واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن lobbed یک سطح پهن هرچیزی حمله روز شنبه در برابر دادگاه جنایی بین المللی با اجازه دادن به تحریم های اقتصادی و محدودیت های مسافرتی علیه دادگاه کارگران به طور مستقیم درگیر در تحقیق سربازان آمریکایی و مقامات اطلاعاتی برای احتمال وقوع جنایات جنگی در افغانستان بدون رضایت آمریکا.

یک مقام ارشد دولت رسمی که مجاز به عموم در مورد نظم و صحبت تنها به شرط ناشناس ماندن گفت: ICC تحقیقات آمریکا نقض حاکمیت ملی و ادعا شده است که روسیه ممکن است تشویق اتهامات علیه ایالات متحده پرسنل. رسمی کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد اتهام نفوذ روسیه از دادگاه.

منظور اجرایی امضا شده توسط رئیس جمهور نشانه دولت او آخرین حمله علیه سازمان های بین المللی و معاهدات و موافقت نامه های که نمی بتراشیم به سیاست های خود. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از پاریس آب و هوا توافق توافق هسته ای ایران و دو معاهدات کنترل تسلیحات با روسیه است. او کشیده متحده آمریکا از سازمان ملل و شورای حقوق بشر و سازمان ملل, آموزشی, علمی و فرهنگی سازمان تهدید به ترک اتحادیه بین المللی پست و اعلام پایان دادن به همکاری با سازمان بهداشت جهانی است.

لاهه مستقر در دادگاه ساخته شد در سال 2002 به تعقیب جنایات جنگی و جنایات بشریت و نسل کشی در مناطق که در آن مجرمان ممکن است در غیر این صورت چهره عدالت است. آن را تا 123 احزاب دولت که تشخیص صلاحیت آن است.

بر خلاف کسانی که معاهدات و موافقت نامه هر چند ایالات متحده هرگز عضو دادگاه جنایی بین المللی. دولت از هر دو طرف را نگران کرده است و در مورد پتانسیل سیاسی تعقیب نیروهای آمریکایی و مقامات به اتهام جنایات جنگی و جنایات. ایالات متحده استخراج وعده از بسیاری از دادگاه اعضای که آنها نمی خواهد به دنبال چنین تعقیب و خطر از دست دادن نظامی ایالات متحده و کمک های دیگر.

اما دادستان ICC نشان داده اند تمایل از ادامه تحقیقات به ایالات متحده خدمات اعضا و در اوایل سال جاری راه اندازی شد که درو سریع ایالات متحده دارند.

سال گذشته پس از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون تهدید ICC کارکنان با تحریم اگر آنها جلو رفت و با تعقیب ایالات متحده یا نیروهای متفقین از جمله از اسرائیل وزیر خارجه مایک Pompeo لغو ویزا از دادگاه دادستان کل فاتو آغاز. آغاز خواسته بود ICC قضات برای رسیدگی به اتهام جنایات جنگی در افغانستان است که می تواند درگیر آمریکایی است. قضات در ابتدا رد این درخواست اما این محرومیت لغو شد پس از آغاز به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری و بررسی شد و مجاز در ماه مارس است.

استیناف حکم نخستین بار است که دادستان پاک شده است به بررسی نیروهای ایالات متحده و مجموعه جهانی دادگاه در یک دوره برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. آغاز متعهد به انجام مستقل و بی طرفانه بررسی و به صورت کامل حمایت و همکاری از همه احزاب است. Pompeo لعنتی این تصمیم در آن زمان خواستار آن را “واقعا نفس گیر عمل توسط یک غیر قابل توصیف سیاسی نهاد به عنوان يك حقوقی بدن.”

این مورد شامل اتهامات جنایات جنگی مرتکب شده توسط نیروهای امنیت ملی افغانستان, طالبان و شبکه حقانی شبه نظامیان و همچنین نیروهای آمریکایی و مقامات امنیتی در افغانستان پس از آوریل 2003. آغاز گویند وجود دارد اطلاعاتی که اعضای ارتش آمریکا و سازمان های اطلاعاتی “مرتکب اعمال شکنجه, سکس بی رحمانه, درمان خشونت بر منزلت شخصی و تجاوز به عنف و خشونت جنسی در برابر درگیری های مربوط به بازداشت شدگان در افغانستان و نقاط دیگر اصولا در 2003-2004 دوره است.”

بولتون و سپس Pompeo باید گفت چنین گام های لازم برای جلوگیری از لاهه مستقر در دادگاه از متخلف در ایالات متحده حاکمیت با تعقیب نیروهای آمریکایی و یا متحدان برای شکنجه یا دیگر جنایات جنگی است. Pompeo گفت: در اواخر ماه مه که ایالات متحده قادر است از تنبیه شهروندان خود را برای جنایات و نباید در معرض یک دادگاه خارجی طراحی شده است که به دادگاه رفت و آمد مکرر گذشته برای محاکمه جنایات جنگی موارد زمانی که یک کشور را به قوه قضائیه است و نه قادر به انجام این کار است.

“این دادگاه تبدیل شده است خراب شده و در تلاش است تا پس از رفتن مردان و زنان در ایالات متحده آمریکا که مبارزه بسیار سخت و آنها را تحت حاکمیت قانون در متمدن ترین ملت در جهان ایالات متحده آمریکا” Pompeo گفت: در مه 29, مصاحبه با یک پادکست به میزبانی محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه. “و آنها در حال حاضر نشان می دهد به نحوی که توانایی ما برای زمانی که ما به کسی کاری اشتباه است و ما توانایی پلیس که ناکافی است و آنها فکر می کنند که ICC باید قادر به حمل و نقل این زنان و مردان جوان است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de