Coronavirus انتقالات حفظ و افزایش در L. A. County, آوردن خطرات جدید برای بیمارستان

Coronavirus انتقال همچنان به بدتر در لس آنجلس در انتخابات گفت: در این هفته که به ارمغان می آورد خطرات به عنوان منطقه بیشتر بازگشایی.

با بالاتر انتقال این احتمال وجود دارد که, پرجمعیت ترین شهرستان می تواند اجرا از بخش مراقبت ويژه تخت در دو تا چهار هفته, مقامات گفت. شماره نرسیده که در معرض خطر سطوح نشده اما مقامات بهداشت گفت: آنها در حال نظارت بر شرایط با دقت برای هر نشانه ای از فشارهای جدیدی در بيمارستان.

این وضعیت می آید به عنوان L. A. مسئولان شهرستان در حرکت رو به جلو با برنامه های بازگشایی گسترده بخش از اقتصاد شروع جمعه از جمله ورزشگاه; عرصه ورزش بدون مخاطبان زنده; فیلم و تلویزیون تولید موسیقی; ها و هتل ها برای تفریح و سفر. سینما و کافه ها بسته باقی خواهد ماند در این شهرستان در حال حاضر.

تبلیغات

چه خبر است ؟

مقامات همیشه انتظار می رود یک افزایش در تعداد از coronavirus موارد به عنوان دقیقترین نسخه از اقامت در خانه سفارش شده بود به تدریج برداشته.

حال سؤال این است که آیا این بیماری باعث بستری شدن در بیمارستان از متوسط تعداد افرادی که سیستم بیمارستان می تواند اداره کند و یا اگر آن را به رشد افزایش شدت بيمار خواهد شد که پایمال ويژه.

آن را بیش از حد به زودی به آنچه اتفاق خواهد افتاد. در اینجا مختصر و مفید از بیت خبر بد و یک خبر خوب در شرایط که در آن L. A. شهرستان می ایستد در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

Coronavirus انتقال هستند

حتی بیشتر وجود دارد شواهدی وجود دارد که گسترش این ویروس در حال افزایش است با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه.

تبلیغات

قبل از این شهرستان آغاز شد, کاهش, اقامت در خانه مورد نیاز در ماه گذشته موثر و نرخ انتقال از coronavirus بود در یک نقطه خوب: برای هر یک نفر آلوده است که فرد به طور متوسط آلوده کمتر از یک نفر دیگر گفت: دکتر کریستینا Ghaly L. A. شهرستان مدیر خدمات بهداشتی و درمانی.

اما در روز جمعه Ghaly فاش عموم برای اولین بار است که به نرخ انتقال در حال حاضر بیشتر از 1. او نمایش یک نمودار نشان میدهد که چگونه موثر و نرخ انتقال بود که زیر 1 در ماه آوریل شروع به تیک تاک به سمت بالا افزایش فوق 1 با هفته گذشته است.

کمی بیش از دو هفته پس از L. A. شهرستان اجازه بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی برای باز کردن برای خدمات وانت, هر یک نفر مبتلا به این ویروس تا به حال آلوده بیش از یک فرد دیگر به طور متوسط با توجه به نرخ انتقال.

“این مدل در حال حاضر بیشتر خاص است که [موثر و نرخ انتقال] افزایش یافته است دوباره کمی است و در حال حاضر بیشتر از 1,” Ghaly گفت. “از آنجا که این مدل پیش بینی محکم تر که گسترش COVID-19 در لس آنجلس منطقه است به احتمال زیاد به افزایش به تدریج در طول زمان است.”

تبلیغات

The transmission rate of the coronavirus has risen in L.A. County.

موثر و نرخ انتقال از coronavirus رز بالا 1 در اواخر ماه مه به معنی برای هر یک نفر آلوده به ویروس coronavirus که فرد به طور متوسط آلوده بیش از یک نفر دیگر.

(Los Angeles County Department of Health Services)

به عنوان یک نتیجه از یک مدل کامپیوتری مورد استفاده توسط L. A. شهرستان برای برآورد تقاضای آینده در بیمارستان ها پیش بینی وجود خواهد داشت سنگین تر استفاده coronavirus بیماران در دو تا چهار هفته Ghaly گفت. هنوز هم وجود دارد باید به اندازه کافی تخت بیمارستان و هواکش به جای افزایش تقاضا, او گفت:.

It's possible LA County could run out of intensive care unit beds if the coronavirus transmission rates continue increasing.

این امکان وجود دارد L. A. شهرستان می تواند اجرا از بخش مراقبت ويژه تخت اگر coronavirus نرخ انتقال همچنان در حال افزایش است.

(Los Angeles County Department of Health Services)

اما ممکن است بخش های عمومی و بیمارستان های خصوصی می تواند اجرا از تخت ICU در دو تا چهار هفته Ghaly گفت.

دفاع از بازگشایی

در همان زمان مقامات بهداشت شهرستان باید در دفاع از بازگشایی مجدد برنامه است. مقامات هنوز درخواست مردم برای ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است, اما “دلایل خوبی وجود دارد که چرا گاهی افراد نیاز و یا می خواهید به ترک خانه خود” Ghaly گفت.

تبلیغات

“برخی از مردم ندارد و امتیاز قادر به telework و آنها را مجبور به ترک خانه خود را به کار می کنند. بسیاری از مردم مایل به قرض دادن صدای خود را در مبارزه برای عدالت است که در اطراف همه ما” Ghaly گفت. “کلید برای کنترل این ویروس ندارد به معنی باقی مانده در خانه.”

در عوض از لحاظ جسمی فاصله و با پوشیدن ماسک در تمام زمانی که شما در خارج از خانه و در اطراف دیگران که به بخشی از خانواده خود را در حال پارامونت Ghaly گفت. شستن دست و تمیز کردن بالا-سطوح تماس و اجتناب از دست زدن به سطوح کلی نیز مهم هستند و ماندن در خانه در زمانی که بیمار بیش از حد.

“این کمی مانند راه رفتن در tightrope: ما احساس اعتماد به نفس است که اگر بخش باز پیوستن به پروتکل های آن می تواند انجام شود با تعداد زیادی از ایمنی” گفت: باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی برای L. A. شهرستان است. “اگر بخش نمی پایبندی به پروتکل وجود دارد مقدار زیادی از خطر است.”

تبلیغات

فرر گفت: این مهم برای کسب و کار به عقب بر گردیم به کار اگر آن را می تواند انجام شود در یک راه امن تر.

“ما از جان گذشته برای مطمئن شوید که مردم می تواند به شغل خود را” فرر گفت. “و ما فقط نیاز به آن را در راه است که پایبند به بسیاری از تغییرات پس از آن می تواند انجام شود با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.”

فرر نیز با اشاره به این که رای مثبت میان coronavirus آزمون در حال کاهش است با میزان تجمعی در حال حاضر کمتر از 8%.

تبلیغات

در حال حاضر وجود دارد هیچ نشانه ای از یک افزایش چشمگیر در بستری شدن در بیمارستان در L. A. شهرستان بیمارستان, مقامات گفت. بستری شدن در بیمارستان شده بود کاهش هفتگی در L. A. County, اما صاف شد در هفته گذشته در مقایسه با هفته گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>