سه نسل در حمل میراث رستوران پیت Contos

صحنه داخل پیت آشپزخانه کمی هرج و مرج با چندین غرفه محاصره توسط زرد نوار احتیاط; takeout سفارشات مونتاژ در کسی که شام میخورد شمارنده که در آن مشتریان به طور معمول بنشیند شانه به شانه با بهره گیری از قهوه و صبحانه و مهمانان برروی آن بکشید در سمت چپ و راست عقب و جلو به احترام فضای شخصی دیگران — که این روزها شش پا شعاع.

اما حداقل مواد غذایی پخته شده و فروخته می شود و لذت می برد که درست نیست در همه دنور رستوران دهکده توسط پیت Contos و اجرا توسط خانواده اش از او گذشت بیش از یک سال پیش. در واقع از پنج موسسات — پیت های پیت مرکزی یکی از پیت طنز, متفرقه, پیت پارک دانشگاه کافه و پیت شهر یونانی — پیت و پیت مرکزی یکی تنها به ارائه takeout پس از فرماندار Jared پلیس دستور توقف از خانه خدمات در 17 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. و پیت آشپزخانه برای اولین بار به بازگشایی در محل ناهار خوری پس از سفارش برداشته شد (با محدودیت) on May 27.

Contos متولد شد و در یونان اما آمد به دنور در سال 1955 کار راه خود را تا نردبان در صنعت رستوران و صرفه جویی در پول برای خرید خود را. در سال 1962 او و همسرش الیزابت در زمان بیش از این در حال حاضر شناخته شده طنز در سالن 1920 شرق Colfax خیابان از سام Sugarman و زد آن را برای بیش از 25 سال قبل از باز کردن پیت آشپزخانه درب بعدی. کسی که شام میخورد آمده در حال اجرا توسط شخص دیگری در زمان; پیت و الیزابت خرید ساختمان و سپس در زمان بیش از عملیات در سال 1988 پس از, اصلی, eatery از کسب و کار رفت. از آن پس هر چند ’50s-عصر تابلوی نئون با تصویر خود را از یک آشپز کوه در می رم پنکیک تبدیل به یک آیکون منحصر به فرد از Contos سهم به دنور صحنه رستوران — و به همین دلیل من جلسه تمام اعضای خانواده در یک غرفه در پیت.

در حال حاضر در حال الیزابت پسر دین Contos دختر نیکی فیلیپس و نوه الکس Barakos. نیکی شوهر نیز به نام دین مشغول است و در حال اجرا در پس تنها ما می پیوندد طولانی به اندازه کافی برای یک عکس. اما بقیه قبیله است که بیش از تمایل به نشستن و بحث در مورد میراث پیت Contos این مشکلات از سال گذشته و برنامه های خود را به در ادامه به عنوان یک رستوران خانوادگی.

“این سختی بوده است و این سختی بوده است در سال” نیکی می گوید, تیک تاک, اولین بار, مرگ پدر و سپس بسته شدن پیت Gyros محل در ماه ژانویه و پس از شروع این بیماری همه گیر.

“این بود که گفتند: یک, دو, سه, شما,’ اما ما هنوز” می افزاید: الیزابت که فرار از خانه عملیات خود را برای ضیافت امپراتوری برای شصت سال در حالی که شوهر او زد جلو.

تا همین اواخر پیت آشپزخانه شده بود یکی از دنور چند 24/7 رستوران ها در خدمت نیازهای Colfax ساکنان; بازدید کنندگان به این منطقه بسیاری از میله های باشگاه ها و سالن های موسیقی و دیگر جغد شب که رفتند در اینجا از سراسر شهرستان. اما بدون شب زنده داری بسیار وجود دارد تقاضا برای غذای اصلی شام عجله بنابراین کسی که شام میخورد در حال حاضر تنها از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر روزانه.

It all started in 1962 when Pete Contos bought the Satire Lounge.گسترش

این همه آغاز شده در سال 1962 زمانی که پیت Contos خریداری طنز متفرقه.

علامت Antonation

اما در حالی که حجم مشتریان است نه آنچه که از آن استفاده می شود به طور منظم رفت و هرگز دور. “برخی از مشتریان ما در دو یا سه بار در روز” نیکی اشاره می کند. “اگر آنها را نشان نمی دهد تا ما پیشخدمت را بررسی خواهد کرد تا بر روی آنها است.”

با وجود آن مراقبت برای مشتریان کسب و کار در پیت آشپزخانه همواره “خوردن و جهنم,” Dean توضیح می دهد پس همیشه وجود دارد یک نفر دیگر در حال انتظار برای یک صندلی و بسیاری شام در راه خود را در جایی دیگر آن است که آیا یک کنسرت و یک بار تاریخ یا قبل از سپیده دم سفر خانه. اما پیت آشپزخانه همواره بیش از یک محل برای دریافت سریع غذا: این هم یک جامعه hub البته یکی که در حال حاضر نگه می دارد و اعضای آن جامعه در یک فاصله امن.

در سراسر پارکینگ, طنز, متفرقه, باقی مانده بسته; خانواده برنامه ای برای بازگشایی آن, اما اول نیاز به کشف کردن که چگونه به کار یک بار بدون واقعی بار از مقررات اجازه نمی دهد برای صندلی در یک شمارنده که در آن نوشیدنی یا غذا در حال آماده شده است. “که در آن کسب و کار انجام می شود; که در آن مردم می خواهند به” دین می گوید از هر دو نوار در طنز و مقابله در پیت ،

دیگر رستوران را به آرامی بازگشایی خانواده وعده. یک مرکزی است که در خدمت takeout وعده های غذایی از 5 تا 8 بعد از ظهر شبانه به احتمال زیاد خواهد شد بعد از آن حرکت و تقاضا است. اما تنظیمات ساخته شده در پرواز به دلیل purveyors مجبور به تغییر استراتژی بیش از حد. شده اند وجود دارد کوتاه تحویل سال خارج از اقلام انبار و یک سوئیچ در تمرکز به تک خدمت چاشنی نه به ذکر است “گالن و گالن ضد عفونی کننده دست,” Dean اشاره می کند. و منو تغییر کرده است کمی از مارس. به عنوان مثال, آنها کاهش یافته است, کالاماری سرخ شده, قبلا پرفروش اشتها آور از takeout منو چرا که سفر خوب است. “و شما می توانید تصور کنید شعله ور saganaki بروید ؟” او انگلیسی دوبله.

Most customers know Pete's Kitchen by its neon sign at night.گسترش

اکثر مشتریان می دانید پیت آشپزخانه خود نشانه نئون در شب.

دانیل Lirette

آن را نمی خواهد حس را به بازگشایی دانشگاه پارک کافه تابستان امسال از دانشگاه دنور دانش آموزان نخواهد بود و نیکی می گوید که سقوط نامشخص است به این دلیل که هنگامی که رقیق خواهد شد به کسب و کار است که هنوز هم ناشناخته است. “ما پیش بینی کسب و کار بزرگ درست قبل از خاموش شدن ناگهانی” او به یاد می آورد ذکر هاکی قهرمانی بازی که لغو شد و جشن فارغ التحصیلی که اتفاق افتاده است آنلاین به جای در رستوران محله — بعد از کلی چشم انداز مثبت در کسب و کار به دلیل آنچه که تا به حال شده است در یک اقتصاد پررونق تا مارس. “اما ما می دانیم که ما در این قایق تنهایی” او می افزاید.

خانواده به دور شدنی به کارکنان پس از آنها بسته, رستوران ها, و در حال حاضر به دقت وزن بازگشایی برنامه مطمئن شوید که زمانی که آنها انجام rehire آنها نمی خواهد که به نوبه خود در اطراف و وضع مردم دوباره در چند ماه. و تعداد آنها خود را خوش شانس است که پیت و الیزابت تا به حال پیش بینی برای خرید رستوران ساختمان (همراه با خواص دیگر) به عنوان آنها خود را باز eateries.

“پیت و من آن را از طریق چهار رکود اقتصادی اما این یکی خیلی متفاوت” الیزابت توضیح می دهد. “من خوشحالم که او اینجا نیست برای دیدن این. رها از همه از کارمندان ما را خیلی سخت بوده است برای او. تمام ایده بود که همیشه ” من استخدام این افراد, من خانواده خود را تغذیه — من نمی توانم بیرون رفتن از کسب و کار است.'”

و همه آنها معتقدند که پیت را منفور پوشیدن ماسک. “چهره به چهره است که شما چگونه همه چیز انجام می شود که نگرش” دین می گوید.

“مهمان نوازی به نظر می رسد بسیار متفاوت با یک ماسک بر روی” می افزاید: الکس جوان در خانواده برای پیوستن به تیم مدیریت. الکس هرگز زندگی در دنور; او در آریزونا و فقط فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی در هتل و رستوران مدیریت از دانشگاه آریزونای شمالی. اما او کمک کرد تا با کسب و کار در طول تابستان به عنوان او در حال رشد بود و او فقط نقل مکان کرد و به دنور که در آن او را به ماندن در خانه مادر بزرگ.

نیکی و دین می گوید که الکس آوردن ایده های جدید برای همه از پیت رستوران ها و این که او اغلب با شگفتی آنها را با بیت از دانش است. “چیزهایی که بیرون آمدن از الکس و ما فکر می کنیم او را هدایت درونی خود را پدربزرگ,” Dean یادداشت ها.

Masked but not anonymous: the children and grandchildren of Pete and Liz Contos are well known to customers.گسترش

نقاب اما نه ناشناس: فرزندان و نوه های پیت و لیز Contos به خوبی شناخته شده به مشتریان.

علامت Antonation

“اگر ما از این طریق دریافت کنید و ما را هیچ چیز دیگری ما متوقف خواهد شد” الکس می گوید. در میان پروژه های در حال تبلیغات و ارتباط با مشتریان از طریق رسانه های اجتماعی به دنبال ببینید که چگونه takeout مناسب می تواند به کسب و کار طولانی مدت مدل (که آن را هرگز خیلی از moneymaker قبل از COVID-19) و بدانند چگونه به راه اندازی و گسترش صندلی در فضای باز در پارکینگ بین پیت و طنز. اجازه در حال حاضر صادر شده توسط شهر اما او هنوز در حال کار کردن تدارکات خدمات و حجم.

هنوز خفه burritos همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده یا gyros املت بریزید زیر ستاره ها — با پیت Contos به دنبال کردن در پارکینگ از نقاشی دیواری بر روی دیوار خود را اولین بار به نظر می رسد مثل یک راه مناسب برای لذت بردن از شب در Colfax خیابان.

این یک سال سختی برای تخریب خانواده است که نه تنها جان سالم به در برد اما رونق در یکی از دنور سخت ترین خیابان. “ما به حال عادی فرایند هایی چون ما تعبیه شده در این رابطه می گوید:” نیکی قیافه اطراف اتاق ناهار خوری برای مقابله با پیشخدمت و عکس پدر بر روی دیوار.

“اگر آن را برای خانواده من, آن را غیر ممکن است برای دریافت این دور” الیزابت می افزاید. “پیت رفته است اما او نه از اینجا. او هنوز هم در این خیابان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>