دوقلو, آتش سوزی, سوزاندن شهرستان ونتورا تپه حداقل 450 هکتار در شعله های آتش

دو آتش سوزی باید حداقل 450 هکتار از تپه ها و جنگل بین ونتورا و سانتا پائولا در شعله های آتش به عنوان Ventura County آتش نشانان در حال مبارزه دوقلو blazes شناخته شده به عنوان آهک و الیزابت آتش سوزی در شب چهارشنبه.

حداقل 75 آتش نشانان را در پاسخ به آهک آتش که با توجه به شهرستان آتش پرسنل شروع شد و حدود 5 p. m. و مصرف حداقل 200 هکتار با امکان رشد پنج بار به اين اندازه.

همانطور که از 7 p. m. آتش تا به حال هیچ مهار

آتش آغاز شد و در نزدیکی دریاچه Piru واقع در هشت کیلومتری شمال شرقی این شهرستان ونتورا شهر Piru. مسئولان شهرستان بر این باورند که آتش شروع نزدیکی آهک دره عمیق و باریک.

تبلیغات

آتش در درجه اول سوختن به زمین پر از تپه بین انتهای شمالی شهر ونتورا و سانتا پائولا گفت: ناتالی هرناندز شهرستان دستیار اطلاعات عمومی افسر.

شهرستان مقامات آتش به نام برای تخلیه اجباری از زمین های اطراف آن در نزدیکی دریاچه Piru از جمله اردو. حدود 25 سازه های در معرض تهدید هستند توسط فروغ از جمله چند خانه و ایالات متحده خدمات جنگل ساختمان.

هرناندز گفت: Ventura County Fire Department هیچ جدول زمانی در مهار و تغییر اولویت خود را و چند تن از آتش نشانان به دور از الیزابت آتش به آهک آتش به دلیل تهدید به آسیب ساختاری.

الیزابت آتش سوزانده شده بود 250 هکتار به عنوان آخرین شهرستان به روز رسانی در 5:30 p. m. و 20 درصد موجود است. هیچ جدول زمانی برای آن مهار.

تبلیغات

هرناندز گفت: این آتش سوزی حدود 25 مایل از هم جدا.

دو آتش نشان از الیزابت آتش برداشته شد از خطوط مبتلا به طور کلی بیماری و خستگی. هیچ به روز رسانی داده های بهداشتی خود را.

الیزابت آتش آغاز شد و در ساعت 10:33 صبح

وجود دارد یک سوم شعله های لین آتش که تا ظهور اما یک هکتار فروغ بود به سرعت قرار داده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>