چرا کلرادو Tokers عشق دهمین کوه دیزل

واقعا ارزیابی اثرات فشار معمولا نیاز به چند طول می کشد. واریانس بین اوج تمایل به نازک به عنوان شاهدانه تحمل رشد می کند و طرز فکر من و یا شرایط فیزیکی می تواند نوسان من چگونه واکنش نشان می دهند به همان گونه در یک روز متفاوت. اما برخی از کاهش علف های هرز باک که روند اعلام خود را قبل از من انجام می شود سرفه. ترش دیزل بود که به من در دبیرستان بابا کش زمانی که من در کالج بود و شیر ببر سه سال پیش. گاهی اوقات یک سویه جدید فقط بازدید شما متفاوت است.

پس از یک تار هفته صرف با دهمین کوه دیزل, من هنوز مطمئن نیستم که چقدر من دوست دارم این نوع از تفاوت. هر جلسه با نادر دیزل ترکیبی از تخته سنگ رشد 14er متزلزل شده مغز من به نقطه ای از فراموشی در آن راه بود. هم اتاقی من فکر کردم من می خواهم توسعه یافته حمله خواب و گفتگو در مورد آنچه که برای شام ناگهان غاز وحشی تعقیب من به عنوان تلاش برای به یاد داشته باشید ، اگر من یک گنجه stoner دهم کوه دیزل را بالا می اید خواست من بلافاصله اگر مخزن نیست ،

پس به سادگی با دیدن کلمه “دیزل” در این گونه نام من شروع به آماده شدن برای یک تقریبا (و اغلب) uncontainable پشت سر هم از انرژی و مقادیر مختلفی از تمرکز و تونل چشم انداز. سازگار اثرات و skunky جدید-تایر بوی دیزل درخت خانواده منجر شده من به انتظار چیزی کمتر اما یو پی اس و فراز زندگی از یاس دیزل و سریع فرود آورده دهمین کوه هستند و من را وادار به ارزیابی مجدد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

به افتخار کلرادو گروه دهم کوه بخش (که خود به نام بعد از ارتش ایالات متحده کوه واحد است که پس از روت در نزدیکی Leadville) دهم کوه ترکیبی از ساحل شرق دیزل ترش و از دست قبیله ترکیبی از حلال کش و T. R. U. T. H. است که ترکیب از Chemdog, SFV OG و مثلث کش. که بسیار Chemdog (پدر و مادر از ترش دیزل) و کش بسته بندی شده به یک سویه در حال حاضر باعث چرخش سر من اجازه دهید به تنهایی بعد از این همه پشت عبور آن را در زمان برای رسیدن به دهمین کوه دیزل. من می خواهم امیدوار دیزل حضور خواهد ارائه اولیه افزایش بود اما هیچ بازی برای کیفیت آرام بخش از کوشر و جمجمه-لعنتی brashness از Chemdog. که کل ترپن ها-برابر-اثر تئوری به نظر می رسید توسط دهم کوه زیرا هر گازدار عطر و ترد توجه مرکبات پوست منجر به باور من در یک کلاسیک, نشاط بخشی بالا — اما بیشتر بوییدن نشان داد تورم نکات کاج و گل که هر دو نشانگر کوشر.

تعجب بی حالی و بی امان blankness که در زمان بیش از ذهن من بعد از سیگار کشیدن دهم کوه دیزل نا امید کننده بود در اوایل و من نمی توان آوردن آن را به عقب برای استفاده روزانه در هر زمان به زودی. چنین سنگین بالا است و مزایای استفاده می کند و من قطعا نگه داشتن من باقی مانده جوانه برای شب های بی خوابی و به خصوص تیز hangovers.

به نظر می رسد: مانند یک گرگ در لباس گوسفند دهم کوه دیزل به نظر می رسد مانند هر دیگر caffeinating دیزل با سست کرکی جوانه دانه روشن-سبز calyxes و تیره تر و تمیز و برگ. اگر چه پوشش مویک متوسط است که نمی تواند به دور از بالا.

بو: کسانی که نامحدودی بوی لاستیک و بنزین و, مرکبات, مزه کمک به دهمین کوه دیزل لباس مبدل در امدن به عنوان یک energizer, ریختن از من علف هرز شیشه به عنوان اگر وجود دارد یک فن در پایین. حداقل 75 درصد از عطر کلاسیک دیزل اما بقیه همه اوجی با طولانی نکات کاج و خاک همیشه حاضر اگر شما لازم نیست برای آنها نگاه کنید.

عطر و طعم: هر قابل توجهی تراشه کردن دیزل بلوک می توانید بازی بازی های لاستیک کلاسیک در حالی که هنوز نگه داشتن شما علاقه مند در برخی از بازدید و دهم کوه دیزل برگ چرخش خود را بر روی اصل و نسب با ترد و ترش طعم سیب سبز.

اثر: آن همه در سراشیبی از لحظه ای که من منفجر دود. لغو قرار ملاقات خود را فراموش کرده ام کارهای خود را روشن و خاموش کردن چراغ چرا که حتی زمانی که بدن من بود و هنوز هم پس از جلسات وجود ندارد هر کسی داخل خانه. از جمله اثرات قوی حذف استرس و درد اما پاک شده و تقریبا تمام دیگر احساسات بیش از حد.

با وجود فشار شما می خواهم برای دیدن برفلد? ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de