضر عامل در ظرفیت محدود اجتماعی فاصله دستورالعمل. اما بر خلاف رستوران های بازگشایی ماری جوانا سالن نبود خطاب در سال های اخیر اجرایی سفارشات از فرماندار Jared پلیس و شهردار مایکل هنکاک و یا در قوانین جدید صادر شده توسط Denver نظارتی ادارات مانند مالیات و مجوز و بهداشت عمومی و محیط زیست است.

قهوه مشترک شده است اجازه می دهد اجتماعی گلدان مصرف نزدیک به دو هفته در حال حاضر با توجه به شرکت ریتا Tsalyuk که می گوید: او هنوز هم در انتظار یک شرکت پاسخ از شهرستان در مورد قهوه مشترک وضعیت در طول بیماری همه گیر.

“این یک وضعیت عجیب و غریب,” او می گوید. “ما در حال مرتب کردن بر اساس یکی از یک نوع است و آنها نمی دانند چه چیزی برای انجام با ما در حال حاضر است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Tsalyuk می گوید: او است که در برقراری ارتباط با مالیات و مجوز و شهرستان دفتر دادستان در مورد استقرار فوری, آینده, اما دریافت کرده است و نه جامد ، در حال حاضر قهوه مشترک است که اجازه می دهد دو نفر در یک اتاق برای استفاده از ماری جوانا برای پانزده دقیقه فواصل در حالی که او اختصاص داده است بقیه فضا به کالا و فروش مواد غذایی و اضافی منطقه انتظار برای داروخانه در کنار درب که او نیز با همکاری صاحب. “ما مطابق با فضا و زیر پروتکل های ایمنی. ما در حال گرفتن مقدار از مردم در حال حاضر وجود دارد به هر حال” Tsalyuk می گوید.

اریک Escudero و ارتباطات و مدیر به صورت غیر مستقیم و مجوز تایید می کند که این شهر هنوز هم با توجه به نحوه رسیدگی مصرف ماری جوانا کسب و کار و در حال صحبت با مقامات دولتی در حالی که بررسی دستور اجرایی از پلیس “برای تعیین اگر این کسب و کار می توانند رزومه ارائه حشیش مصرف و چه بهداشت عمومی محدودیت های مورد نیاز هستند.”

قهوه مشترک است و تنها با مجوز ماری جوانا سالن در دنور که در آن اکثریت گلدان پسند اجتماعی-مصرف کسب و کار بدون مجوز باشگاه ها و فضاهای رویداد. در حال حاضر آنها در حال آماده برای کسب و کار دوباره بیش از حد.

خصوصی ماری جوانا سالن تترا 9 بازگشایی در ژوئن 6, با توجه به مالک Dewayne بنیامین که می گوید: فضای به روز شده است برای بهبود اجتماعی فاصله با هیچ تماسی دما را بررسی کنید مورد نیاز قبل از ورود و حذف هر جامعه سیگار, لوازم جانبی. “متاسفانه ما تا به حال به اجازه رفتن از جامعه ما dab نوار” او اشاره می کند.

ماری جوانا پسند فضای رویداد کشت همکاری و خصوصی گلدان سالن استودیو 420 نیز بازگشایی با توجه به مربوطه Facebook pages. پس از بستن برای بیش از دو ماه Colorado Cannabis, تور ماری جوانا فعالیت های شرکت با دفتر مرکزی آن در unincorporated Adams County, شروع به ارائه خصوصی گلدان پسند تورهای در اواخر ماه مه و نه کلاس های حضوری در ماه ژوئن.

“من می خواهم بگویم آن را به عنوان امن به عنوان هر چیز دیگری که مجاز به باز کردن back up در حال حاضر می گوید:” بنیانگذار مایکل Eymer که توضیح می دهد که کارکنان خود را است عقیم سازی فضا و انجام حرارت چک بین جلسات. “بسیار کمی وجود دارد راهنمایی برای یک شرکت مثل ما به خصوص وقتی که می آید به بازگشایی.”

او بیش از حد نگران آینده…نه فقط در کسب و کار خود را, اما در سراسر کشور است.

“ما نوع انجام بهترین ما می توانیم در یک وضعیت بد,” Eymer می گوید. “خیلی خوب. ما نمی دریافت هر گونه شکایت و یا دیده می شود هر کسی نمایش علائم هنوز و هر گونه درآمد در آینده در حال حاضر ما کمک می کند تا زنده بماند. من نگران مردم اجازه گارد خود را به طوری که ما تقریبا تضمین شده یک تجدید حیات در اینجا.

“این در مورد امید برای بهترین و برنامه ریزی برای بدترین در حال حاضر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>