پلیس لس آنجلس را با استفاده از باتوم سلاح های دیگر به نظر می رسد به نقض قوانین به طور قابل توجهی مجروح شدن معترضان بار مرور می یابد

به عنوان دود از نزدیک ماشین آتش billowed تا پلیس باتوم باران آمد پایین. Deon جونز احساس یک شلاق در سراسر پشت و شانه او زد. نظر اجمالی به عقب او را دیدم یک افسر پلیس لس آنجلس هدف تاکتیکی تفنگ حق در چهره اش.

درد ناگهانی بود و سوزاننده. زنگ پر از گوش خود را. در بیمارستان دکتر گفت 28 ساله می گوید که او می شده اند و کور تا به حال پلیس پرتابه زده یک اینچ به راست و مرده بود و آن را ضربه یک اینچ و بالاتر در معبد خود را. او تا به حال دو cracked استخوان در صورت ضربه به سر و بخیه در سراسر گونه اش.

“ما در اعتراض به خشونت پلیس” جونز گفت: “و سپس سرکوب توسط پلیس در حالی که ما در حال اعتراض.”

یک بار بررسی ده ها تن از موارد از نیروی پلیس در طول تظاهرات قتل در بازداشت پلیس جورج فلوید یافت که تظاهرکنندگان دچار طیف وسیعی از صدمات به دست پلیس لس آنجلس از کبودی جزئی از باتوم حمله می افتد و پلیس زد و خورد خطوط پیشرفته به آسیب های جدی به اندام تناسلی خود را و سر از فوم و اسفنج گلوله و beanbags در حال راه اندازی به جمعیت گاهی اوقات از محدوده نزدیک است. به تاریخ شده است وجود دارد هیچ ارزیابی رسمی از چگونه بسیاری از معترضان زخمی شد.

تبلیغات

بسیاری از معترضان زخم ها از حوادث که در آن پلیس به نظر می رسد که نقض سیاست های خود را برای چگونگی استفاده از باطوم و “کمتر کشنده” مهمات استفاده می شود ممکن است پس از آنها اعلام کرده بود بزرگ تجمعات غیر قانونی و موضوع را به پراکندگی این بررسی در بر داشت. دیگران از جمله برخی از مهمترین آسیب های جدی به مردان اندام تناسلی ظاهر می شود ناشی از تحریم استفاده می کند — مانند افسران هدف پرتابه به طور مستقیم در یک کمربند خط.

پس از ضرب و شتم رادنی کینگ نزدیک به سه دهه پیش به پلیس لس آنجلس است به طور فزاینده ای قرار داده شده محدودیت در چه پلیس با استفاده از زور از دست باتوم و چراغ قوه به شلیک سلاح و استفاده از برخی چوک نگه می دارد.

سلاح های مانند beanbags و فوم پرتابه بودند طلیعه پلیس برای کاهش دهیم. اما در حال حاضر تماس های از زندگی توجه فعالان و دیگران برای محدود کردن استفاده از آنها پس از پاسخ پلیس به اعتراضات و سوالات بیشتر در مورد استفاده از باطوم.

اد Obayashi یک پلیس نیروی متخصص گفت: اعتراض ویدئوها تأکید چگونه با استفاده از باطوم می تواند به سرعت از کنترل خارج شود و در نتیجه آسیب جدی است.

تبلیغات

“پس از یک ضربه حملات آن است که یک نبوت خود انجام و شما می توانید تلفات,” او گفت:.

شاهد حوادث می گویند پلیس در زمان پاسخ به بطری آب و دیگر باقی مانده که در آنها پرتاب و آتش سوزی و خرابکاری اتفاق می افتد در اطراف آنها. اما بار دیگر پلیس به نظر می رسد شلاق مسالمت آمیز معترضان به سادگی برای بودن در خیابان.

“ما ایستاده بودند وجود دارد و آنها واقعا مایل نیست در ما وجود دارد دیگر گفت:” مت president carter, یک بازیگر بود که با ضربه باتوم و گلوله در معده با یک پرتابه که ویدئوها از خط مقدم در حال مشاهده آنلاین. “آنها فقط پس از مردم حتی زمانی که مردم تا به حال دست خود مطرح شده است. آنها نوسانی در مردم زانو مانند آنها در تلاش برای ضربه اجرا خانه.”

پلیس و رهبران شهر از جمله شهردار اریک Garcetti و پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور گفت: این اقدامات از افسران پلیس که در درگیری با معترضان در هفته های اخیر تحت بررسی است. جاش Rubenstein یک سخنگوی پلیس لس آنجلس گفت که این گروه مرتکب شده است 40 امور داخلی محققان به تنها وظیفه بررسی چنین تعاملات و ارزیابی اینکه آیا سیاست نقض یا بیشتر سوء جدی رخ داده است.

تبلیغات

بیش از 50 تحقیقات راه اندازی شده است به شکایت در مورد رفتار پلیس در جریان تظاهرات از جمله 28 وی از سوی مامورین نیروی بیش از حد. هفت کارکنان اداره پلیس گرفته شده است در این زمینه در حال بررسی نتایج این بخش گفت. مور گفت: او شاهد ماموران با استفاده از باطوم در راه او را تایید نمی کند هر چند روشن نیست که آیا آنها در میان کسانی که اختصاص داده شده به میز وظایف.

شناخت از شکست یک تحول در تن از اوایل روز اعتراض زمانی که Garcetti و مور بارها و بارها مورد ستایش گروه افسران برای خود “خویشتن داری.” و آنها هنوز هم حفظ نیروی انتظامی انجام شده ستودنی کلی.

Garcetti و مور بارها و بارها اظهار تاسف این واقعیت است که بیش از دو دوجین افسران پلیس مجروح شدند از جمله یک با یک جمجمه شکستگی اما باید تلاش هیچ حسابداری عمومی از معترضان آسیب های در دست پلیس است.

با توجه به بار’ گزارش وجود دارد که تعداد قابل توجهی از جمله بسیاری از خشونت پلیس در رویارویی با جمع زیادی از معترضان در نزدیکی بیشه در شهرستان فیرفکس منطقه در 30 مه.

تبلیغات

پلیس می گوید یک تظاهرات مسالمت آمیز در پان پاسیفیک پارک spiraled خارج از کنترل به عنوان افرادی که در جمعیت, آیا معترضان یا نفوذی مشتاق تحریک هرج و مرج شروع به آسیب های فروشگاه ماشین نور در آتش و خطر اندازد دیگر شهروندان و افسران. معترضان می گویند پلیس هم زده تا مشکل با گردآوری ضد شورش و سپس hemming مردم به مناطق محدود با فرار.

Cedars-Sinai Medical Center, حدود دو مایل دور درمان بیماران با صدمات ناشی از تاکتیکی گلوله گفت: دکتر سام Torbati, پزشکی, مدیر اتاق اورژانس بیمارستان. اکثر بیماران مبتلا به صدمات مانند کبودی و پارگی و ترخيص شدند پس از دریافت درمان, او گفت:.

مقامات بیمارستان نمی خواهد کل ارائه آمار و ارقام از جمله صدمات.

Asst. رئیس رابرت ارکس که مسئول نظارت بر عملیات پلیس لس آنجلس گفت: افسران استقرار اسفنج و فوم گلوله در اهداف خاص از جمله کسانی که پرتاب پرتابه در پلیس و نه به سادگی برای پراکنده کردن و یا عقب راندن جمعیت. اما او اذعان بسیاری از شکایت از نیروی بیش از حد در حال نگاه کردن به.

تبلیغات

گروه سیاست برای چنین سلاح نیاز به آنها استفاده می شود تنها در افرادی که در حال حاضر روشن و فوری تهدید و به طور خاص هدف قرار داده و از حداقل پنج فوت دور. آن حکم افسران هدف در افراد موز یا کمربند خط اول و سپس بازوها و پاهای خود را اگر عکس های اولیه بی اثر هستند. افسران قرار نیست به هدف در مردم سر و یا گردن. آنها را به استفاده از این سلاح ها در پاسخ به تهدیدات کلامی و یا “صرف noncompliance.” آنها را به آتش سلاح در, مردم در حال فرار است.

معترضان گفت: آنها از کار اخراج شدند پس از point-blank محدوده است که این سلاح ها از کار اخراج شدند یکسره به جمعیت و مردم در حال اجرا به دور است که این سلاح ها بودند هدف مردم سر و چهره.

ارکس گفت باطوم به طور کلی استفاده می شود به مردم فشار از منطقه پس از پراکندگی سفارشات و یا برای حمله به مردم در موارد که در آن ماموران مواجه شد با “تهاجمی و یا رفتار خشونت آمیز.”

“من می دانم که وجود دارد تصاویر ویدئویی که به نظر نمی رسد برای حمایت از این, اما وجود دارد بیشتر زمینه است که ما باید به نگاهی — به عنوان مثال بدن فرسوده تصویری از این افسران که ما در حال انجام,” او گفت:.

تبلیغات

معترضان گفت: باطوم مورد استفاده قرار گرفت به ضرب و شتم معترضان بودند که منفعلانه در برابر پراکندگی سفارشات و در زمانی که مردم در تلاش برای پراکنده کردن, اما, نیست, انجام, بنابراین به عنوان به سرعت به عنوان افسران می خواستم آنها را به.

در همین اعتراض در فیرفکس که در آن جونز در صورت اریک Schuh مجروح شد بیش از حد. پرتابه که ضربه او را خاموش جامعی یکی از دندان های خود را ترک خورده چند بیشتر و گران لب خود را باز کنید.

Schuh, 28, گفت که او در تلاش بود برای کمک به کسی که افتاده بود در میان جمعیت زمانی که او شنیده ام یک گلوله صدای تیز و تند خود را گوش. او گفت: او انداخت و دست خود را در دادگاه محاکمه و به اردک پشت یک ماشین اما خیلی دیر شده بود. او را دیدم افسر پلیس هدف تفنگ خود را به طور مستقیم در او, او گفت:.

“دوم بعد من به دنبال بود و خون بود و فقط بیرون آمدن از دهان من مانند یک شیر آب, و من به یاد داشته باشید که در شدید و درد شدید و گفت:” Schuh زندگی می کند که در لانگ بیچ.

تبلیغات

Schuh را دوست, Danyel, نورمن, 32, بود ضربه در گلو ثانیه قبل از Schuh, او گفت:. وحشت زده آنها با عجله دور و به یک کوچه که شبیه یک تریاژ بخش کامل از دیگران با مشابه صدمات نورمن گفت.

آنها “همه روی زمین درمان هر یک از دیگر,” او گفت: زمانی که پلیس شروع به شلیک به کوچه.

Suzee دونن و 30 نویسنده و تهیه کننده گفت: او شاهد پلیس کررل جمعیت به فضاهای تنگ تنها شروع به تیر اندازی پرتابه شدید در حالی که سیخ زنی مردم در روده و قابل توجه آنها در پاها با باطوم. او به ضرب گلوله در پا.

“آن را فقط به جرم هرج و مرج و جنون و افراد صدمه دیده در همه جا,” او گفت:.

تبلیغات

پیتر مورفی, 32 یک مدیر در یک اغذیه فروشی محلی گفت: پلیس نشان داد صفر خویشتن داری خود را با باطوم.

“آنها تنه زدن مردم با باتوم خود را با استفاده از باتوم به مردم آمار در دنده خود را و سپس آنها خواهد دیک خود را با باطوم و نیروی ضربه, مردم,” او گفت:.

او گفت که او شاهد پلیس شلیک پرتابه به طور تصادفی به جمعیت زیادی از فرار داعش است.

“جمعیت شروع به پراکنده مردم شروع به حرکت و خارج شدن از راه و گلوله های لاستیکی نگه داشته بودن شات. حتی به عنوان نفر از مردم عقب نشینی آنها نگه داشته شدن آمار,” او گفت:. “آن را مانند به نظر می رسید قصد این بود که به صدمه زدن به مردم و نه فقط متفرق کردن آنها.”

تبلیغات

روز بعد بن Montemayor 28 ساله فیلمساز شد ضربه توسط یک پلیس پرتابه در هالیوود است.

یک افسر پلیس لس آنجلس بود برداشت خواندن نشانه “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” دور از Montemayor و سپس هل دوستان به زمین Montemayor گفت. هنگامی که او رفت و به کمک دوست خود تا او احساس درد شدید, او گفت:, و متوجه او شده است می خواهم به ضرب گلوله در کشاله ران.

یکی از بیضه ها دارای عقاید خود را دو بار اندازه معمول دیگر نیز زخمی شد. در بیمارستان او با عجله به جراحی اورژانس برای نجات بیضه و خود را در آینده توانایی به کودکان, او گفت:.

برخی از کارشناسان پزشکی را برای سال استدلال پلیس به اشتباه تصور از چنین سلاح هایی که آنها با مراجعه به آنها به عنوان “کمتر از کشنده” و یا نشان می دهد آنها یک رویکرد نرم به اجرای. باتون حملات می تواند باعث صدمات پایدار و پرتابه می تواند کشنده باشد.

تبلیغات

یک سال 2017 تحلیل 1,984 نفر مجروح با لاستیک یا پلاستیک گلوله یافت که 3 درصد کشته شدند و 15 درصد به طور دائم مجروح تاثیر چپ با از دست دادن بینایی آسیب به سر یا اندام قطع عضو.

“اگر شما از کار اخراج یک تن از مردم در میان جمعیت کسی که در حال رفتن به ضربه در چشم و یا در صورت یا در کیسه بیضه یا چیزی شبیه به آن و معلول دائم,” دکتر گفت: Rohini هار مطالعه سرب نویسنده و اتاق اورژانس پزشک.

لس آنجلس تایمز خبرنگاران جوئل روبین و سیندی چانگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de