مقامات عقب نشینی از بین بردن نرده های موقت در کاخ سفید

سه قانونگذاران دموکرات هستند و درخواست فدرال ناظران برای بررسی اینکه آیا ایالات متحده پارک پلیس هر گونه قوانین در مسیریابی تظاهرکنندگان از میدان در مقابل کاخ سفید در هفته گذشته.

درخواست شده بود در نامه ای که سه شنبه منتشر شد به داخل اداره بازرس کل Mark Lee ” Greenblatt. مقامات در مراحل اولیه بررسی این درخواست گفت: IG سخنگوی نانسی DiPaolo.

پارک پلیس و دیگر نیروهای امنیتی lobbed عوامل شیمیایی و پانچ و clubbed تظاهر کنندگان و روزنامه نگاران در پاکسازی میدان لافایت در نزدیکی کاخ سفید در ژوئن 1 به عنوان تظاهرات رسید در سراسر کشور پس از کشتن جورج فلوید در بازداشت پلیس. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت را تکذیب کرد نیروهای فدرال بودند راه را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مرحله عکس ها در این نزدیکی هست.

درخواست برای تحقیقات ساخته شده بود را … Ron Wyden اورگان, خانه, طبیعی, منابع کمیته صندلی رائول Grijalva آریزونا و کمیته معاون صندلی Rep. دبرا Haaland جدید مکزیک.

“متمم اول قانون اساسی حقوق مربوط به آزادی بیان مسالمت و مطبوعات آزاد هستند بلوک های ساختمان از تمام حقوق دیگر” سه قانونگذاران گفت. “هر گونه اقدامات توسط پارک پلیس به پوزه این حقوق است که توهین به همه آمریکایی ها است و باید به سرعت صورت گیرد.”

یک نیروی چند صد نفر از افسران تحت داخله خدمات پارک ملی ایالات متحده, پارک پلیس متهم هستند با اجرای قانون در لافایت مربع در مجسمه آزادی در نیویورک و یک تعداد دیگر به شدت بازدید فدرال سایت.

داخلی وزارت سخنگوی کانر سوانسون به نام قانونگذاران’ اتهامات “توهین به مردان خوب و زنان که قرار دادن زندگی خود را در خط برای حفاظت از شهروندان و دفاع ملی آمریکا است گنجینه.”

“این پیشنهاد که ایالات متحده پارک پلیس خواهد ‘پوزه’ آمریکایی’ حقوق ظالمانه” سوانسون گفت.

وزیر کشور دیوید برنارد گفت Grijalva در نامه هفته گذشته که پارک پلیس تا به حال شده است در یک “وضعیت محاصره” از حملات خشونت آمیز در میدان.

قانونگذاران دموکرات می گویند شاهد و روزنامه نگار حساب ها و عکس ها و فیلم های ساخته شده تا کنون را پشتیبانی نمی کند اتهامات که مقیاس از تظاهرات خشونت است.

سه قانونگذاران’ نامه ارسالی دوشنبه, می پرسد داخلی داخلی watchdog که آیا نیروی مورد استفاده توسط پارک پلیس حلال بود و در خط با قوانین و سیاست های آموزشی استاندارد برای نیروی.

نمایندگان مجلس نیز خواسته محققان برای تعیین این که چه کسی بود که دستور دادن به داخلی گروه در میدان را پاکسازی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>