کلرادو عکاسان کاوش اجتماعی فاصله در این نمایشگاه مجازی

کلرادو هنر عکاسی مرکز رفت و در اواسط ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بسته شده تا بسیاری از دنور صحنه فرهنگی, اما آن را نمیگیرد طولانی برای مثلث طلایی-بر اساس غیر انتفاعی به نور تا دوباره مقدار آن روشن برنامه نویسی آنلاین. اولین CPAC نقل مکان کرد و آن را بایگانی صدها نفر از عکس ها بر روی وب سایت خود و در حالی که سازمان مجبور شد برای به تعویق انداختن آن مه و ژوئن نمایشگاه آن را به تازگی افتتاح مجازی جدید نشان می دهد نویسنده دیدگاه: زندگی در کلرادو در طول COVID-19که شامل مجموعه ای از 32 اثر از 91 را مشاهده کنید.

این نمایشگاه شامل آثار اشلی آلن کالی M. بانک ها, کلی, Dallas, Westword‘s خود سوزان Froyd و بسیاری دیگر. برخی از این عکس ها سودا دیگران مرموز و چند کاملا خنده دار است. عکس ها وجود دارد از یک carless خیابان; خالی زمین بازی مسدود شده با نوار احتیاط; یک زن و مرد برای رسیدن به یکدیگر و تقسیم یک پنجره اشتیاق برای اتصال; یک زن عکاسی خودش در آینه با ارسال آن توجه داشته باشید پوشش چهره او که می خواند “به دام افتاده”; درخشان ماه کامل به نمایندگی از شبانه 8 p. m. howl; یک مرد با یک نگاه دیوانه spooning اسپاگتی به دهان خود و محکم فشار یک لیوان شراب; مردم بازی یک بازی هیئت مدیره; و توقیف گوتیک تئاتر با عبارت “ما عاشق همه شما. شما به زودی ببینید” در خیمه.

Westword با فاصله دیدگاه متصدی و CPAC, مدیر اجرایی, سامانتا جانستون برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه و چگونه COVID-19 آتن را تحت تاثیر خود سازمان است.

"Untitled"گسترش

“بدون عنوان”

Chhorda Vuth

Westword: چگونه است CPAC برگزاری این روز ؟ چه خواهد شد بازگشایی شبیه برای شما ؟

سامانتا جانستون: ما احساس می کنیم بسیار خوش شانس است که ما کارکنان و هیئت مدیره سالم هستند که تیم ما شده است و قادر به کار از خانه و ما شده اند که قادر به حفظ کارکنان و حفظ عملیات اساسی در این بحران است. این شده است یک زمان دشوار برای بسیاری از مردم و گروه ها و سازمان ها. CPAC در حال حاضر به دنبال در یک مرحله به مرحله بازگشایی طرح است. ما تا به حال به حرکت ما مه/ژوئن نشان می دهد تا 2021 به طوری گالری ندارد نمایشگاه تا راست در حال حاضر. ما خواهد بود با حلق آویز اعضای ما نشان می دهد در اواخر ماه ژوئن با برنامه ریزی برای باز کردن که نمایشگاه در تاریخ 1 ژوئیه. ما هنوز در حال ارزیابی وضعیت برای بهنگام ورود و یا آنلاین باز دریافت. این گالری باز خواهد شد برای بازدید کنندگان ژوئیه 1 به بازدید در یک فاصله امن با یک ماسک. کارکنان ما در حال کار با هم برای باز کردن فضا ما با خیال راحت برای همه.

چه آینده ای شبیه به CPAC? چگونه است که این بیماری همه گیر به شما رسید ؟

CPAC بسته بوده است 17 مارس سال 2020 است. همه گیر ما ضربه سخت مانند بسیاری دیگر. ما تا به حال به لغو بسیاری از ما در کلاس ها و کارگاه های آموزشی و بزرگترین ما جمع آوری کمک از سال هال گلد جایزه شام و حراج در نتیجه از دست دادن قابل توجهی از درآمد. خوشبختانه ما قادر به تضمین PPP وام و ما بسیار سپاسگزار برای چند تن از اعضای جامعه ما که به شدت با کمک های مالی. بعد از چند سال سخت خواهد بود اما ما خوشبین هستیم که CPAC آب و هوا خواهد این طوفان است.

یک نقطه روشن در همه این است که چون ما یک سازمان کوچک ما قادر به محوری به سرعت و حرکت برخی از ما برنامه نویسی آنلاین. در آوریل 1, ما ساخته شده CPAC دائمی مجموعه در دسترس عموم برای اولین بار در وب سایت ما. این مجموعه ویژگی های 800 به علاوه هنر چاپ 180 هنرمندان کار از 1800s به امروز. این واقعا فوق العاده است منبع آموزشی. ما مشغول کار بر روی این پروژه برای چهار سال و با وجود آن هنوز هم از دست رفته برخی از اطلاعات ما احساس جامعه ما می تواند به نفع از برخی مثبت و خلاق عکاسی الهام بخش در طول این زمان دشوار است.

"Target Practiceگسترش

“تمرین هدف

مگان خود

بحث در مورد چگونه فاصله دیدگاه آمد.

به عنوان یک تیم ما شده اند به بحث در مورد راه هایی برای ارتباط با جامعه خود را هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور. عکاسی یک ابزار است که اجازه می دهد تا همه ما را به سند زندگی ما, و ما می خواستیم برای ارائه یک محل برای مردم کلرادو برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را با COVID-19. بنابراین ما در ایجاد شده در این نمایشگاه بود که juried اما برای وارد کردن رایگان برای همه.

کجا این عکس آمده است ؟ چه روابط آنها با هم ؟

این عکس آمده از افراد مشغول به کار در تمام سطوح به مهارت بسیاری از آنها زندگی می کنند در طول جلو برد. به عنوان من را از طریق رفت و تمام تصاویر آن را دشوار است به تقطیر انتخاب کردن. هر تصویر ابلاغ یک داستان متفاوت و یا تجربه. برای من آنچه در روابط این 32 تصاویر با هم تجربه مشترک همه ما با COVID-19. این شده است یک زمان بسیار دشوار است برای همه. به نظر من این تصاویر تقریبا آرامش زیرا اگر چه بسیاری از آنها در مورد اینکه از هم جدا, تنهایی, از دست رفته دوستان ما و حوادث آنها نشان می دهد که ما به تنهایی نیست; همه ما در حال رفتن را از طریق این.

چه شما بدانید در مورد این لحظه تاریخی از این عکس ها ؟

این عکس نشان می دهد یک تجربه مشترک متفاوت از این جهان و جهان بوده است. COVID-19 تاثیر نمی گذارد یک منطقه; آن را تحت تاثیر تمام جهان است. من را دیده اند تصاویر مشابه آنلاین و از طریق کانال های خبری در سراسر این بیماری همه گیر.

چگونه اجتماعی فاصله تغییر کار عکاسان در حال انجام است ؟ آنچه قابل توجه و نوآوری های شما دیده می شود در این دوره ؟

"Q Is for Quarantine"گسترش

“Q برای قرنطینه”

اشلی آلن

اجتماعی فاصله اتحادش را تغییر کار برای عکاسان که شلیک تجاری و معمولا به عنوان یک تیم کار. اما بسیاری از عکاسان اغلب کار خود را. من فکر می کنم این لنز که در آن هر کس می بیند تغییر کرده است. در طول این زمان من را دیده اند بیشتر عکاسان های کار ایجاد فرصت برای آبفا و وزارت امور خارجه دانشجویان که آیا یک نمایشگاه به اوج کار خود را. آن بوده است تشویق به ببینید که چگونه سازمان ها و عکاسان نوآوری برای به اشتراک گذاشتن کار خود است.

آنچه تعجب آور برای شما به عنوان شما را از طریق رفتن ارسالی?

به عنوان من را از طریق رفت ارسالی من شگفت زده چگونه صادقانه و مایل به اشتراک گذاشتن همه بود. وجود دارد بسیاری از لحظات گرفته شده از غور و تعمق به تنهایی. از طریق این زمان دشوار به نظر می رسد برخی از راههایی را برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده بیش از آنها را قبلا به عنوان یک راه برای اتصال.

فاصله چشم انداز اجرا می شود از طریق پنج شنبه 27 ژوئن در CPAC سایت. این گالری در سال 1070, Bannock, خیابان, برنامه ریزی شده است برای بازگشایی ژوئیه 1.

"Socially Distant Saturday Night"گسترش

“اجتماعی دور شنبه شب”

چاک Rasco

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>