شفق قطبی در حال تغییر سیاست های پلیس در پی جورج فلوید تظاهرات

یادداشت سردبیر: شهردار مایک کافمن فقط اعلام کرد که این شهر به قطع روابط با محقق به دنبال الیاس McClain مرگ است. نگه داشتن خواندن برای ما داستان اصلی و همچنین به عنوان یک به روز رسانی.

به عنوان جورج فلوید ادامه اعتراضات در سراسر کلرادو و در سراسر کشور شفق قطبی ایجاد تغییرات در آن پلیس سیاست.

“من می دانم که وجود دارد نیاز به تغییر در اجرای قانون است. ما نیاز به نگاه کنید که چگونه ما انجام کسب و کار. و خواستار آن است. ما کار را برای عموم” ونسا ویلسون رئیس موقت از شفق قطبی, اداره پلیس گفت: در 9 ژوئن کنفرانس مطبوعاتی. سیاست های جدید شامل پنج تغییرات عمده ای به پلیس پروتکل.

هنگامی که شفق قطبی افسران پلیس در مورد به آتش سلاح های خود را, آنها در حال حاضر خواهد شد نیاز به اعلام قصد خود را به آتش مگر اینکه انجام این کار خواهد جای افسران “در معرض خطر آسیب ایجاد خطر مرگ یا آسیب به دیگران و یا می توان به وضوح نامناسب و یا بی اثر تحت شرایطی.”

علاوه بر این افسران دیگر می تواند استفاده از کاروتید نگه می دارد زمانی که بازداشت یک فرد است. شفق قطبی پلیس قرار می گیرد الیاس مکلين گزارشی 23 ساله با مرد سیاه, در یک کاروتید نگه دارید و زمانی که بازداشت او در ماه اوت سال 2019 حتی اگر او تا به حال مرتکب هیچ جرم و جنایت. McClain به پایان رسید تا رنج یک حمله قلبی کشنده پس از این تعامل با پلیس است.

در فوریه 17, منطقه قضایی دادستان منطقه دیو جوان اعلام کرد که دفتر او تا به حال یافت هر گونه شواهدی که پلیس نقض کرده بخش قوانین در این حادثه.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

شفق قطبی افسران پلیس نیز نیاز خواهد بود برای زمانی که دخالت آنها را همکاران خود را با استفاده از غیر ضروری و یا استفاده غیر قانونی از زور. که تغییر سیاست لمس دقیقا چه اتفاقی افتاده است در مینیاپولیس هنگامی که افسر پلیس درک چوین که در حال حاضر با اتهام قتل درجه دوم برگزار زانو خود را بر گردن جورج فلوید برای نزدیک به دو ساعت. دیگر افسران در صحنه نیست برای متوقف کردن چوین حتی پس از فلوید گذشت.

چهارم جدید بخشنامه نگرانی برای کمک به یک افسر درگیر در یک مبارزه خشونت آمیز. شفق قطبی اداره پلیس را در حال حاضر حذف افسران شده اند که به طور مستقیم درگیر در استفاده-از-نیروی وضعیت و “جایگزینی آنها با شخص دیگری است که به عنوان احساسی متهم زیرا آنها فقط در یک مبارزه” ویلسون توضیح داد.

“تونل چشم انداز می تواند شکسته شود که در راه است.”

در نهایت ماموران پلیس در حال حاضر این اختیار به تماس با یک فرد پس از اعزام دریافت گزارش از یک شخص مشکوک اگر یک افسر معتقد است که فرد و آیا دلیلی برای این باور است که او و یا او “است و یا به نظر می رسد در مورد به شرکت در فعالیت های جنایی.”

“کسی که باید در نظر گرفته شود مشکوک به دلیل رنگ پوست خود را،”.

این بخشنامه همچنین به طور مستقیم مربوط به آنچه اتفاق افتاده است به McClain, از کسی به نام 911 به گزارش او را به عنوان مشکوک به سادگی از آنجا که او با پوشیدن یک ماسک اسکی در شب در طول تابستان است.

اعلام این دستورات جدیدی آمد و تنها چند ساعت پس از سه عضو از شفق قطبی شورای شهر امنیت عمومی کمیته مشترک به نام شهر مدیر به موضوع سری جدید پلیس بخشنامه که برخی از آنها همسان آنچه در این شهر مدیر جیم Twombly به پایان رسید تا اجرای.

در همان نامه اعضای این کمیته خواسته Twombly برای راه اندازی یک بی طرف شخص ثالث به بررسی آنچه اتفاق افتاده است به McClain.

در طول کنفرانس مطبوعاتی Twombly اعلام کرد که این شهر در حال حاضر قرارداد با خارج محقق است که به دنبال چه چیزی اتفاق افتاده است به McClain; که گزارش آهسته توسط COVID-19 همه گیر باید آماده در ماه جولای. محقق اریک Daigle است کنتیکت بر اساس وکیل که کار با Connecticut State Police از سال 1992 تا 2002.

“Daigle به عنوان یک مشاور حقوقی به ادارات پلیس در سراسر کشور” خود شرکت حقوقی, وب سایت آمده است. “او فراهم می کند مشاوره حقوقی به اجرای قانون فرمان کارکنان و ماموران در این مناطق از مسئولیت حقوقی, امور داخلی, نظم, سیاست, پیش نویس, استخدام, مسائل مربوط به استفاده از زور قوانین دستگیری و جستجو و تشنج. تجربه خود را با تمرکز بر افسران استفاده از زور به طور خاص در آموزش بررسی و نظارت از زور را به عنوان به خوبی به عنوان نیروی مرگبار حوادث مربوط به اجرای قانون است.”

“من فکر می کنم این مهم است که مستقل خارجی بررسی و به تکیه بر روی یک بررسی داخلی گفت:” مایک کافمن شهردار شفق قطبی.

هنوز هم برخی از اعضای شفق شورای شهر سوال که آیا Daigle را بررسی خواهد مطابقت با انتظارات خود را.

“ما خواستار واقعا مستقل بررسی است. در حالی که آقای Daigle ممکن است یک متخصص در استفاده از نیروی خود شرکت تخصص در دفاع از شهرستانها و پلیس از ادعای مسئولیت نمی کند و قرض خود را به که” توضیح می دهد که آلیسون Hiltz صندلی ایمنی عمومی کمیته.

Hiltz امتیاز به جان والش سابق آمریکا وکیل برای منطقه کلرادو که بررسی چگونه شفق پلیس به کار گرفته مستی رانندگی پلیس به عنوان مثال از یک محقق است که او و همکاران او می تواند پشت سر گذاشت.

چند ماه پیش شفق شورای شهر نیز به تصویب قطعنامه تشکیل یک جامعه نیروی کار به بررسی “وضعیت پلیس و روابط اجتماعی درون” آرورا “به مطالعه و توصیه های مربوط به عملیات پلیس به خصوص در شرایط بحرانی حادثه مدیریت آموزش شفافیت و نظارت است.” آرایش که کمیته اعلام خواهد شد بعد از این ماه; مسئولان شهرستان انتظار می رود اولین جلسه گروه قبل از پایان ماه ژوئن.

به روز رسانی: روز بعد از شفق قطبی اعلام کرد که تا به حال قرارداد اریک Daigle یک در خارج محقق به نگاه به ایلیا McClain مرگ شهردار مایک کافمن گفت که این شهر به قطع روابط با Daigle. که اعلام شد تنها چند ساعت پس از اعضای شفق شورای شهر امنیت عمومی کمیته تشویق مدیریت شهرستان را در نظر بگیرید استخدام جدید محقق که نمی خواهد بالا بردن سوال از جانبداری.

Aurora Changing Policing Policies in Wake of George Floyd Protests

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>