South Coast Plaza برای بازگشایی پنج شنبه پس از 3 ماه coronavirus بسته شدن

نیاز به یک ولگردی و قانونی شکنی خرید? South Coast Plaza خواهد بازگشایی پنج شنبه با مشتریان مورد نیاز برای حفظ یک فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک.

اگر چه نه همه فروشگاه ها در مرکز خرید upscale سر گرفته خواهد شد عملیات بیش از 110 تجار — از جمله اپل, macy’s و Nordstrom — در حال باز کردن درهای خود را پس از بسته شدن به مدت سه ماه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بازار خواهد شد که کاهش ساعت از 11 صبح تا 7 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و از ظهر تا 7 بعد از ظهر یکشنبه.

دوشنبه و سه شنبه از ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر خواهد بود این سایت متعلق به خریداران که بیشتر در خطر ابتلا به این ویروس از جمله سالمندان و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

تبلیغات

در تلاش برای کاهش پتانسیل گسترش ویروس افتخاری پوشش صورت در دسترس خواهد بود در اطراف مرکز خرید و مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های واقع خواهد شد در تمام ورودی.

امکانات رفاهی از قبیل پارکینگ نوکر چرخ و فلک نوشیدن چشمه و تعاملی دیوار, هنر در نزدیکی Saks Fifth Avenue هنوز در دسترس نیست.

در حالی که تعداد انگشت شماری از رستوران باز مانده takeout در طول بسته شدن بازار بیشتر خواهد بازگشایی در هفته آینده.

کوستا مسا مکه خرید توقیف سریع در اواسط ماه مارس پس از یک فروشگاه کارمند قراردادی ویروس. هر چند بازار در حال برنامه ریزی برای بازگشایی پس از دو هفته تعطیلی تمدید شد به طور نامحدود در پایان ماه.

تبلیغات

از اواسط ماه مه منظقه وانت شده و در دسترس از طریق برنامه ای به نام SCP 2 بروید.

بازار در ابتدا برنامه ریزی شده برای بازگشایی درهای خود را در ماه ژوئن 1, اما کسانی که برنامه متوقف شد اعتراض بیش از مرگ جورج فلوید.

را انتخاب کنید از مغازه ها ادامه خواهد داد ارائه خرده فروشی از طریق بازار منظقه برنامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>