چگونه 57-عضو خارش-O باقی می ماند خلاق با هم در طول COVID-19

آوانگارد مراسم وسواس سر و صدا گروه خارش-O ساخته شده است شهرت خود را توفنده رویدادهای عمومی و مسلط تئاتر در سراسر کشور است. گروه ارائه شد همهجانبه موسیقی تجارب طولانی قبل از همهجانبه هنر مرسوم و رشد کرده است به یک نیروی عمده در دنور هنر و موسیقی صحنه است.

اما اجتماعی فاصله نمی آید به راحتی به گروه. و نه سکون. بنابراین خارش-O باقی ماند مشغول ایجاد موسیقی های جدید و نیز انجام…در یک فاصله. گروه اخیر, تصویری, شیر, ماه مراسمایجاد شده برای Onassis, بنیاد, به, زندگی, در این بیماری همه گیر.

Westword با خارش-O به یادگیری بیشتر در مورد این مراسم و چگونه 57-عضو گروه شده است برگزاری از طریق COVID-19 خاموش شدن ناگهانی.

Westword: چه شیر Moon مناسک?

خارش-O (پاسخ به عنوان یک گروه): خارش-O شیر Moon مراسم در واقع یک فضا و یا پلت فرم ایجاد می کنیم با مخاطبان ما برای برقراری ارتباط هر چه هر یک از ما احساس می کنید مهم است که به جهان در حالی که ماه به عنوان یک تقویت کننده. در سال گذشته خارش-O انجام شده دو روز ابهامزدایی مراسم که در آن ما به اشتراک گذاشته شده برخی از ما اسطوره و افسانه هاو روایات قومی با طرفداران در استنلی هتل در استس پارک. که ابهامزدایی مراسم اجرا یا نمایش مجدد از تولد کهکشان راه شیری است. در این سال ما دعوت شدند و ستاره ها کاملا به معنای واقعی کلمه در تراز وسط قرار دارد با یک سوپر ماه در حضیض در مارس 7; این فوق العاده قمری رویداد خواهد اجازه ام برای یک کانال از مکاتبات انجام شده بین این جهان و “دیگر است.”

پس از آن… COVID-19 اتفاق افتاده است و ما نشان می دهد در هتل استنلی لغو شد. در حالی که این تاثیر کجا و ما با آنها می تواند اجرای مراسم ما این ستاره هنوز در تراز وسط قرار دارد برای ما به تعامل با.

یک شریک جدید به یونان مبتنی بر هنر و فرهنگ سازمان Onassis بنیاد وارد شده تصویر راه اندازی ما به ما شیر ماه لب به لب الاغe خود را برای مخاطبان بین المللی. بنابراین در حالی که تحت قرنطینه و پس از شهر و CDC دستورالعمل های ما اسیر این در یک ویدیو.

بحث در مورد این اسکریپت شما با استفاده از در زیرنویس.

پس این سازمان مستقر در یونان یوتیوب زیرنویس منعکس کننده که. در زیر مشخص شده اسکریپت های ارسال شده برای Onassis بنیاد:

شیر Moon مراسم | خارش-O زمین طبیعی تنها ماهواره ای است orbited آسمان ما به عنوان یک نماد برای بی شماری مذهبی نمازگزاران سراسر میلیون. شناخته شده به یونانیان به عنوان سلنه عبری Yarcah و قمری هندو خدا چاندرا مصریان نیز در ارتباط ماه با داعش به نام تنها چند. آن را مجسم اسرار زندگی و مرگ هر دو از نظر علمی و معنوی است. با ماه در حضیض نقطه از آن در مدار نزدیک به زمین, مارس 7th, 2020 خارش-O اعدام خود را شیر و ماه مراسم با یک تماس به خدایان برای تعادل بین اضداد; شور/دلبستگی به درمان و عمل گرایی برای پیشبرد موثر است.

در این مراسم ما ایجاد چند بعدی و انفعال عناصر روايت ارائه شده توسط کاربران مختلف از خارش-O و یک شکل تقلیدی و یا دلسوز سحر و جادو. ما میدادند که چگونه ما می خواهم برای چیزهایی که به اشکار:

شروع به عنوان کم نوسان پچ synth است که پالس های قبل از جهش همیشه حاضر شبح آنتاگونیست در خدمت به عنوان یک پس زمینه منعکس کننده یک بیماری همه گیر لادن چشم انداز صوتی. این است که در دیدار با مقاومت: shrieks و سر و صدای اعوجاج آینه بشریت هرج و مرج فشار و کشش واکنش به چنین مخل نیروی. ناسازگار است آن را به عنوان آن را در نهایت محو به اتر شب, قاب های انفجاری اتش بازی طغیان طبیعی جهان است.

مرکزی برای مقابله با شتاب ویروسی بردار هستند به همان اندازه تشدید و تصفیه اقدامات است. دو زدنی عناصر نشان دهنده متمرکز تعادل بین عشق و شور و قدرت رانندگی اولیه پاسخ برای زنده ماندن خو فولاد دقت لازم برای استقرار آن درایو موثر است. در نهایت ساختمان را به یک ناهنجار اوج درمان جدید است که به هر طریقی آزادی بشریت و بازگرداندن نظم طبیعی در غسل تعمید شعله های آتش به عنوان ویروس زوزه در یک ناقوس مرگ ارسال یک فسیل انتقال از حافظه خود را به آسمان به عنوان یک interstellar رکورد.

چه مراسم به معنای خارش-O? همه اجرای مناسک? از آنچه در قرآن کریم ، بحث در مورد چرا ؟

به طور کلی عملکرد به عنوان مناسک نوع کیهانی مراسم ما به اشتراک گذاری و دعوت از مخاطبان ما به مهمانی و جشن در.

چگونه شما همه برگزاری از طریق همه گیر?

هیچ چیز تمرکز ذهن مانند یک بحران و ما می بینیم خارش-O به عنوان یک روحانی پادزهر — و تا آنجا که ما می خواهم به می گویند ما قوی کهن-اینده-بیگانه-خون و ایمنی بدن به COVID-19… نیست. این سخت شده است و ما باید آمار شده فقط به عنوان سخت به عنوان بقیه از صنعت موسیقی با خسته کننده مشکلات مالی و مانع تقویم. خارش-O تا به حال یک سال شگفت انگیز برنامه ریزی شده قبل از همه این است: شیر توپ ماه در استس پارک غول خوابیده متحرک در جکسونویل فلوریدا و در حال حاضر ما بین سیارهای لباس مبدل در امدن در شرقی — برنامه ریزی شده برای ماه اوت 8 — در معرض خطر است.

اگر وجود دارد هر چیزی خارش-O خوب است در این اقتباس. و با کشت و حل مشکل کارشناسان در تعدادی از رشته های مرتبط ما در حال مرور راه حل است که نه تنها پاسخ به بحران کنونی اما ما در حال تنظیم برای ایجاد زیرساخت های ما قوی تر در دراز مدت در حالی که تولید محتوای ما مطمئن هستیم که مردم در حال رفتن به ادامه خواهید پس از COVID-19 عبور می کند.

این مکث در زندگی را نشان می دهد نیز به ما داده زمان به سرودن جدید مواد در ساخت چرخ دنده ی جدید و تعامل با جامعه ما آنلاین. سال گذشته بیش از ما فیلم برداری بسیاری از ما زندگی می کنند نشان می دهد در همکاری با Evergroove استودیو و QSC. ما فقط بسته کردن ما از طاق سری از دوازده هفتگی شنبه شب HD کنسرت. آن را نگه داشته ما را به یکدیگر متصل پروژه و جامعه ما است. ثبت شده نشان می دهد هرگز جایگزین احشایی, عرق-لادن غیر قابل پیش بینی زندگی می کنند تجربه همه ما ارزو اما ما سپاسگزار به جمع آوری در اطراف مجازی شعله و ما در واقع به برخی از پیروان خود در سراسر جهان است. ما Patreon عضو شده اند فوق العاده وفادار از طریق همه از این و آن کمک به نگه داشتن پروژه شناور و اعضای امیدوار.

هنگامی که شما را به زندگی می کنند دوباره ؟ چه چیزی شما را کمک خواهد کرد که تصمیم ؟

ما در حال انتظار برای به قدرت که می شود بگویید سالن های زمانی و چه آنها قادر به انجام است. ما باید برخی از فوق العاده هیجان انگیز برنامه های که ما در حال حرکت رو به جلو با در ایمان خوب است اما تا زمانی که ما می دانیم آنچه که ما مجاز به انجام و با چگونه بسیاری از مردم ما گیر کرده ایم. چرا که ما همراه هستند و همهجانبه ما در حال تفکر خلاقانه در مورد چگونه ما می توانیم در ارتباط با مخاطبان با خیال راحت. این ممکن است نگاه و احساس های مختلف است که ما در حال هیجان زده در مورد, اما ما در حال برنامه ریزی یک تابستان تجربه و سقوط را نشان می دهد در حال حاضر.

ما خدمه در پشت صحنه نیز می تواند بیش از پنجاه وجود دارد مقدار زیادی از کار را به خود ما رویه های عملیاتی استاندارد برای اطمینان از ما حفاظت از هر یک از دیگر زمانی که ما قادر به شروع اجرای عموم این است که در علاوه بر این به پیدا کردن این نوع از فضاهای که می تواند به جای این هیولا با خیال راحت. آن را دلهره آور اما ما همه عمیقا متعهد است.

پیدا کردن آنچه که در آینده در خارش-O وب سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de