Jaywalking دستگیری 2 نوجوان در اوکلاهاما تحت بررسی

TULSA, Okla. (AP) — مقامات در اوکلاهما در حال بررسی دستگیری دو نوجوان که متهم شدند توسط افسر پلیس سفید از jaywalking در تولسا محله که در آن برخی از مناطق به حال تکه تکه پیاده رو و یا هیچ قابل مشاهده پياده.

Tulsa پلیس در روز سه شنبه منتشر شد دو بدن دوربین ویدئوها از افسران که دست به دستبند, سیاه نوجوانان در ژوئن 4 حدود 5 p. m. به گفته jaywalking پس از یک ویدیو از دستگیری آنها رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

در یک ویدئو دو افسر رویکرد جفت از پشت که دیده می شود راه رفتن در وسط خیابان در آنچه به نظر می رسد مسکونی تولسا محله. در عرض چند ثانیه یک افسر در تلاش برای مهار یکی از نوجوانانی که می شود مشخصه نا امید.

دیگر تصویری را نشان می دهد هر دو افسران وادار کردن نوجوانان به زمین او به عنوان جسمی مبارزه با آنها. دیگر نوجوان می گوید که در زمین دروغ گفتن در معده خود برای “chill out.” یک افسر پلیس این نوجوان بر روی زمین به عنوان دیگر نوجوانان خواسته افسران چرا نوجوانان بود دستگیر شد.

“همه او انجام شد jaywalking” یک افسر در پاسخ به نوجوان. “ما فقط می خواهم به صحبت با او. سپس او تا به حال به عمل احمق مانند آن.”

این دستگیری ها در پی کشته شدن 46 ساله جورج فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به دست به دستبند, سیاه, مرد گردن برای چند دقیقه حتی پس از فلوید حرکت را متوقف و شفاعت برای هوا.

تقریبا 20 دقیقه فیلم نشان می دهد یک افسر باقی مانده در بالای این نوجوان که دروغ در معده خود را حتی پس از او دست به دستبند.

“خاموش من! من نمی توانم نفس بکشم! من نمی توانم نفس بکشم! من نمی توانم نفس بکشم!” نوجوان فریاد زد.

“شما می توانید نفس کشیدن فقط خوب” افسر پاسخ داد. “شما خوب هستید.”

“آقا او دستبند ، چه او تو را انجام دهم ؟ ” گفت: نوجوان دیگر که بعد از آن رو دست به دستبند بود اما نشستن در محدود کردن.

افسران تکرار برای نوجوانان است که آنها را شکست زیرا آنها jaywalked. بدن دوربین فیلم نشان می دهد که این منطقه تا به حال تکه تکه و یا قابل مشاهده و پیاده رو.

نوجوان بود که دست به دستبند برای اولین بار مجبور شد به یک ماشین پلیس به او فریاد زد profanities در افسران. او به نام افسران “بد” و نژادپرستانه و گفت: آنها او را دستگیر کردند چرا که او سیاه است. او فریاد زد: “Call my mama! Call my mama!”

“از آنجا که من هستم ، من یک جنایتکار” نوجوان فریاد زد و یک افسر به عنوان آنها هر دو از نظر جسمی تلاش می کرد در حالی که قرار دادن نوجوانان در ماشین. “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!”

بدن دوربین فیلم نشان می دهد که نوجوان دیگر اجازه رفتن.

Tulsa دومین شهر بزرگ در ایالت اوکلاهما با یک جمعیت متشکل از حدود 66% سفید و 16% سیاه, با توجه به سرشماری ایالات متحده داده است.

از آن خواهد شد اگر نوجوانان صادر شده استناد و یا به طور رسمی متهم شده است. پیام ها و ایمیل فرستاده شده به اداره پلیس تولسا نیست بازگشت و یکشنبه.

گرگ رابینسون یک جامعه فعال و سازمان گفت: اداره پلیس احتمالا نتیجه گیری کرد که افسران زیر پروتکل.

“و آنها احتمالا شدند” رابینسون گفت. “اما این مشکل است. چرا ما باید بیشتر در اجرای هنگامی که ما احساس نمی مانند پلیس از ما محافظت? ما احساس می کنید مثل آنها شکار ما.”

Tulsa شهردار G. T. به bynum نوشت: در Facebook پست که او را دیدم این فیلم از نوجوانان بازداشت و او را به همکاری با اداره پلیس در تحقیقات.

“من می خواهم هر بچه در تولسا به احساس امن به راه رفتن پایین خیابان در محله خود را,” او نوشت. “هیچ تولسا بچه باید به ترس و پنجه بسر برده برای راه رفتن پایین خیابان.”

Tulsa پلیس گفت که این گروه منتشر بدن دوربین فیلم برای شفاف باشد اما آن را نمی خواهد اظهار نظر در مورد این بازداشت به دلیل امور داخلی واحد در حال بررسی است.

در ضمن بخش عمده تراویس یاتس مواجه است واکنش بیش از نظرات در مقاله ای با رادیو عمومی تولسا شنبه منتشر شده است که اشاره مصاحبه یاتس را با صحبت با رادیو 1170 روز دوشنبه. با توجه به مقاله یاتس گفت: تحقیقات نشان می دهد که پلیس در حال تیراندازی آمریکایی ها حدود 24 درصد کمتر از “ما احتمالا باید بر اساس جنایات.”

این مقاله همچنین می گوید یاتس بیان شده در این مصاحبه که سیستمیک نژادپرستی در پلیس “فقط وجود ندارد.”

در چهارشنبه یاتس در بیانیه ای گفت که این مقاله از آن ساخته شده به نظر می رسد مانند او گفت: برخی از اظهارات که نظر خود را بدون اینکه روشن است که او در مقدمه این اظهارات با منابع.

اداره پلیس خود را به فاصله از یاتس سخنان خود گفت: آنها نمی همسو با سیاست های خود و یا ماموریت. Tulsa شهردار گفت: یاتس,’ نظرات شما تحت بررسی است.

“من می خواهم به این باور او قصد ندارد می گویند آنچه که او انجام داد اما آنچه که او می گویند می رود در برابر همه چیز ما در حال تلاش برای رسیدن به جامعه پلیس” به bynum نوشت: در Facebook پست با اشاره به یاتس,’ نظرات.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>