قضایی رهبران اصلاح coronavirus منظور وثیقه به تعویق انداختن رای گیری در اخراج سلب حق مالکیت

کالیفرنیا قضایی رهبران در روز چهارشنبه لغو اضطراری coronavirus سفارش که مجموعه ای از وثیقه در صفر برای متهمان متهم سطح پایین جنایات.

اما رای گیری در مورد اینکه آیا به ادامه اخراج و سلب حق اقامه دعوی در دادگاه به حالت تعلیق در آمد و پس از رئیس دادگستری تنی Cantil-Sakauye صحبت با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom قانونگذاران و دیگر قضایی رهبران.

شورای قضایی که Canti-Sakauye سر رای دادند 17-2 توسط ایمیل به لغو اورژانس را در تاریخ 20 ژوئن که نیاز به وثیقه توان در صفر برای مردم متهم سطح پایین تر جنایات. قضات هنوز هم باید انعطاف پذیری لازم برای اعطای صفر وثیقه, با این حال.

“شورای قضایی عمل بهتر منعکس کننده نیازهای فعلی کشور ما که دارای های مختلف بهداشت و درمان نگرانی ها و محدودیت های شهرستان-به-شهرستان بر اساس تهدید مطرح شده توسط COVID-19” گفت: دادگاه تجدید نظر دادگستری مارشا سلوق عضو شورای. “ما مصرانه از دادگاه های محلی برای ادامه به استفاده از اورژانس COVID-19 وثیقه برنامه که در آن لازم است برای حفاظت از سلامت جامعه, دادگاه و زندانی.”

تبلیغات

شورای قانون گذاری برای سیستم دادگاه کالیفرنیا به حال نیز برنامه ریزی شده برای رای دادن در یک پیشنهاد به اجازه اخراج و سلب حق اقامه دعوی رسیدگی به رزومه در آگوست 4. پیشنهاد شده بود با انتقاد توسط یک سان فرانسیسکو دولت قانونگذار و قانون فقر ،

مجلس دیوید چیو (D-سان فرانسیسکو) اعلام کرد قانون روز شنبه به نوار اخراج به دلیل عدم پرداخت اجاره به مدت 90 روز پس از ایالتی و محلی coronavirus اضطراری سفارشات پایان. این لایحه به مستاجرها اضافی سال قبل از صاحبخانه می تواند فایل مدنی مناسب برای جمع آوری پرداخت اجاره. مستاجران را مجبور به پرداخت اجاره آن در طول سال است اما.

چیو به حال با انتقاد از شورای برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد اخراج و سلب حق اقامه دعوی را قبل از رسیدگی قوه مقننه در زمان حال به تصویب قوانین جدید است.

Cantil-Sakauye گفت: گفتگو با قانونگذاران و قضات دیگر او را متقاعد که آن را بیش از حد به زودی برای از سرگیری دادگاه.

تبلیغات

“من معتقدم که قوه های مجریه و مقننه خواهد شد نیاز به زمان بیشتری برای مرتب سازی از طریق های مختلف سیاست های پیشنهادی,” او گفت:.

Cantil-Sakauye شنبه نیز تصمیم به لغو اورژانس را که به دادگاه تا هفت روز برای arraign متهم پس از بازداشت. یک بار دیگر دستگیرشدگان را به arraigned ظرف 48 ساعت.

شورای قضایی تصویب قوانین اضطراری در اوایل بیماری همه گیر به تلاش برای کاهش جمعیت زندان نگه داشتن coronavirus از گسترش در دادگاه و یدکی دادگاه از داشتن برای شنیدن غیر فوری پرونده های مدنی در طول بیماری همه گیر.

در حال حاضر که دولت بازگشایی دادگاه زیر کت و شلوار, هر چند اغلب توسط کنترل از راه دور ظاهر.

نیاز به کاهش جمعیت زندان است و دیگر به عنوان فوری است. زندان انتظار می رود که اجازه می دهد زندانیان محکوم به حرکت از یک زندان به زندان در همه 58 کشور در ماه ژوئن 19, یک حرکت است که کاهش تعداد زیادی از مردم در شهرستان برگزار شود.

تبلیغات

بیش از 20 ، 000 متهمان رو محاکمه برای کاهش سطح جرایم در حال حاضر آزاد شده اند از کالیفرنیا زندان از زمان شروع این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>