پس از جورج فلوید قتل این هنرمند می پرسد: “شما می توانید ببینید من در حال حاضر؟”

برای سال لورا توماس تور گچ هنرمند که آثار نیز در درب آبی, خال کوبی, احساس مجبور به ایجاد یک قطعه در مورد خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید.

مانند بسیاری از دنور و هنرمندان و او تصمیم گرفت برای قرار دادن مهارت های خود را به عنوان جهان در مخالفت با مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس. “هنگامی که جورج فلوید کشته شد, میل به ایجاد شد و تا کنون بیشتر در حال حاضر,” او می گوید. “من به رسمیت شناخته شده نه تنها چگونه تقسیم می شود برخی از مردم بودند, اما وجود دارد بسیاری از مردم که به سادگی را درک نمی کنند, آیا ارتباط با آنچه اتفاق می افتد شده است, تا به حال اتفاق افتاده و می افتد.”

این کشور با داشتن یک بحران همدلی است.

“من نیز به رسمیت شناخته شده است که هنگامی که تظاهرات شروع شد و من احساس برخی از مردم نمی تواند واقعا از شنیدن و دیدن این پایه از آنچه که قرار بود” توماس توضیح می دهد. “اکثر مردم یک زمان سخت در ارتباط با آنچه خود چشم دیدن اگر آن چیزی است که خارجی به آنها و زندگی روزانه خود را.”

توماس شناسایی به عنوان مخلوط نژاد, هرگز به شدت به عنوان سیاه و سفید و یا سفید. “من هستم و همیشه به عنوان یک زن سیاه و سفید,” او می گوید. “در عین حال که مخلوط به من اجازه برای اتصال با همه, هر, و متاسفانه هم تجربه بسیاری از اشکال نژادپرستی و تعصب و ترس است. این به من کمک کرد توسعه طرز فکر و همچنین از تلاش برای درک هر کس انداز به ویژه هنگامی که آن چیزی است که من در مخالفت با. من احساس می کنم هر فرد دارای یک “کلیشه’ متصل به آنها را.”

به روند فلوید مرگ او تصمیم گرفت برای ایجاد یک گچ-هنر پرتره فلوید و همراه عملکرد ویدئو نشان میدهد که چگونه بیش از حد بسیاری از مردم نبودند اتصال با وحشت از قتل و خشونت است که مردم را رنج می برد در این کشور برای صدها سال.

“این یک احساس, احساسات, از من, از من تا به حال از خودم من تا به حال برای ایجاد و به اشتراک گذاری” او می گوید. “به امید کمک به کسی که هر کسی درک در سطح پایه چیست و در جریان بوده است. برای کمک به آنها را درک و چرا از صدمه زدن به خشم و نیاز به تغییر و بعد فورا رفت واز به این نکته برای بسیاری از مردم است. مورد نظر من برای ایجاد هنر و تصویری برای کمک به مردم با آرامش و امیدوارم مکث یک لحظه به ایستادن در کفش شخص دیگری و در پایان امیدوارم پیدا کردن یک درک آنها قبل ندارد و تمایل به تغییر است.”

پرتره او را در زمان چهار ساعت به رسم و او شات همراه با تصویری بیش از یک روز است. توماس Tamura ویرایش پروژه و او از آن منتشر شد تحت عنوان “شما می توانید ببینید من در حال حاضر؟”

“من در بر داشت در نظر گرفتن زمان به درک چرا ‘اجازه می دهد تا یک فرد به درک” او می گوید. “این بدان معنی نیست که آنها را مجبور به توافق با دیگر اما فقط به سادگی درک می تواند اجازه می دهد شما را به دیدن کسی متفاوت است.”

Artist Laura Thomas drew this portrait of George Floyd.گسترش

هنرمند لورا توماس به خود جلب کرد این پرتره از جورج فلوید.

لورا توماس

در طول فیلم او تلاش می کند مختلف بصری استراتژی برای استنباط همدلی — از draping پرتره از فلوید با یک پرچم به پوشیدن یک ماسک سفید. او تکرار این سوال که “شما می توانید ببینید من در حال حاضر؟”

او همچنین تکرار غم انگیز آن عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” در ارتباط با بسیاری از پلیس با قتل از جمله فلوید است. اما او می گوید این عبارت همچنین نماد معنوی و جسمی و عاطفی به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از مردم در ایالات متحده است.

“من فکر می کنم این راه بسیاری از مردم از رنگ احساس هر روز,” او می گوید. “دردناک وجود دارد عمق و آشنایی به معنای آن کلمه برای هر فرد است.”

در پایان او می گوید: این ویدئو ارائه می دهد امید — حتی در میان چنین گسترده خشونت: “اگر همه ما زمان برای رسیدن به هر یک از دیگر واقعا دیدن هر یک از دیگر ممکن است ما را غافلگیر کرد نه تنها چقدر ما یکسان هستند اما چقدر زندگی ما می تواند غنی شده با قطعات اصلی ارتباط انسانی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>