یک فرد خوب از بنیانگذاران شات دختر ایزابلا Thallas به قتل

در Ballpark محله در ژوئن 10, یک مرد افتتاح شد آتش سوزی در یک زن و شوهر در نظر گرفتن سگ خود را برای پیاده روی. ایزابلا Thallas یک زن 21 ساله به قتل رسید. او پسر, Darian سیمان — شرکت-بنیانگذار مد شرکت و نام تجاری یک فرد خوب — در بیمارستان بستری شد. تیرانداز ادعا مایکل نزدیک شده است به اتهام قتل و حال برگزار شد و بدون پیوند.

“در ژوئن 10, 2020, Darian و دوست دختر او ایزابلا گرفتن سگ خود را برای یک ناهار زمان پیاده روی در مرکز شهر دنور زمانی که یک همسایه انداخته 20+ دور در هر دو Darian و ایزابلا” توضیح می دهد که سیمون برادر Drick Bernstine در GoFundMe حساب او راه اندازی شده است. “داریان در حال حاضر در بیمارستان با دو زخم گلوله 1 به عقب و 1 به پای او. او در حال حاضر با ثبات است. اما استخوان ران است که به طور کامل در هم شکسته و او هنوز نتوانسته به تکمیل جراحی های متعدد به آن را تعمیر. Darian تنظیم شده است به عمل جراحی دیگری در ژوئن 12 برای دیدن تمام آسیب هایی که انجام شده است. او در حال حاضر با ثبات بوده است.”

سیمون که یک عکاس و شات برای Westwordشده است یک قهرمان مثبت و vibes خوب با یک فرد خوب با نام تجاری. او ذخیره شده است به طور موقت تعطیل و پس از عکسبرداری است.

Thallas خانواده نیز راه اندازی GoFundMe حساب.

“این یک زمان بسیار دشوار برای هر دو خانواده پس بیایید انجام بخشی از ما و کمک در هر راه ما می توانیم” درخواست سیمون برادر. “لطفا نگه داشتن این خانواده ها در افکار ما و نماز در حال حرکت رو به جلو است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>