بانوی ما از فرشتگان کلیسای جامع عوارض زنگ برای 8 دقیقه, 46 ثانیه به علامت جورج فلوید مراسم تشییع جنازه

جدی سنج زنگ پر از خیابان های اطراف آن بانوی ما از فرشتگان کلیسای جامع در مرکز شهر لس آنجلس در روز سه شنبه همزمان با شروع جورج فلوید مراسم تشییع جنازه در هوستون و مارک دیگری بعد از اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس.

زنگ شروع به زنگ زدن در ساعت 9 صبح و در ادامه به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه زمان فلوید دوخته بود به زمین توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

خوزه گومز, اسقف اعظم لس آنجلس گفت: NBC-TV Channel 4 که تمام جنوب کالیفرنیا parishes دعوت به برگزاری توده و می گویند نماز در رابطه با هوستون خدمات.

“خشم و ناآرامی است که جاروب لس آنجلس و سایر نقاط کشور پس از [فلوید را] مرگ تلخ است یادآوری است که نژاد پرستی باقی مانده است ، میلیون ها نفر از برادران و خواهران ما هنوز امروز تجربه تحقیر و هتک ابرو و نابرابر فرصت تنها به دلیل نژاد یا رنگ پوست خود را” گومز نوشت: در پیام.

تبلیغات

“نباید این راه در امریکا است. نژادپرستی یک توهین به مقدسات در برابر خدا که ایجاد تمام مردان و زنان با شأن و منزلت برابر. آن است که هیچ جایی در یک جامعه متمدن و هیچ جایی در یک مسیحی قلب است.”

گومز گفت: نژادپرستی و خشونت هستند قبر مسائل است که باید هیچ جایی در جامعه است. به جای گومز خواست قلمرو مذهبی اسقف اعظم به ایستادن برای عشق و کرامت انسانی و برابری نژادی.

هفته گذشته یک سان فرانسیسکو کلیسای اسقفی بینی هنر بر روی آن نما و tolled آن زنگ ها برای بزرگداشت زندگی فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور.

“وقتی خدا به نظر می رسد در ما می بیند فراتر از رنگ پوست ما و یا کشورهای که در آن ما آمده است و یا این که زبان ما صحبت می کنند. خدا می بیند تنها فرزندان او — محبوب پسران محبوب دختران” گومز نوشت.

تبلیغات

Clergy of the Cathedral of Our Lady of the Angels

روحانیت کلیسای جامع بانوی ما از فرشتگان از چپ پدر دیوید گالاردو پدر برایان Nunez, شماس, Michael مسا و پدر پل Velazquez ایستاده بی سر و صدا در حیاط برای هشت دقیقه و 46 ثانیه همزمان با آغاز جورج فلوید مراسم تشییع جنازه در هوستون.

(Christina خانه/لس آنجلس تایمز)

زنگ’ tolling می آید در میان دیگر بعد از تظاهرات در سراسر لس آنجلس. تظاهرات برنامه ریزی شده در مرکز شهر لس آنجلس جنوبی پاسادنا شرمن اوکس Norwalk, Culver City, Burbank, ونیز و غرب هالیوود در طول بعد از ظهر.

روز دوشنبه چهار ماشین دسته های سازماندهی شده در اطراف کالیفرنیای جنوبی به مناسبت فلوید را مشاهده عمومی خدمات در هوستون. اتومبیل رفتگان از Leimert پارک ساحل طولانی اسپرک و سانتا آنا و همگرا در مرکز شهر لسآنجلس برای یک موقع ظهر رالی.

هنگامی که کاروان رسیده در مرکز شهر و مردم خارج شد وسایل نقلیه خود را عزاداران دیده می شود می تواند حمل ترتیبات گل. در تقاطع خیابان برادوی و 1 خیابان چهار hearses شد پارک شده در وسط خیابان, احاطه شده توسط صدها نفر از معترضان.

تبلیغات

کسانی که جمع شده بودند کف به عنوان یک زن به یک سخنرانی در مورد defunding پلیس و او آنها را در یک تکرار شعار فلوید و Breonna تیلور نام. تیلور بود به ضرب گلوله در Louisville, Ky., خانه توسط یک افسر پلیس در ماه مارس است. اتهامات واصل شده اند در ارتباط با مرگ او. چهار افسران درگیر در Floyd بازداشت روبرو هستند اتهامات در مرگ او.

“اجازه ندهید که این سیستم از سفید برتری تعریف که شما هستند و شما را به دور از جامعه خود را” سخنران گفت. “شما باید به مبارزه برای همه مردم سیاه و سفید و این بدان معناست که همه مردم سیاه و سفید.”

فلوید از مرگ تبدیل به یک نقطه وحدت برای بسیاری از کسانی که می گویند که پلیس نقض حقوق بشر علیه مردم سیاه را همچنان بدون کنترل بیش از حد طولانی باعث تظاهرات گسترده در سراسر ایالات متحده و جاهای دیگر در سراسر جهان.

“این یک جنبش” گفت: فعال ع Lovelace. “آنها فکر می کردند ما از رفتن خسته و تسلیم. و ما هنوز در اینجا.”

تبلیغات

بار کارکنان نویسندگان لوقا پول و الکس Wigglesworth کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>