ضد آسیایی, tirades به نظر می رسد از همان زن

یک زن که بد نامی ساخت نژادپرستانه و ضد ژاپنی نظرات به ورزش در ویلسون پارک در تورانس در چهار شنبه ویروسی رفت و دوباره پنج شنبه در یکی دیگر از جیغ رسانه های اجتماعی در تقابل است.

این بار زن را از تماس با یک مرد نشسته در صندلی راننده از وسیله نقلیه خود را که پارک شده در کنار او در خارج از مجتمع خرید.

این زن ناشناس می گوید مرد, “شما می دانید آنچه شما نیاز به رفتن به خانه” در حالی که یک نظر اجمالی در وسیله نقلیه خود را که مرد کودکان هستند که در.

پوشیدن عینک آفتابی رنگارنگ شال و ماهیگیری کلاه زن می گوید این مرد او مراقبت می کند و اگر او را ضبط این حادثه و می افزاید: او نمی بازی.

تبلیغات

مرد پاسخ می دهد “من صفحه اصلی” قبل از زن به او می گوید برای متوقف کردن بازی.

سپس زن با استفاده از یک ناسزا و تهدید به کشتن ،

او فیلم برداری زنان پلاک قبل از او با اشاره به او را به عنوان یک “چین” و شکایت خود را وسیله نقلیه پارک شده بود بیش از حد به او نزدیک هوندا.

فیلم نشان میدهد که هوندا پارک شده بود crookedly نتیجه باعث محله های تنگ.

تبلیغات

آن مرد همچنان به تکرار به زن تا حدودی آرامش “تحصیل” و “احترام”.

تورانس ساکن Kayceelyn Salminao گفت KCBS که او مورد حمله قرار گرفته توسط زن در Del Amo مد مرکز در ماه اکتبر و ثبت گزارش پلیس اما هرگز شنیده از مقامات.

اعتقاد بر این است که روز شنبه این همان کاری مواجه و تهدید خشونت علیه زن دیگری بود که کار کردن در مجموعه ای از پله ها در Wilson پارک.

تبلیغات

در روز پنج شنبه تورانس شهردار پاتریک Furey گفت: پلیس در حال بررسی Wilson حادثه پارک.

“همه بازدید کنندگان به ما فضاهای باز باید همیشه احساس امن و رایگان برای ورزش در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله و بدون درگیری” Furey گفت. “انجام خواهم که نمایش داده شده در این ویدئو را نمی توان تحمل كرد.”

در حالی که برخی از رسانه ها را شناسایی کرده اند که زن به عنوان سفید که تایید شده نیست.

“قطعا وجود دارد دو حادثه است که ما باید فعال تحقیقات جنایی ادامه گفت:” گروهبان. ران حقوق تورانس اداره پلیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>