اصلی هرج و مرج قرار می دهد گرجستان در مسابقه برای رفع رای گیری ماه نوامبر

آتلانتا (AP) — Coronavirus عفونت کنار برخی از نظرسنجی کارگران و ترس و دور از دیگران است. جدید کارگران آموزش دیده بودند حاضر به جای در فرد است. و هنگامی که روز انتخابات وارد, مشکل جدید رای گیری تجهیزات و اجتماعی-فاصله احتیاطی رای دهندگان مجبور به انتظار در صف های طولانی گاهی اوقات برای ساعت.

در نتیجه هرج و مرج در روز سه شنبه اولیه انتخابات در گرجستان منجر به ملی خجالت و برای دومین بار پس از سال 2018 پرسش های مطرح شده در مورد دولت توانایی برای انجام انتخابات عادلانه. همچنین مجموعه ای از تلاش برای شناسایی و رفع مشکلات قبل از پر مخاطره نوامبر انتخابات عمومی.

“این مرا می ترساند” گفت: کتی کاکس یک دموکرات که نظارت گرجستان انتخابات به عنوان وزیر امور خارجه از سال 1999 تا 2007. اما امیدوارم آن را مانند یک تجربه آسیب زا برای بسیاری از مردم و به نظر می رسد مانند یک چشم سیاه برای گرجستان که آن را زنگ برای مقامات منتخب به ایجاد تغییرات قابل توجه است.”

روز سه شنبه تفکیک درو دور دوم از سوزش انتقاد گرجستان انتخابات ریاست جمهوری افغانستان پس از سال 2018 زمانی که دولت را از نزدیک تماشا فرمانداری انتخابات خدشه دار شد توسط hourslong منتظر در برخی از نظرسنجی سایت رخنه های امنیتی را که در معرض رای دهندگان اطلاعات و اتهامات که سخت ID مورد نیاز و ثبت خطاهای سرکوب مردم در انتخابات. که منجر به دعاوی و تغییرات دولت قانون که شامل 120 میلیون دلار تبدیل به یک انتخابات جدید سیستم.

بسیاری از اعتراض بیش 2018 انتخابات هدفمند کالیفرنیا ، برایان کمپ که هنوز هم به عنوان وزیر امور خارجه زمانی که او برای فرماندار دو سال پیش. کمپ تا کنون باقی ماند سکوت در تازه ترین مشکلات است.

مانند دو سال پیش فعالان می گویند رای گیری مشکلات به نظر می رسید به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مناطق با تعداد زیادی از اقلیت رای دهندگان در شهرهای آتلانتا و دشت.

“ما شاهد آن قریب به اتفاق مسائل در سیاه و سفید و قهوه ای جوامع عمدتا,” Aklima Khondoker دولت, مدیر انجمن حمایت از همه رای گیری محلی به خبرنگاران گفت:.

آرا هنوز در حال شمارش جمعه از جمله غیابی که در صدر 1 میلیون — نتیجه بسیاری از رای دهندگان در تلاش برای جلوگیری از سفر به نظرسنجی از آنجا که از virus.

وزیر امور خارجه براد Raffensperger یک جمهوری خواه مقصر انتخابات محلی مقامات. او گفت که او قصد دارد به درخواست قانونگذاران را به مقامات دولت بیشتر نظارت انتخابات شهرستان, ادارات از جمله “قدرت را به طور مستقیم دخالت و نیاز به مدیریت تغییرات.”

مترو آتلانتا به نظر میرسد که بدترین رای گیری تاخیر با برخی از رای دهندگان گزارش پنج ساعت منتظر و و دیگران دادن و ترک در نا امیدی هنگامی که مواجه با طولانی آهسته در حال حرکت در خطوط. رای گیری ساعت تمدید شد و آخرین رای دهندگان نمی رأی گیری تا حدود نیمه شب.

“من انتظار صف های طولانی. انتظار نداشتم آن آنقدر درهم و برهم” گفت: Kiersten بری, 34, آتلانتا که منتظر بیش از 3 1/2 ساعت به رای گیری صبح روز سه شنبه.

گرجستان در میان بلند پروازانه ایالت تلاش برای جایگزین از رده خارج رای گیری تجهیزات زمانی که coronavirus آمار در ماه مارس است.

Fulton County انتخابات مدیر ریک بارون تا حد زیادی مقصر این بیماری همه گیر. دو نظرسنجی مدیران آزمایش مثبت برای COVID-19 در روزهای اخیر و دیگر انتخابات کارگران به سادگی نشان نداد تا بارون گفت.

در آموزش حضوری در سیستم رای گیری جدید برگزار شد در اوایل سال اخیر اما کارایی جلسات برگزار شد حاضر به دلیل نظرسنجی کارگران نیست راحت حضور در فرد به ویروس رسید در گرجستان است. تهدید نیز به معنای بسیاری از رای گیری سایت — از جمله در مراکز ارشد — نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد وادار ترکیبات. این شهرستان تا به حال 164 حوزه های رأی گیری به جای برنامه ریزی شده 198.

در روز انتخابات, نظرسنجی کارگران که تا به حال قرار دادن دست خود را بر روی ماشین های جدید در ماه اشتباه کردم بارون گفت و تماس های خود را پربار این شهرستان در انتخابات ، موارد وجود دارد از اسکنر تأمین انرژی پایین و یا متراکم, او گفت:, و در برخی از مکان های بیش از حد بسیاری از دستگاه رای گیری وصل شد به همان مدار باعث آنها را به سوسو زدن.

بارون انتخابات نیز آب گرفتگی با 92,000 غیابی — در مقایسه با کمتر از 1000 در سال 2016 مقدماتی. بسیاری از رای دهندگان گفته اند که آنها درخواست پست الکترونیکی-در آراء و هرگز آنها را دریافت.

گرجستان تا به حال با تاخیر اولیه خود را دو بار در انتخابات ریاست جمهوری اولیه آرا بود در ابتدا برنامه ریزی شده برای مارس 24 — به زمان بیشتری برای آماده سازی. در حالی که گزارش خرابی تجهیزات تنها در حدود 20 قطعات مانند اسکنر و پرینتر و صفحه لمسی جایگزین شد شنبه شب از 30,000 ماشین های رای گیری در استفاده از ایالت گفت: کی Stimson معاون امور دولت برای ملک, رای گیری, سیستم فروشنده برای گرجستان سیستم جدید است.

دولت در انتخابات گفت: چند حوزه های رأی گیری در مترو آتلانتا Gwinnett County باز دیر از آنجا که مقامات نمی دانستم جدید ماشین آلات بزرگتر بود از آنهایی که قدیمی و تحویل کامیون ها تا به حال به سفرهای اضافی. در Fulton County, برخی از کارگران نمی تواند ماشین آلات برای کار به این دلیل که آنها با قرار دادن کارت رای وارونه.

شهرستان انتخاباتی مقابله که دولت باید ارائه منابع بیشتر برای نیروی انسانی و آموزش است. Cox برگزار شد که Raffensperger کار بیش از یک دهه پیش توافق کردند که مقامات دولتی به اشتراک گذاری در سرزنش.

Cox نظارت اجرای گرجستان برای اولین بار رای گیری الکترونیکی سیستم در سال 2002. در حال حاضر دین از مرسر دانشگاه دانشکده حقوق او گفت: دولت باید به صندوق انتخابات بیشتر کارگران, آموزش های اضافی و رای دهندگان آموزش و پرورش برای اطمینان از رای گیری هموار می رود در پاییز.

“من نمی خواهد به تلاش برای انتخاب یک مبارزه با استان ها” کاکس گفت. “من می تواند نورد تا آستین و گفت:” بیایید همه ما در انتخابات در جامعه شکل هر گام که تا به حال یک مشکل و چگونه ما می توانیم این کار را برای ماه نوامبر است.'”

___

به bynum گزارش از ساوانا ، آسوشیتد پرس نویسندگان بن Nadler, Sudhin Thanawala جف مارتین و کریستینا کسیدی در آتلانتا نیز به این گزارش.

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که انتخابات ریاست جمهوری اولیه رای گیری در ابتدا برنامه ریزی شده در مارس 24, نمی, مارس 9.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>