هند توقیف $180M در جواهرات از فراری تجار الماس

دهلی نو (AP) — هند مقامات کشف و ضبط الماس و مروارید و جواهر و نقره به ارزش میلیون ها دلار به عنوان بخشی از یک تحقیق از یک فراری تاجر الماس است که در لندن برگزار شد در حالی که مبارزه با استرداد او.

ضبط اشیاء قیمتی به ارزش 13.5 میلیارد روپیه ($180 میلیون) نگه داشته شده است در یک شرکت تدارکات انبار در هنگ کنگ پس از گرفته شدن وجود از دبی در سال 2018 هند اجرای مدیریت که بررسی جرائم مالی در بیانیه ای گفت: اواخر روز چهارشنبه.

جواهرات و سنگهای متعلق به Nirav مودی که جواهرات هنگامی که آراسته ستاره از بالیوود به هالیوود و عمویش Mehul Choksi که او نیز فرار کرد هند است و زندگی در آنتیگوا.

مودی است که برگزار می شود و بدون وثیقه. او دستگیر شد و توسط مقامات بریتانیایی در سال گذشته بیش از یک سال پس از مقامات هندی ادعا او درگیر شد در $1.8 میلیارد تقلب در بانک. او در سمت چپ این کشور در اوایل سال 2018 و شروع زندگی در لندن است.

هندی مقامات به دنبال استرداد او به چهره دادستان ادعا که شرکت Nirav مودی کنترل defrauded دولتی پنجاب بانک ملی با استفاده از جعلی اسناد و مدارک مالی برای گرفتن وام برای خرید و واردات جواهرات.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>