پلیس لس آنجلس در حال بررسی 56 اتهامات سوء رفتار توسط افسران در طول تظاهرات; 7 گرفته شده در این زمینه

اداره پلیس لس آنجلس در حال بررسی 56 اتهامات سوء رفتار توسط ماموران در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ, مقامات گفت.

از 56 تحقیقات 28 شامل اتهام استفاده از نیروی پلیس لس آنجلس گفت: روز شنبه در بیانیه ای. هفت افسران شده اند گرفته شده در این زمینه در انتظار نتیجه تحقیقات.

پلیس لس آنجلس به وظیفه 40 محققان با نگاه به اتهام سوء رفتار بیش از حد زور و نقض دپارتمان سیاست در جریان تظاهرات.

متعدد ویدئوها نوشته شده توسط لس آنجلس تایمز پلیس لس آنجلس نشان می دهد خشونت در برابر معترضان. لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور گفت: هفته گذشته که فیلم از افسران نوسانی در مردم با باتوم و شلیک فوم دور او را نگران.

تبلیغات

نمایندگان Black Lives Matter-LA و لس آنجلس جامعه اقدام شبکه گفت: آنها می خواستند برای پایان دادن به افسران پلیس,’ استفاده از لاستیک پرتابه باطوم و دیگر کمتر-نیروی کشنده به خصوص علیه معترضان مسالمت آمیز.

ایستاده در مقابل Los Angeles Police Department ستاد LACAN, مدیر اجرایی, پیت سفید خالی یک کیسه با استفاده از لاستیک گلوله پوسته و روده همراه با موارد دیگر گفت استفاده شد در برابر شرکت کنندگان در تظاهرات علیه خشونت پلیس پس از بازداشت به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

دو نفر از اعضای شورای شهر و پلیس رییس کمیسیون آیلین دکر به نام به اداره پلیس لس آنجلس برای انجام یک بررسی از راه ماموران نیروی مورد استفاده قرار گیرد در طول تظاهرات. مور گفت که کمیسیون یک “گسترده پس از عمل گزارش” بررسی آژانس پلیس عملکرد در طول هفته گذشته.

در کنگره ایالات متحده تد لیو (D-تورانس) در نامه ای به دکر خواستار غیر نظامی کمیسیون برای بررسی چگونه گروه در پاسخ به تظاهرات در Fairfax منطقه که در آن برخی از فیلم گرفته شد.

تبلیغات

در همین حال شهردار اریک Garcetti این هفته گفت که او را نگاه به برش به اندازه 150 میلیون دلار از بخش بودجه در پاسخ به طولانی انتقاد از فعالان که شهر به طور کامل صرف بیش از حد در اجرای قانون است. این رقم نشان دهنده تنها کسری از اداره پلیس $1.8 میلیارد بودجه عملیاتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>