آسیا امروز: هند ویروس موارد در حال حاضر 4 بالاترین در جهان

دهلی نو (AP) — هند coronavirus caseload تبدیل به بزرگترین چهارم در جهان سبقت بریتانیا با اضافه کردن 10,956 موارد جدید در عین حال یکی دیگر از بزرگترین واحد-بعد سنبله.

هند در دو ماه مستند نگهداری انتقال کم است اما در یک جمعیت بزرگ از 1.3 میلیارد نفر باقی می ماند حساس و مبارزه با این ویروس به احتمال زیاد برای رفتن به ماه گفت: Balram Bhargava, مدیر کل شورای تحقیقات پزشکی هند.

هند مستند تحمیل شد در سراسر کشور در اواخر ماه مارس است اما پس از کاسته و آن را در حال حاضر تا حد زیادی در حال اجرا در مناطق با خطر بالا. این خونتان caseload پس از هند اجازه بازگشایی مغازه ها و مراکز خرید و کارخانجات و اماکن مذهبی.

مترو مدارس و سینما, اما, توقیف باقی می ماند در سراسر کشور.

افزایش گزارش جمعه مطرح هند مجموع موارد به 297,535 از جمله 8,498 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت. مرگ و میر افزایش 396 در 24 ساعت گذشته.

هند تعداد موارد تایید شده است پس از ایالات متحده امریکا و برزیل و روسیه است.

بمبئی, دهلی نو و چنای در حال بدترین ضربه شهرهای کشور و Bhargava گفت: ساکنان شهری شانس بیشتری برای ابتلا به ویروس. عفونت در مناطق روستایی باید رسید اما پس از کارگران مهاجر که در سمت چپ شهرهای بزرگ و پس از آنها مشاغل از دست رفته و بازگشت به زادگاه خود.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— بیشتر در ژاپن, اقتصادی, اقدامات: پارلمان ژاپن تصویب پول بیشتر برای نرم کردن اقتصادی ضربه از این بیماری همه گیر. 32 تریلیون ین ($300 میلیارد دلار) دوم بودجه تکمیلی شامل پشتیبانی برای کسب و کارهای کوچک از جمله برنامه های سرمایه گذاری خود را اجاره و تنظیم اشتغال است. همچنین بودجه برای برخورد با آینده امواج از عفونت و توسعه واکسن و درمان COVID-19. ژاپن در اقتصاد جهان سوم بزرگترین تضعیف به رکود اقتصادی در سه ماهه گذشته است. فعالیت های کسب و کار به آرامی از سر گرفت پس از یک وضعیت اضطراری برداشته شد در اواخر ماه مه. این کشور تایید کرده است 17,332 موارد و 922 کشته و پنج شنبه.

— مدرسه باز به حالت تعلیق در پکن: چین سرمایه تعلیق برنامه ای برای راه اندازی مجدد کلاس برای سه سال اول مدرسه ابتدایی هفته آینده در میان گزارش از موارد جدید انتقال محلی در این شهرستان است. پکن شهرداری از دولت گفت که می خواهد برای اطمینان از سلامت و ایمنی دانش آموزان و معلمان. مقامات محلی روز پنجشنبه اعلام کرد یک زن 52 ساله در حال تبدیل شدن به شهرستان را اولین مورد تایید شده از انتقال محلی در هفته پس از او وارد شده در یک کلینیک شکایت از تب. رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت: دو نفر دیگر از موارد COVID-19 تایید شد در پکن در روز جمعه. مردی که تشخيص پنج شنبه اعلام کرد تا به حال گزارش بازدید از یک بازار در ژوئن 3. این سالن که در آن او خرید در حال حاضر بسته شده برای ضد عفونی رسانه های دولتی گزارش شده است. آن روشن نیست اگر یک اتصال وجود دارد بین سه مورد جدید.

— تایلند شل محدودیت: تایلند اعلام کرده است کاهش بیشتر از محدودیت هایی که اعمال شده برای مبارزه با گسترش coronavirus از جمله اجازه می دهد برخی از مدارس برای بازگشایی و دور انداختن یک حکومت نظامی. اقدامات جدیدی که اثر را شنبه دنبال بیش از شش هفته است که در آن روزانه افزایش COVID-19 موارد معمولا کمتر از 10 و تقریبا تمام عفونت های جدید نشات گرفته از خارج از کشور. رستوران ها دیگر نمی خواهد ممنوع از خدمت به الکل هر چند میله بسته باقی می ماند. پروازهای بین المللی به حالت تعلیق باقی می ماند و تا پایان این ماه در حالی که دولت در نظر چگونه به تدریج بازگشایی گردشگری بخش عمده ای از ستون های اصلی اقتصاد است.

— تجدید حیات در سئول: کره جنوبی بالا بیماری های عفونی متخصص مطرح شده زنگ هشدار بیش از سرعت coronavirus انتقال در پر جمعیت پایتخت منطقه که در آن حدود 30 تا 50 عفونت های جدید گزارش شده در هر روز از اواخر ماه مه. Jung Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: متوسط infectiousness از حامل ویروس در سئول شهری منطقه در حدود سه برابر بیشتر از بقیه کشور است. او گفت: اندازه گیری تعدادی از عفونت های ناشی از یک فرد بیمار در پایتخت منطقه رسیده به عنوان بالا به عنوان 1.7 یا 1.8 در هفته های اخیر. هر تعداد بالای 1 نشان می دهد یک بیماری همه گیر در حال رشد. او التماس کرد با سئول ساکنان به خانه ماندن بیش از آخر هفته گفته است “نگرانی بالا” که افزایش فعالیت عمومی منجر خواهد شد به یک گردش ویروس. سلامت کارگران در تلاش برای ردیابی صدها نفر از عفونت های مرتبط با تجارت الکترونیک کارگران اجتماعات کلیسا سالمندان درب-به-درب فروشندگان و clubgoers.

— دانشجویان خارجی در استرالیا: نخست وزیر اسکات موریسون گفت: دانشجویان بین المللی خواهد بود و مجاز به شروع به بازگشت به استرالیا در ماه جولای به عنوان متحده بازگشایی مرزهای خود را. موریسون گفت که او انتظار می رود تمام مرزهای دولتی به بازگشایی در ماه جولای با استثنای احتمالی غرب استرالیا. او گفت: متحده تنها می تواند خوش آمدید دانشجویان بین المللی اگر آنها مرزهای خود را باز کرده به ایالتی سفر را به عنوان خوب. دانشجویان بین المللی بوده است استرالیا پر سود ترین صنعت پس از استخراج با چین بزرگترین منبع از دانشجویان خارجی است. چین این هفته هشدار داد شهروندان خود را از این خطر همه گیر مربوط به نژاد پرستی در استرالیا که وزیر امور خارجه Marise پین به نام “دروغ.”

— چین به فیلیپین واکسن تضمین: رئیس جمهور رودریگو Duterte وعده داده شده توسط خود را همتای چینی که فیلیپین “به عنوان یک همسایه” خواهد بود اولویت بندی زمانی که چین قادر به توسعه یک واکسن علیه coronavirus. سخنگوی ریاست جمهوری هری رقو روز جمعه گفت که Duterte کردم اطمینان از رهبر چین در اواخر روز پنجشنبه تماس تلفنی. رقو گفت: Xi مطمئن Duterte از “کشور خود تعهد به واکسن در دسترس برای همه اضافه کرد که فیلیپین به عنوان یک همسایه دوست قطعا یک اولویت است.”

— مالدیو شل محدودیت: مالدیو آرامش بیشتر خواهد شد coronavirus محدودیت در روز دوشنبه به مردم اجازه می دهد به ترک خانه های خود در طول روز. مردم قادر خواهد بود به بیرون رفتن بدون اجازه از 5.m به 10 p. m. پارک ها و فضاهای عمومی نیز خواهد بود بازگشایی شد و تمرینات اجازه خواهد داشت به مدت سه ساعت در هر شب. مغازه ها را بازگشایی و رستوران ها قادر خواهد بود به فروش مواد غذایی برای تحویل و یا غذای آماده. قبلا هر خانواده دریافت سه پاس هر اجازه یک فرد دو ساعت در خارج در هر هفته. دولت برنامه ای برای بازگشایی مدارس و ادارات دولتی و مساجد و مسافرت های بین المللی آزمایشگاه و ناهار خوردن در رستوران ها در ماه آینده. مالدیو گزارش کرده است 1,976 COVID-19 نفر از جمله هشت مرگ و میر.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>