مونیکا LaBonte در قدرت پردازش آنلاین کنسرت

در این نامشخص, روز, زندگی, اینترنت, اجرای برنامه توسط نوازندگان با استعداد هستند یک منبع سرگرمی وحدت و آرامش. مونیکا LaBonte یک باک از طیف مقدم خواننده و ترانه سرا صحنه در دهه گذشته شده است بازی اصلی آهنگ را پوشش می دهد و بیش از Facebook Live از ماه آوریل در یک هفته کنسرت لقب “قهوه و آهنگ با مونیکا ماری.”

LaBonte یکی از سرب خوانندگان از این عینک یک چشمی Band, یک تخته سنگ بر اساس Americana/گروه محلی است که آخرین آن-تا کنون فرفره در فاکس تئاتر در ژانویه 18. LaBonte پسر هم متولد شد تقریبا یک سال پیش, و او در حال حاضر با تمرکز بر بالا بردن او را با شوهرش و آماده انفرادی خود اولین است. کلرادو اسپرینگز بومی شده است بازی او Facebook کنسرت اکثر جمعه ها در اواخر روز صبح در حالی که هم چرت زدن در اتاق بعدی. ما با او صحبت کرد در هفته گذشته در حالی که شوهر تماشا عزیزم.

Westword: شما انجام شده است را هفتگی قهوه و آهنگ با مونیکا ماری در حالی که برای در حال حاضر. چگونه می توانم شما تصمیم می گیرید که آن را برنامه ریزی و چه به بازی ؟

مونیکا LaBonte: من نوع یک برده به آهنگ در خواب روم و کسانی که شب ساعت — کسانی که نخست ساعت در زمانی که دیگر نوازندگان انجام شد خود را به زندگی می کنند جریان در اوایل یا اواسط شب — که نه راستش یک زمان خوب برای ما به هر حال به خاطر از شام و حمام و بطری. این فقط احساس خوب به اواخر صبح چیزی. تصمیم گیری در مورد آنچه برای بازی در ابتدا من شروع با فقط آهنگ های که من در بازی قبل از قرنطینه و زمانی که من gigging قبل از من کودک من. سپس متوجه شدم که من می تواند کار بر روی یک آهنگ یا دو هفته و قطره ای در آهنگ های جدید — یا آنهایی که من نوشتم یا آنهایی که من می خواستم برای پوشش. آن را به من کمک کرد تا تمرکز بر روی موسیقی که احساس واقعا الهام بخش و فوق العاده سرگرم کننده را به بازی.

درست پس از جان Prine گذشت شما تحت پوشش یکی از آهنگ های خود را. آیا شما دیگر نمونه هایی از آنچه اتفاق می افتد در جهان تحت تاثیر آنچه که شما تصمیم به بازی در این جلسه ؟

آره من تحت پوشش دوست من جان Statz آهنگ “آنچه را با شما تماس؟” — و آن را در واقع بسیار مربوط به آنچه در جریان است در اخبار در حال حاضر. اما من آن را پوشش داده چرا که من او را دیدم بازی آنلاین من عاشق این لحن. آن شده است یک کمی هدف من برای یادگیری نوازندگان محلی ” آهنگ ها; من فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده شروع به انجام آن است. و در آنجا بود که یک روز جمعه وقتی که من پیر عینک یک چشمی آهنگ — آهنگ قدیمی که من هرگز انجام می شود فقط توسط خودم — فقط به خاطر من بیدار شد که صبح و احساس من می خواستم برای ادای احترام به عینک یک چشمی که شد از جمله مهم گروه برای من و سفر. آن را سرگرم کننده بود و من فکر می کنم آن است که بیشتر نمایش ها از همه [آنلاین را نشان می دهد].

آنچه اتفاق می افتد را با اولین آلبوم انفرادی خود را?

من ثبت تاریخ و زمان آخرین فوریه. من باردار بود و داستان کوتاه و یک داستان بلند است که من با عینک یک چشمی برای مدت زمان طولانی و شروع کردم به گرفتن الهام بخش برای ارسال به آهنگسازی مسابقات. من به مردمی جشنواره 2018 و فقط در این مرحله توسط خودم و ارسال آهنگ که من می خواهم نوشته شده توسط خودم را برانگیخت چیزی در من است. این ایجاد این انرژی جدید است که احساس واقعا خوب ساخته شده و من احساس می کنم “این مسیری است که من می خواهم.” من باردار شدم بعد از آن سال و پس زمستان من تصمیم گرفتم که زندگی من را به شدت تغییر. من می خواستم به من پا در درب به عنوان یک هنرمند انفرادی و من تصمیم به ایجاد یک آلبوم به طوری که پس از تبدیل شدن به یک مادر, من هنوز چیزی برای ارائه است که در حال حاضر ایجاد شده است. من تا به حال همه این آهنگ آماده, پس از آن در زمان مناسب به آن همه اتفاق می افتد. من شروع روند انجام تمام back-end مسائل در حال حاضر به انتشار این تابستان.

چگونه آن را احساس به بازی این زنده-به-این-اینترنتی نشان می دهد ؟

من میخوام بگویم این یک کیسه مخلوط. این یک برکت و رحمت به زمان و توانایی ارائه این جریان زندگی می کنند اما آن را بدون بسیاری از آزمون و خطا صدا و حکیم است. من در کوه زندگی می کنند در بین لیون و Estes Park; آب و باد — همه این چیزهایی که به کمک اتصالات ضعیف. من در نهایت باید کمی راه اندازی; من یک میکروفن خوب و من iRig که متصل به گوشی من. این لعنتی عالی. آن را ذخیره صدا من خیلی. بنابراین این نوع بی دست و پا در ابتدا تعامل و احساس آرامش در آن عملکرد فضا اما در حال حاضر که صدا گرفته شده و من باید افرادی که هر هفته من واقعا لذت بردن از آن.

آیا شما فکر می کنم توجه از این آنلاین را نشان می دهد ترجمه برای طرفداران بیشتر و بهتر مباحث زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت?

من فکر می کنم چیزی وجود دارد مردمی در مورد آن. من را راهنمایی هر هفته و من فکر می کنم آنها از مردم که در زمانی که همه چیز باز خواهد آمد و هنرمندان که در حال انجام این جریان زندگی می کنند. پتانسیل برای طرفداران جدید وجود دارد.

چگونه به این ویروس مبتلا خانواده خود را?

من هم تدریس موسیقی و من از دست دادن برخی از دانش آموزان, اما من فکر می کنم به طور کلی ما خوش شانس بوده است که بخش عمده ای از کار قرار می دهد که غذا روی میز برای من و خانواده قادر به نقل مکان کرد آنلاین. من از دست یک تکه از درآمد اما به دلیل کار شوهرم ما خوب است. من قطعا باید یک مجموعه ای از لوایح که به ملاقات کرد و کمک های مالی [در طول جریان زندگی می کنند] قطعا کمک کرده اند. چون من در dire straits, من به برخی از بخشی از نکات و ارائه به سازمان ها و کسب و کارهای محلی.

هنگامی که شما احساس می کنید خوب پخش موسیقی در مقابل مردم در فرد ؟

من راحت به عنوان به زودی به عنوان افراد باز کردن و می گویند که آنها آماده است. در برخی از نقطه ما به حق است ؟ اگر من به آواز خواندن با یک ماسک بر روی صورت من فکر می کنم من احتمالا می خواهم فقط انتخاب کردن اما اگر مردم خود را حفظ فاصله و احترام هستند و این گروه به اندازه کافی دور از مخاطبان…شاید که مانند مرحله اول در روند برگشت.

قهوه و آهنگ با مونیکا ماری اکثر جمعه ها در ساعت 10:30 صبح از طریق Facebook.com/MonicaMariesMusic.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>