این کتابخانه هانتینگتون به بازگشایی بیشتر از آن باغ شروع ژوئیه 1

بونسای و ارکیده و کاملیا یک بار دیگر آماده پذیرش بازدید کنندگان است. این باغ بخشی از هانتینگتون کتابخانه موزه هنر و باغ گیاه شناسی را بازگشایی برای عموم در جولای 1 — با یک پیش نمایش دوره برای اعضای ابتدا در ژوئن 17.

این موزه باز کردن دروازه به بیرون فضاهای زیر استان و شهرستان دستورالعمل های است که اجازه می دهد برای بازگشایی, هوای آزاد, موزه ها تحت شرایط خاصی. این شامل هانتینگتون 130 هکتار از باغ های, که از ویژگی های 16 مضمون مناطق از جمله صحرا و باغ و نخل و باغ ژاپنی و باغ.

بالا لمسی مناطق مانند کودکان باغ و رز تپه پایه هنرستان برای گیاه شناسی علم بسته باقی خواهد ماند.

به طور طبیعی وجود خواهد داشت احتیاطی: بهنگام پیشبرد رزرو مورد نیاز خواهد بود برای بازدید خواهد شد که محدود به 1500 نفر در روز است. (حدود یک سوم از موزه معمولی حضور در آن مشغول فصل بهار.) مهمانان نیز نیاز خواهد بود به همین ماسک صورت و اجباری متوسط چک برگزار خواهد شد پس از ورود.

تبلیغات

“وجود خواهد داشت دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه” گفت: سوزان ترنر-لاو معاون ارتباطات و بازاریابی در موزه, که همچنین به عنوان روسای بازگشایی نیروی کار. “و ما نقل مکان کرد و نیمکت در اطراف به طوری که آنها با فاصله از هم جدا هستند.”

به جای اضافی بازدید کنندگان موزه باز باقی خواهد ماند در روز سه شنبه در طول ماه های ژوئیه و اوت (روز در آن است که به طور معمول بسته). علاوه بر وجود خواهد داشت دو روز در ماه ژوئیه به جای یکی.

موزه گالری صورت بسته باقی خواهد ماند. اما ترنر-لاو می گوید که آنها در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در پاییز.

تبلیغات

“ما در حال برنامه ریزی برای سپتامبر,” او می گوید. “ما احتمالا انجام مرحله به مرحله بازگشایی گالری با برخی از فضاهای داخلی باز زودتر از دیگران.”

در حال حاضر تنها خط مقدم بازدید کارکنان خدمات مانند میز پذیرش شرکت کنندگان و امنیت خواهد شد مشغول به کار در موزه. غیر ضروری کارکنان ادامه خواهد داد به ارتباط از راه دور.

کامل پذیرش خواهد شد باغ بازدیدکننده داشته است. (بالغ پذیرش در یک آخر هفته $29.) برای رزرو بازدید huntington.org.

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de