‘بمب ساعتی تیک تاک:’ کمبود تخت را کند می کند دهلی ویروس مبارزه

دهلی نو (AP) — در دهلی نو وسیع سرمایه منطقه از 46 میلیون و خانه را به برخی از هند بالاترین غلظت از بیمارستان زن باردار را از مرگ پس از یک کوره در رفته شکار برای یک sickbed بود نگرانی در ثبت نام در مورد این کشور توانایی مقابله با موج جدید کروناویروس موارد است.

“او را نگه داشته و التماس ما را به صرفه جویی در زندگی خود را, اما ما می تواند هر چیزی را انجام دهید” شایلندرا کومار گفت: پس از رانندگی خود را sister-in-law, Neelam و شوهر او را برای ساعت ها تنها به تبدیل دور در هشت بیمارستان های دولتی و خصوصی.

دو ماه و نیم از سراسر کشور مستند نگهداری تعداد عفونت های نسبتا پایین در هند. اما با محدودیت کاهش در هفته های اخیر موارد شات افزایش یک رکورد از نزدیک به 10 ، 000 در روز پنج شنبه, بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا مقامات انجام داده اند به اندازه کافی برای جلوگیری از فاجعه است.

هند شمارش رسیده 286,579 پنجم بالاترین در جهان با 8,102 مرگ و میر. در دهلی است که گزارش 32,810 موارد از جمله 984, مرگ و میر, میزان عفونت بالاتر از میانگین ملی دو برابر هر 12 روز.

نیمی از دهلی 8,200 تخت بیمارستان اختصاص داده شده به COVID-19 بيمار در حال حاضر کامل و مقامات در حال طرح ریزی بیش از نیم میلیون نفر در این شهر به تنهایی در ژوئیه 31.

“ما در حال نشستن بر روی یک بمب ساعتی تیک تاک,” دکتر گفت: Harjit سینگ Bhatti رئیس جمهور مترقی Medicos و دانشمندان فروم.

“مگر اینکه و تا زمانی که دولت آن را افزایش می دهد هزینه های مراقبت های بهداشتی همه چیز تغییر نخواهد کرد. بسیاری از مردم می میرند” او گفت:. “اما اگر برخی از سیاست های قوی تصمیم گیری ساخته شده نه تنها در هند بلکه در سراسر هند, ما می تواند به حداقل رساندن آسیب است.”

بیمارستان های خصوصی در دهلی نو — یک قلمرو گسترده تر که شامل دهلی نو — گزارش است که همه خود را sickbeds و هواکش در حال استفاده هستند. به شدت بیمار شده اند و تبدیل شده به دور از بیمارستان های دولتی, بیش از حد.

با استفاده از توییتر با هشتگ #SpeakUpDelhi هند مخالفان اصلی حزب کنگره وارد بیمارستان داستان های ترسناک از بستگان COVID-19 بیماران شکایت از کافی برانکارد و اکسیژن و کشنده تاخیر در مراقبت.

“افزایش است به وضوح قابل مشاهده است بنابراین در حال حاضر ما در یک مبارزه دشوار,” دکتر گفت: Mukesh کومار متخصص مغز و اعصاب در دهلی خصوصی حداکثر بیمارستان که مانند بسیاری از همکاران او کشیده شده برای مراقبت از COVID-19 بيمار.

نارندرا نخست وزیر دولت آمده است در زیر آتش برای تحمیل یک 10 هفته در سراسر کشور مستند که فلج اقتصاد و باعث یک بحران انسانی به عنوان ده ها ناگهان بیکار کارگران مهاجر برای فرار روستاهای آبا و اجدادی خود را بر پا است. مقامات دولتی در دفاع از این اقدامات به عنوان هزینه حفاظت از هند 1.3 میلیارد نفر از ویرانگر از دست دادن زندگی است. در ملی, تلویزیونی, آدرس مودی گفت: سرخپوستان ” قربانی کرده بود “نجات ملت است.”

اما در هفته های اخیر دولت کاسته مستند محدودیت و در نتیجه نزدیک به 10 ، 000 عفونت های جدید در هر روز است.

پرستاران در تمام هند موسسه علوم پزشکی هند برتر بیمارستان های عمومی در دهلی نو را تهدید به اعتصاب بیش از همیشه در طول شیفت و شلوغ تجهیزات حفاظت شخصی در حال تغییر اتاق. و یک AIIMS دکتر متوسل به تجدید نظر در واتساپ به دنبال پلاسمای اهدایی برای بیماران.

دهلی دولت است که در حال حاضر خانههای گلی خالی بیش از گرفتن هتل های لوکس و استادیوم ورزشی به نوبه خود به بیمارستان.

اما برخی سایت ها تحت کنترل دولت مرکزی و دهلی نو تلاش برای ذخیره منابع برای ساکنان آن در حال حاضر شده است صالح با دخالت از مرکز.

در اوایل این ماه, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, شهرستان برتر انتخاب رسمی و سر از Aam Aadmi Party, اعلام کرد که تخت بیمارستان برای COVID-19 بيمار خواهد بود به طور انحصاری برای ساکنان دهلی و تست محدود به کسانی که با علائم این بیماری است.

اما دولت مودی حکومت توسط رقیب Bharatiya Janata Party, به شدت اعتراض کرد. دولت دهلی نو مجموعه قوانین گذشته در روز دوشنبه با Kejriwal, به tweeting که “ساخت ترتیبات برای درمان برای مردم از سراسر کشور در طول Covid-19 همه گیر است که یک چالش بزرگ است. اما شاید آن خدا که ما باید برای خدمت به همه در کشور است.”

Kejriwal, معاون, Manish Sisodia ساخته شده و سپس وخیم پیش بینی 550,000 موارد در دهلی نو در پایان ماه ژوئیه.

“توسط جولای 15, ما باید 2.25 لاخ (225,000) موارد که 33,000 تخت مورد نیاز خواهد بود. در ژوئیه 31, 5.5 لاخ (550,000) موارد و انتظار می رود 80,000 تخت مورد نیاز خواهد بود” Sisodia گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

دکتر Anant Bhan یک bioethicist گفت: قوانین محدود کردن مراقبت های بیمارستان به ساکنان دهلی نو نیست, قابل قبول, به ویژه به این دلیل که چگونه بسیاری از مردم در سراسر شمال هند بستگی به امکانات بهداشتی در پایتخت برای هر چیزی فراتر از مراقبت های اولیه.

اما Bhan گفت که “قطعا ایده آل” برای دولت مرکزی و دولت دهلی نو به تقابل میان یک بحران بهداشت عمومی.

“چه می خواهم برای دیدن به جای این مجادله است و دولت با هم کار را به اتهام وضعیت,” او گفت:.

در عین حال مردم در حال مرگ هستند در دهلی نو و حومه آن به دلیل بیمارستان ها پر هستند.

دهلی مخمصه نشان دهنده هند مملو پاسخ به همه گیر به گفته کارشناسان از تاخیر با غربالگری تماس های ورودی مسافران قبل از این مستند در سراسر کشور آغاز شد و در اواخر ماه مارس به کمبود تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت محدود تست و انکار محلی انتقال ویروس است.

انفجار از موارد ساخته شده است آن را بسیار مشکل تر برای بیماران مبتلا به بیماری های تهدید کننده زندگی را برای دریافت مراقبت های Bhan گفت: به عنوان یک مشکل هند وارد موسمی دوره که به ارمغان می آورد مالاریا دانگ و یک میزبان از دیگر پشه و آب-بیماری های منتقله.

“که خوب به تعادل نیاز به صحبت در مورد” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Aniruddha Ghosal و Sheikh Saaliq کمک به این گزارش.

___

دنبال امیلی Schmall در توییتر twitter.com/emilyschmall

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>