بالا سطح اتحادیه اروپا-انگلستان چلسی دوشنبه به عنوان جدید مهلت

بروکسل (AP) — نخست وزیر بوریس جانسون را مذاکره با مقامات رسمی اتحادیه اروپا روز دوشنبه به سعی کنید به فشار رو به جلو تجارت بحث پس از Brexit مذاکرات هفته گذشته به پایان رسید با کمی نشانه ای از پیشرفت و مهلت جدید بلندی.

“این نشست سطح بالا بین اتحادیه اروپا و انگلیس در حال حاضر تایید شده برای 15 خرداد” سخنگوی کمیسیون اروپا اریک Mamer توییتی پنج شنبه. هیئت اتحادیه اروپا را شامل می شود رییس کمیسیون Ursula von der Leyen اروپایی رئیس شورای چارلز میشل و رئیس پارلمان اروپا دیوید Sassoli.

در لندن خیابان داونینگ تایید ویدئو کنفرانس جلسه را بعد از ظهر دوشنبه. هیچ جزئیات دیگری بودند بلافاصله ارائه شده توسط هر یک از احزاب است.

دو طرف باقی مانده در مواجهه بیش از مسائل مختلف پس از چهار روز از مذاکرات هفته گذشته از جمله در قوانین و مقررات برای کسب و کار. مواضع خود را در شیلات نیز باقی می ماند از راه دور با انگلستان شدیدا مخالف اتحادیه اروپا خواسته های طولانی مدت از دسترسی به آب.

انگلستان در سمت چپ نهادهای سیاسی اتحادیه اروپا در ژانویه. 31 اما همچنان در داخل اتحادیه اروپا تعرفه-منطقه آزاد اقتصادی تا پایان سال است. دوره گذار می تواند تمدید دو سال اما یک درخواست برای انجام این کار ساخته شده توسط ژوئیه 1. جانسون بارها گفت که او نمی خواهد خواست برای فرمت.

امید است که روز دوشنبه مذاکرات را فشار مذاکرات رو به جلو است.

اگر اتحادیه اروپا و دولت بریتانیا نمی رسیدن به یک توافق تا پایان سال تعرفه ها و سهمیه بندی خواهد شد بازگشت به تجارت بین انگلستان و 27 کشور اتحادیه اروپا یکی دیگر از شوک اقتصادی – در بالای همه گیر – که اکثر اقتصاددانان فکر می کنم صدمه دیده بریتانیا بیشتر است. اتومبیل های صادر شده از یک طرف به طرف دیگر به عنوان مثال می یک مالیات 10٪.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de