سوابق دستگیری از معترضان که نیست شارژ باید نابود وکلا می گویند

معترضان دستگیر و به نقض مقررات یا عدم پراکنده در طول تظاهرات مسالمتآمیز بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس نیست در مواجهه با اتهامات جنایی در لس آنجلس و در حال حاضر وکلای خود را می خواهید دادستان و پلیس لس آنجلس به مهر و موم و از بین بردن مرتبط با پرونده است.

لس آنجلس شهر Atty. مایک Feuer, لس آنجلس Dist. Atty جکی Lacey و دادستان در تعدادی از دیگر حوزه های قضایی محلی در حال حاضر اعلام کرد آنها نمی خواهد به دنبال اتهامات جنایی علیه حدود 3000 نفر از بازداشت های اخیر راهپیمایی برای تخطی از قانون نقض مقررات قانونی مجمع و عدم پراکنده شدن و شکست به دنبال یک پلیس نظم و مشابه سطح پایین جرائم گفت: آنها حمایت ورزش از 1st اصلاح حقوق.

اما وکلای مدافع ملی وکلا صنفی و لس آنجلس عمومی مدافعان اتحادیه خواهید دادستان و اداره پلیس لس آنجلس و دیگر سازمان های اجرای قانون به آن را یک گام بیشتر است.

“ما در حال حاضر درخواست دادستان شهرستان و رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور به این قسمت توسط آب بندی و از بین بردن این معترضان بازداشت سوابق. نه فقط به خاطر اینکه دستگیرشدگان به حق این امداد توسط قانون اما به دلیل آن که در خدمت منافع عدالت — به عنوان همه ما می دانیم, سوابق دستگیری می تواند قابل توجه وثیقه عواقب در زمینه مسکن و اشتغال و مهاجرت” وکلا گفت: در اعلام درخواست.

تبلیغات

در حالی که هر فرد دستگیر شده می تواند فایل دادخواست به ضبط خود را مهر و موم شده که وکلا گفت: “به شدت بار ما غرق دادگاه خواهد شد و دلیلی تخلیه منابع از قانون دفاتر از لس آنجلس مدافع عمومی و گسترده تر بی بضاعت دفاع جامعه است.” به جای دادستان و پلیس لس آنجلس می تواند این کار را با یک روش ساده بخشنامه گفتند.

Feuer دفتر گفت: زمان روز پنج شنبه که در آن مشغول به کار بود در یک پاسخ.

مشابه درخواست شده در جوامع محلی خود دادستان.

پس Lacey تایید یکشنبه که نه محاکمه بازداشت شدگان برای شکستن حکومت نظامی و یا عدم پراکنده محلی دیگر دادستان به دنبال داشته است.

تبلیغات

Feuer روز دوشنبه اعلام کرد که به جای دنبال مجازات او را منحرف دستگیرشدگان به یک برنامه گفت و گو بحث است. اما پس از دریافت پوش بک از فعالان و محلی Black Lives Matter رهبران Feuer کاهش یافته و رشته های متصل به رد این موارد است.

این تصمیم توسط شهر اجرای قانون مقامات به دنبال مجازات معترضان به شرح زیر شکایات بسیاری از کسانی که دستگیر شده است که آنها صرف ساعت در پلاستیک دستبند کهنه در اتوبوس بدون توجیه ترک آنها را با آسیب و بالقوه در معرض آنها را به کوروناویروس.

واصل طرح دعوی در دادگاه توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از جنوب کالیفرنیا و زندگی ماده L. A. ادعای حکومت استفاده می شود برای توجیه بسیاری از بازداشت غیر قانونی سرکوب قانون اساسی محافظت اعتراضات و نقض حق مردم از آزادی حرکت. سازمان ها را نیز تقبیح فیلم نشان می دهد که افسران پلیس در پاسخ با خشونت علیه معترضان از جمله نوسانی باتوم و شلیک فوم و اسفنج پرتابه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>