گروه کوچکی از داوطلبان آغاز مارین بهداشت شهرستان و مرکز سلامتی نزدیک به دو دهه پیش با یک دکتر و یک بازنشسته مددکار اجتماعی ساخت خانه تماس در مسکن عمومی بالا افزایش می یابد. این رشد به یک معشوق جامعه منابع و مردمی آزمایش در بهداشت و درمان.

“این واقعا یک توقف فروشگاه” گفت: آبنوس مک کینلی مادام العمر از ساکنان این tightknit تاریخی سیاه محاصره چندین مایل از شمال پل گلدن گیت. “و آن مال ما بود.”

در اوایل سال 2020 این مرکز تا به حال یک میلیون دلاری سالانه عملیات با دو درمانگاه در شهرستان مرین و Bayview-شکارچیان نقطه عمدتا سیاه و سفید در جامعه صنعتي و در بخش جنوب شرقی سان فرانسیسکو. این کلینیک ارائه مراقبت های اولیه بشود به کم درآمد ساکنان رنگ و همچنین به عنوان دسترسی به دندانپزشکان و روان یک سوء درمانگاه و یک فیزیوتراپ.

اما در پی coronavirus خاموش کردن وجود دارد نگرانی در مورد آینده مارین بهداشت شهرستان و دیگر محله درمانگاه مانند آن. مراکز بهداشتی و درمانی که ارائه خدمات پزشکی به صورت 1 در 6 کالیفرنیا ― مجبور به انصراف از فرد بیمار بازدیدکننده داشته است و بیش از 200 نفر از درمانگاه بسته اند و از ماه مارس. با وجود چندین تراشه ها جای دادند از اورژانس کمک دولت ضرر و زیان مجبور گسترده اخراج, گفت:, Carmela Castellano-گارسیا رئیس جمهور از کالیفرنیا مراقبت های اولیه Assn.

تبلیغات

“هنگامی که بیمار خود را اعداد پایین با 66 درصد و این که خود را منبع اصلی درآمد آن تماس برای برخی از اقدامات شدید متاسفانه گفت:” برندا کرافورد, مدیر اجرایی موقت از مارین بهداشت شهرستان و مرکز سلامتی.

در مارس درمانگاه گذاشته شدن 10 نفر ― تقریبا یک پنجم کارکنان ― فقط به عنوان یک بهمن از داده های ظهور نشان می دهد که رمان coronavirus wreaking نامتناسب بار بیماری و مرگ در جوامع است.

سیاه آمریکایی ها حساب 13.4 درصد از جمعیت اما نزدیک به 60 درصد از COVID-19 مرگ و میر با توجه به یک مطالعه ملی منتشر شده است. آنها شيوع نسبتا بالا از شرایط مانند آسم و چاقی و بیماری های قلبی و دیابت است که قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری از COVID-19 عوارض و بیشتر احتمال دارد به زندگی در جوامع کم درآمد و کمتر دسترسی به مراقبت های پزشکی مناسب و معقول.

ساکنان شهرستان مرین یک صندلی ردیف جلو به چنین بی عدالتی. دروازه طلایی ایجاد کرد آن پیری عمومی پروژه مسکن باقی می ماند یک جیب فقر و بیکاری در امریکا یکی از ثروتمندترین شهرستانهای استان است. سال گذشته آن مبارزه عمومی مدرسه بود با ضربه کالیفرنیا برای اولین بار لغو تبعیض نژادی مشخص منظور در نیم قرن.

تبلیغات

مارین شهرستان شکل گرفت در طول جنگ جهانی دوم به عنوان برخی از هزاران نفر از مهاجران جدید که آب گرفتگی منطقه خلیج به کار در کارخانه کشتی سازی مستقر شدند در swamplands در شمال کالیفرنیا. در “در جاده” را 1950s سالنامه تراورس ایالات متحده, جک کرواک توصیف خوابگاه به عنوان “تنها جامعه امریکا که در آن سفید پوستان و سیاه پوستان با هم زندگی می کردند به طور داوطلبانه.”

شهرستان مارین امروز آن شناخته شده است ردوود درختان و تسلا-رانندگی tech مدیران. آن را نیز یکی از ترین کالیفرنیا تفکیک استان ها ناشی در بخشی از سیاست های تبعیض آمیز که منع سیاه پوستان از جابجایی در این شهرستان پس از جنگ.

یک سازمان غیر انتفاعی در سال 2018 رتبه مارین خانه را به بزرگترین نژادی و بی عدالتی از هر شهرستان در دولت است. و اگر چه آن قرار گرفت سالمترین کانتی در کالیفرنیا نه از 10 سال گذشته, سیاه ساکنان در اینجا زندگی می کنند به طور متوسط تنها نیمی از زمانی که سفید پوستان با توجه به رابرت وود جانسون پایه و اساس است.

نیم دوجین شکست خورده خوبی توسعه برنامه های بین 1950s و اواخر 1980s چپ مارین شهر بدون یک سوپر مارکت مدرسه و یا اداره پست. برای ساکنان بدون ماشین به نزدیکترین درمانگاه به صورت یک پاپ اسمير و یا فشار خون بررسی های مورد نیاز یک hourlong بازحمت حرکت کردن شامل دو اتوبوس پس از یک پیاده روی یک تپه شیب دار. “و یا آنها فقط رفتن نیست در هر نقطه” گفت: Terrie سبز دیرین مارین شهر ساکن شدیم این مرکز است.

تبلیغات

سلامت بد چیزی بود که او به خوبی می دانست. دو سبز برادران از حملات قلبی درگذشت و یک سوم از یک سکته مغزی در سن 57. پدر او تسلیم به عوارض دیابت پس از از دست دادن چندین انگشتان پا و یک پا زیر زانو به این بیماری است.

“مردمی بود و داشتن مجالس ترحیم آن نگاه مانند هر هفته در” سبز گفت. “من خسته شده بود از آن.”

در سال 2002 او با ترک شغل خود به عنوان یک بهداشت روانی کانتی کارگر به تمرکز بر آوردن یک کلینیک به شهرستان مرین. به عنوان یک عضو از یک گروه اجتماعی به نام Isoji یوروبا کلمه “رستاخیز” سبز سازمان بهداشت نمایشگاه شلوغ پارکینگ مارین شهرستان هلو-رنگی مسکن عمومی برج, تنظیم فشار خون دستگاه در کنار بچه ها سوار اسکوتر و مردان قدیمی بازی دومینو.

همراه با یک پزشک خانواده با یک عمل در کشور همسایه سائوسالیتو او بازدیدکننده داشته است خانه در آپارتمان از سالمند ساکنان. “من می دانستم که هر کس پس از من سوال بپرسید و آنها می خواهم برای باز کردن درب و پس از آن او می خواهم فراموش پزشکی قطعه” سبز گفت. “او نمی توانست باور کند آنچه که او دیدن در شهرستان مرین ― آسم و فشار خون بالا و سطوح مزمن بیماری است.”

تبلیغات

Chenetta Richardson holds a "Am I Next?" sign at a protest against police violence.

Chenetta ریچاردسون دارای یک نشانه در ژوئن 2 مارس و اعتراض در شهرستان مرین علیه خشونت پلیس به خود جلب کرد که حداقل 1000 نفر از سراسر شهرستان مارین. با وجود آن لیبرال سیاست مارین یکی از مهمترین تفکیک استان ها در دولت است.

(راشل Scheier/KHN)

مارین بهداشت شهرستان و مرکز سلامتی افتتاح آن در شهرستان مرین درمانگاه در سال 2006 با استفاده از $225,000 در بنیاد هم پول دانه.

دکتر Carianne Blomquist پیوست درمانگاه چند سال بعد تبدیل شدن به اولین دکتر به راه اندازی یک دفتر در شهرستان مرین پس از 1950s. او با شخصیت رویکرد آورده متنوع مشتریان به درمانگاه را تنگ در دفاتر ناهنجار جامعه مرکز یک دیوار تزئین شده با یک نقاشی دیواری از باراک اوباما و مارتین لوتر کینگ جونیور در پارکینگ سکس در Suv ها و آقایان با تکیه بر عصا گذشت عضلانی مردان جوان در راه خود را به سالن بوکس درب بعدی.

زنان shouldering خالی حمل و نقل کردن کیسه های اندود شده تا در بعد از ظهر سهشنبه به نمره رایگان تولید تازه در کلینیک هفتگی مواد غذایی داروسازی ― یک ضربه بزرگ در یک محله که در آن سال خرید مواد غذایی به معنای توقف توسط فروشگاه دلار برای یک زن و شوهر از گوشت خوک لغو احکام صادره ی و شاید پژمرده آسیا اپل از CVS. اما در ماه مارس همه گیر مجبور به تعلیق برنامه همراه با آن جامعه دیگر تلاش های امداد رسانی.

تبلیغات

مارین بهداشت شهرستان یکی از حدود 1400 مراکز بهداشتی و درمانی سراسر کشور که تابع به عنوان یک شبکه امن برای فقرا و بیمه. تصور و مدنی در طول 1960s امکانات از جمله باید به طور پیوسته گسترش به عنوان مطالعات نشان داد که بهبود سلامت جوامع است. عبور از Obamacare در سال 2010 در آورده میلیون تازه بیمه بیماران.

در سال 2016 مارین بهداشت شهرستان افتتاح شد درمانگاه در Bayview-شکارچیان نقطه که مانند مارین شهرستان است که طبقه کارگر جزیره در میان جهان بالاترین غلظت از میلیاردرهای. در 2000s, محله بالاترین نرخ آسم در دوران کودکی در شهر و بروز مرگ و میر نوزادان در تاریخ همتراز با جامائیکا.

درمانگاه افتتاح شد در یک ساختمان که در آن محله گذشته خصوصی خانواده دکتر آرتور Coleman تا به حال عمل تا زمان مرگ خود در سن 82 در سال 2002.

بیمار گیل, Hampton, 64 در آمد و در اولین بار با چنین ناتوان کننده ترس از سوزن است که او را تکان داد بیاختیار در صرف نظر از کت سفید. اما همپتون به زودی شروع به معرفی کلینیک به همه از جمله از نوههایشان او و کلیسا ، “آنها درمان می شود شما مانند آنها می خواستند برای کمک به شما,” او گفت:. “نه فقط خود کارت مدیکر و پول خود را دریافت کنید.”

تبلیغات

او شوکه شده بود برای دریافت یک تماس تلفنی در اوایل ماه آوریل به اطلاع او که خود را دندانپزشک و نه دیگر کارکنان بودند که اجازه رفتن. زودتر لرزش در رهبری تا به حال منجر به استعفای چند ارائه دهندگان خدمات از جمله Blomquist که ترک در ماه دسامبر است و نه جایگزین شده است.

تحت کرافورد بازنشسته مشاور مدیریت که در زمان راس در اواسط سال 2019 چندین خدمات معلق شده است از جمله تجربی دبیرستان مشکل و تولد مرکز طراحی شده به آدرس متناوب نوزاد و مرگ و میر مادران نرخ در میان زنان سیاه. کرافورد گفت: مرکز تولد دوباره باز خواهد شد اما برخی تردید دارند.

“آن احساس می کند مانند یک زیانی به جامعه اجازه می دهد تا درمانگاه به سقوط از هم جدا راه آن است که در طول این بیماری همه گیر است که کشتار مردم سیاه و سفید,” دکتر گفت: Joshwin سالن یک Bayview-شکارچیان نقطه بومی و یک دندانپزشک در درمانگاه تا او گذاشته در ماه آوریل است.

تبلیغات

سبز شده است “ضرب و شتم بوته” برای باز کردن یک قطره در coronavirus تست سایت در کلینیک تا کنون بسیار موفق باشید. در ضمن داوطلبان شده اند توزیع “ضروری کیف” با لوازم مانند دماسنج و صابون و اطلاعات در حفاظت در برابر ویروس.

این تلاش به یاد سبز از نزدیک به 20 سال پیش زمانی که او به رهبری کمپین برای باز کردن شهرستان مرین ،

“ما هنوز در حال مبارزه با” او گفت:.

این داستان تولید شده توسط قیصر سلامت اخبار که منتشر کالیفرنیا Healthline یک سرمقاله مستقل خدمات کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه و اساس است. KHN با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de