که میلیون ها نفر در اعتراض سیستمیک نژادپرستی کالیفرنیا به زودی می تواند شانس خود را برای بازگرداندن اقدام مثبت

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش گالوانیزه توسط پلیس به قتل جورج فلوید است که آتش پس از فرار مسئله اقدام مثبت بر روی انتخابات ماه نوامبر.

کالیفرنیا رای دهندگان به احتمال زیاد دوباره خواسته می شود به عنوان آنها در یک نسل پیش در پاسخ به این سوال مثبت است اقدام لازم برای حمله به نژادی و تبعیض جنسیتی — و یا آن را خود تبعیض آمیز?

قوه مقننه ممکن است قرار داده اند پیشنهاد دولت متمم قانون اساسی در انتخابات به هر حال. اما زمانی که یک پلیس مینیاپولیس خرد زندگی از یک دستبند سیاه و سفید مرد با دو زانو بر گردن او اندازه گیری شد و عملا غیر قابل توقف در دولت و کنگره.

این قانون ACA 5 را لغو گزاره 209, طرح شهروندان که تصویب شد راحت 9-درصد-نقطه حاشیه پس از یک تلخی مبارزه انتخاباتی در سال 1996.

تبلیغات

این متن از گزاره 209:

“دولت نباید در برابر تبعیض و یا اعطای درمان ترجیحی برای هر فرد یا گروه بر اساس نژاد و جنسیت و رنگ و قومیت و یا منشاء ملی در این عملیات عمومی, استخدام آموزش و پرورش عمومی و یا عمومی قرارداد.”

اما بود که 24 سال پیش. گزاره 209 مخالفان دیدن یک پنجره در این سال برای بازگرداندن اقدام مثبت در پذیرش دانشگاه استخدام و قرارداد.

ACA 5 “رفتن به بود بدجور سخت به ضرب و شتم می گوید:” Assemblywoman Lorena گونزالس (D-سن دیگو), صریح حامی اشاره نه تنها به چشم انداز آن در قوه مقننه اما در انتخابات.

تبلیغات

گونزالس رئیس قوه مقننه لاتین حزبی به تازگی در توئیتر خود نوشت این پیام قوی به دیگر نمایندگان مجلس: “من نمی خواهم برای دیدن یک واحد از همکار من قانونگذاران پست درباره #blacklivesmatter اما نه رای #ACA5…. سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در دولت متعاهد و پذیرش کالج, بیش از حد.”

Assemblywoman شرلی وبر (D-سن دیگو), رئیس قوه مقننه, سیاه, انجمن, است, اصلی, نویسنده ACA 5. چه فلوید را کشته و در نتیجه در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس انجام داده اند او می گوید: بیدار است از مردم به نژادپرستی.

“مردم به من نگاه کن و بگو هیچ نژادپرستی’,” او می گوید. “‘همه برابر است.’ و شاید سیاه و سفید از مردم می دانند که حرفه ای هستند که خیلی خوب زندگی می کند. نژادپرستی را رد کرد و به عنوان معتبر نیست. این بود یک مدت طولانی قبل و صدق نمی کند امروز.’

تبلیغات

“حداقل با جورج فلوید حادثه مردم را یک فرصت برای دیدن خشونت. آن ساخته شده است که مردم به توقف و فکر می کنم. من در حال حاضر لازم نیست که همان کار سختی در تلاش برای متقاعد کردن آنها. آن را باید به من کمک کنید این را” قوه مقننه است.

هر دو قانونی رهبران — مجمع سخنران آنتونی رندن (D-لکوود) و مجلس سنا رئیس جمهور Pro Tem Toni اتکینز (D-سن دیگو) — در حال هل دادن پیشنهاد.

“من کاملا پشتیبانی دادن کالیفرنیا رای دهندگان این فرصت را به حق این تاریخی اشتباه” اتکینز ایمیل من.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom نیز در آغوش گیری. اما تنها نقش او در مبارزه است که به لابی برای قانونی رای که او ظاهرا انجام نشده. پیشنهاد اصلاحات قانون اساسی نیاز به دو سوم رای هر قانونی اما نه یک فرماندار را امضا می کند.

تبلیغات

مجلس اکثریت تصویب اندازه گیری چهار شنبه و ارسال به مجلس سنا. نمایندگان, سیاه, لاتین, زنان یهودی و تجاوز قفقاز تمام حمایت خود عبور محکوم گزاره 209.

وبر ادعا گزاره 209 است “محروم زنان و مردم رنگ از سطح زمین بازی” و پرورش نژادی و نابرابری.

مانند برخی دیگر از آمریکایی های آسیایی تبار مجلس استیون چوی (R-ارواین) پشتیبانی از 209 و مخالف ACA 5.

تبلیغات

“است که آن را حق به دست آوردن یک شغل فقط به خاطر اینکه شما سفید یا سیاه یا زرد است؟” چوی خواسته در مجمع بحث است. “ما در حال صحبت کردن در مورد قانونی نژادپرستی و تبعیض… من به این کشور به دور از استدلال و مانند آن.”

اما پشتیبانی برای ACA 5 تحت سلطه طولانی بحث است.

یکی دیگر آسیایی, آمریکایی, مجلس دیوید چیو (D-سان فرانسیسکو) پشتیبانی از اندازه گیری. او با اشاره به این که دیوان عالی ایالات متحده حکم داد نژادی سهمیه بندی در پذیرش دانشگاه — می ترسید توسط بسیاری از اقدامات مثبت مخالفان — خلاف قانون اساسی است.

در سال 1996 این کمپین و در برابر گزاره 209 کردم بسیار زشت است. وجود دارد زشت و خوی به هر حال آینده فقط دو سال پس از رای دهندگان مورد تایید گزاره 187 که به دنبال ممنوعیت خدمات عمومی برای مهاجران زندگی در این کشور غیر قانونی است.

تبلیغات

گزاره 187 گذشت در یک لغزش بود اما پرتاب توسط دادگاه. گزاره 209 جان سالم به در همه دادگاه شد.

جمهوری خواهان در تلاش برای استفاده از گزاره 209 به درایو ایران با رای برای آن نامزد باب دل تحریک کننده اندازه گیری را حامیان. تاکتیک شکست خورده است.

از طرف دیگر گزاره 209 مخالفان زد, تبلیغات تلویزیون معادل اندازه گیری را حامیان با Klansmen در لباس سفید و هود. که همچنین معکوس.

کالیفرنیا سیاسی به نظر می رسد دوستانه به اقدام مثبت امروز. برای یک چیز, دولت تبدیل شده است و حتی متنوع تر است. مردم از رنگ در حال حاضر اکثریت است.

تبلیغات

در سال 1996 نژادی مخلوط شد و در حدود 52 درصد سفید, 30%, لاتینی, 10%, آسیایی, 7%, سیاه, 1% بومی آمریکا است. امروز با توجه به جمعیتی دولت محققان آن را 38.9% لاتین 36.6% سفید 15.4% آسیایی, 6%, سیاه 0.5% بومی آمریکا و 0.3% جزایر اقیانوس آرام.

گزاره 209 اثر در دانشگاه پذیرش شده است بسیار مورد بحث است. از سال 1996 Latinos سهم UC پذیرش افزایش یافته است و از حدود 14 درصد به 24 درصد است اما آمار و ارقام جمعیت خود را به طور قابل توجهی افزایش یافته است بیش از حد. ثبت نام از دانش آموزان سیاه پوست باقی مانده است تقریبا همان حدود 4 درصد. آسیایی, پذیرش کاهش یافته است یک نی نی به 30.5%.

رئیس مدافع 209 بازنشسته شده است ساکرامنتو استفاده از زمین مشاور بخش Connerly که سیاه و سفید است. او هماهنگ تصویب آن در سال 1996.

“هنگامی که شما درمان افراد متفاوت بر اساس نژاد که یک نژادی اولویت” Connerly می گوید.

تبلیغات

این به احتمال بسیار زیاد خواهد بود یک آیتم در انتخابات ماه نوامبر. بیایید امیدواریم که آن را هم بزنید تا زشت سیاست در این زمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>