متن بیانیۀ فدرال ریزرو پس از آن نشست دوشنبه

واشنگتن (AP) — در زیر این بیانیه فدرال رزرو منتشر شد چهارشنبه پس از آن نشست به پایان رسید:

فدرال رزرو متعهد به استفاده از آن در طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از اقتصاد ایالات متحده در این زمان به چالش کشیدن موجب ترویج آن حداکثر اشتغال و ثبات قیمت ها و اهداف.

از شیوع کروناویروس که باعث فوق العاده ای در انسان و مشکلات اقتصادی در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است. ویروس ها و اقدامات انجام شده برای حفاظت از بهداشت عمومی را ناشی از تیز کاهش در فعالیت های اقتصادی و افزایش زیان کار است.

تقاضای ضعیف و به طور قابل توجهی کاهش قیمت نفت در حال پایین نگه داشتن تورم قیمت مصرف کننده. شرایط مالی بهبود یافته در بخش منعکس کننده سیاست اقدامات برای حمایت از اقتصاد و جریان اعتبار به خانواده های ایالات متحده و کسب و کار.

ادامه بحران بهداشت عمومی را به شدت وزن در فعالیت های اقتصادی اشتغال و تورم در کوتاه مدت و شمار قابل توجهی خطرات به چشم انداز اقتصادی در میان مدت. در پرتو این تحولات این کمیته تصمیم به حفظ محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال در 0 به 1/4 درصد است. کمیته انتظار دارد که برای حفظ این محدوده هدف تا آن را با اعتماد به نفس است که اقتصاد دارای اب و هوای حوادث اخیر است و در مسیر رسیدن به حداکثر خود اشتغال و ثبات قیمت ها و اهداف.

این کمیته ادامه خواهد داد برای نظارت بر مفاهیم ورودی اطلاعات برای چشم انداز اقتصادی از جمله اطلاعات مربوط به بهداشت عمومی و همچنین تحولات جهانی و خاموش تورم فشار و استفاده از ابزار آن و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد است.

در تعیین زمان و اندازه آینده تنظیمات به موضع سیاست پولی این کمیته را بررسی متوجه شدم و انتظار می رود شرایط اقتصادی نسبت به آن حداکثر اشتغال هدف و آن متقارن 2 درصد تورم هدف.

این ارزیابی را به حساب یک طیف گسترده ای از اطلاعات از جمله اقدامات نیروی کار شرایط بازار شاخص تورم فشارها و انتظارات تورمی و خوانش های مالی و بین المللی تحولات است.

به حمایت از جریان های اعتباری به خانواده ها و کسب و کار در طول ماه های آینده فدرال رزرو را افزایش دارایی های وزارت خزانه داری اوراق بهادار و آژانس های مسکونی و تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار حداقل سرعت جریان برای حفظ صاف به عملکرد بازار در نتیجه پرورش موثر انتقال سیاست پولی به گسترده تر شرایط مالی. علاوه بر این بازار باز میز کار خود ادامه خواهد داد برای ارائه در مقیاس بزرگ یک شبه و مدت خرید مجدد توافقنامه عملیات. این کمیته از نزدیک خواهد شد نظارت بر تحولات و آماده است برای تنظیم برنامه های خود را به عنوان مناسب.

رای گیری برای سیاست پولی عمل شد جروم H. پاول صندلی; John C. Williams, معاون صندلی; میشل W. بومن; Lael Brainard; Richard H. Clarida; Patrick هارکر; Robert S. Kaplan; نیل Kashkari; Loretta J. مستار; و Randal K. Quarles.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de