ما اخراج پروازها به مقصد گواتمالا رزومه

گواتمالا سیتی (AP) — ایالات متحده از سر گرفته تبعید پروازها به مقصد گواتمالا روز سه شنبه نزدیک به یک ماه پس از این کشور آمریکای مرکزی حاضر به قبول آنها.

یک پرواز از اسکندریه لوئیزیانا فرود در گواتمالا پایتخت سهشنبه بعد از ظهر.

حداقل 186 گواتمالا اخراجی حال آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از ورود به این کشور حتی پس از آمریکا اطمینان داد که آنها سالم بودند.

پرواز برنامه ریزی شده برای سه شنبه و پنج شنبه این هفته انجام خواهد شد کمتر اخراجی حدود 50 گفت: وزارت امور خارجه سخنگوی پاتریشیا Letona. او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد هر گونه روش های جدید برای تضمین سلامت اخراجی.

“ما در حال حاضر درخواست اطلاعات خاص با توجه به هماهنگی” با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و چه سلامت پروتکل های آنها را دنبال خواهد کرد, او گفت:.

وزارت امور خارجه می گوید در مورد 5500 Guatemalans در بازداشت ایالات متحده مهاجرت و گمرک. بیش از 2500 از آن باید نهایی اخراج نظم و مانده هنوز باید در انتظار روند.

دو پرواز برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

ریاست جمهوری و کمیسیون های دولت در پاسخ به بحران بهداشت و درمان تصمیم به از سرگیری پروازهای Letona گفت.

گواتمالا به حالت تعلیق پروازهای May 13 بعد از تقریبا همه از 65 تن سرنشینان یک پرواز تست مثبت است. برخی از “بشردوستانه” پرواز حمل کودکان بی سرپرست و خانواده های بازداشت شده در ایالات متحده در جنوب غربی مرز بوده و مجاز به ادامه.

پس از همه گیری آغاز شد و در گواتمالا در اواسط ماه مارس در این کشور دریافت کرده است 2,160 اخراجی از ایالات متحده از جمله کودکان و بزرگسالان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de