پلیس لس آنجلس مامور نقض بخش سیاست زمانی که او به ضرب گلوله یک معلول ذهنی در Costco

یک افسر پلیس لس آنجلس نقض بخش سیاست زمانی که او به ضرب گلوله یک معلول ذهنی مرد و زخمی شدن پدر و مادر مرد در حالی که خرید در یک Costco پلیس کمیسیون اداره روز شنبه.

رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور همچنین پیدا کردن وظیفه عکسبرداری از سیاست و در حال حاضر تصمیم می گیرید که آیا افسر سالوادور سانچز را حفظ خواهد کرد ،

سانچز بود که نمونه غذایی در حالی که نگه داشتن خود را جوان پسر زده بود بر روی سر توسط فرانسه در یک ناوارد حمله در Costco در کورونا در 14 ژوئن 2019 با توجه به گزارش 30 صفحه ای توسط مور.

سانچز محققان گفت که او فکر, فرانسه, 32, تا به حال او را به گلوله بست. اما وجود تناقضات در حساب خود را و تبدیل به یک اسلحه در این گزارش گفت:.

تبلیغات

در یک بیانیه کتبی مور ابراز “تاسف عمیق” به فرانسه ،

“تصمیمات و اقدامات این افسر نمی تواند توجیه و مغایر با بخش ارزش های اصلی آموزش ها و انتظارات هر عضو این سازمان” مور گفت.

پس از ارائه پرونده به هیات منصفه رودخانه شهرستان دادستان کاهش یافته است به اتهام سانچز که مشغول به کار در جنوب غربی تقسیم شده است و با پلیس لس آنجلس به مدت هشت سال. این بخش محروم و او را از قدرت پلیس و اختصاص او به خانه.

فرانسوی, پدر و مادر, راسل و پائولا فرانسوی شکایت کرد شهر لس آنجلس با این استدلال آن است که در قبال سانچز اقدامات خارج از وظیفه. آنها تحت عمل جراحی دیگر و پس از اینکه به طور جدی زخمی در تیراندازی گفت: خود را وکیل دیل Galipo.

تبلیغات

“آنها به وضوح نا امید هیچ پیگرد قانونی به خصوص در حال حاضر با آنچه که در سراسر کشور با دیگر موارد آنها را ببینید” Galipo گفت. “حداقل با برخی مانند جورج فلوید وجود دارد رفتن به یک دادستان است. بسیاری از خانواده ها در حال تعجب, ‘چرا در مورد من?'”

دیوید وینسلو یک وکیل برای سانچز گفت: افسر درک یک تهدید مرگبار و عمل به دفاع از خود و فرزند خود را.

“Sal شد و وظیفه خرید با خانواده اش نگه داشتن نوزاد خود را هنگامی که او به شدت مورد حمله از پشت بدون هر گونه تحریک آنچه” وینسلو گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “او ضربه به سر بسیار سخت است که او را زدم به طبقه ناخودآگاه. ضربه به سر بود به طوری پرقدرت او معتقد بودند او به ضرب گلوله کشته شده است. هنگامی که او از خواب بیدار شد او تخمگذار در طبقه نیمه هوشیار. او کودک بود و با جیغ و او فکر کرد که او به ضرب گلوله کشته شده است بیش از حد.”

فرانسه که شروع به رنج می برند مشکلات روحی و روانی پس از دبیرستان به زندگی با پدر و مادر خود را و بیشتر بود غیرکلامی, Galipo گفت.

تبلیغات

به عنوان Frenches و Sanchezes همگرا در اطراف Aidells سوسیس نمونه غرفه که شب کنت فرانسوی به طور ناگهانی ضربه سانچز در سمت راست سر. دو مرد به نظر نمی رسد به هر گونه تماس با هر یک از دیگر قبل از آن مور گزارش گفت:.

سانچز به زمین سقوط کرد. او فکر کرد که او به ضرب گلوله کشته شده بود و فکر او را دیدم فرانسوی هنوز هم با اشاره تفنگ او و پسرش به او گفت: محققان. او از جیبش تفنگ خود را و اخراج دو بار در فرانسه. خریداران فریاد زد و زد.

فرانسه سقوط کرد اما هنوز هم تا به حال یک “متمرکز شدید نگاه در چشمان او هنوز هم به دنبال من و پسرم” سانچز گفته محققان. “من به یاد داشته باشید ما چهره به چهره و بازوی خود را هنوز تمدید کردن و من معتقدم او هنوز هم تا به حال که همان تفنگ و من اخراج دو برابر بیشتر در جهت خود را در او.”

سانچز گفت: او را نمی بیند, فرانسوی, پدر و مادر به عنوان او ادامه داد: شلیک ارسال یک مجموع از 10 دور به فروشگاه پر از خریداران.

تبلیغات

“کسانی که مردم من فکر می کنم که آنها احتمالا مانند من در راه است. من نمی دانم” سانچز گفت: از راسل و پائولا ،

مور میگوید: “سانچز باید تعیین میزان صدمات و اینکه آیا او در واقع ضرب گلوله کشته شده است قبل از رسیدن به سلاح خود را. او همچنین باید صحبت به فرانسه و تلاش برای خنثی کردن این وضعیت است. هیچ شاهد یا شواهد پشتیبانی سانچز باور است که با مسلح شد و به ضرب گلوله او را از این گزارش گفت:.

تمیز کاری فروشگاه پس از سانچز بود مرده و پدر و مادر او را به بیمارستان منتقل محققان تنها سانچز تفنگ — بدون سلاح های دیگر. فرانسه تا به حال هیچ چیزی بر او نیست حتی یک کیف پول.

سانچز زده بود فقط با دست, این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>