قبل از همه گیر بی خانمانی افزایش 13 درصد در L. A. County, 14 ٪ در شهر

با وجود صدها میلیون دلار صرف شده برای جلوگیری از بی خانمانی تعداد زیادی از مردم بدون خانه در لس آنجلس بزرگ شده در سال گذشته برای پنجمین بار در شش سال گذشته مقامات جمعه اعلام کرد. و بود که قبل از همه گیر.

دو رقمی افزایش گزارش شده در هر دو شهر و شهرستان منعکس وضعیت در ژانویه هنگامی که سالانه تعداد گرفته شده است و قبل از رمان coronavirus کوبید اقتصاد منطقه بالا بردن احتمال یک موج جدید از مردم از دست دادن خانه های خود.

تعداد دفعات مشاهده شده “است که مفید به این دلیل که کل چشم انداز تغییر کرده است” گفت: لس آنجلس بی خانمان خدمات سازمان, مدیر اجرایی, هایدی Marston.

Kenny Welch builds a living structure under a 110 Freeway overpass.

کنی ولش, 57, ایجاد یک زندگی ساختار زیر 110 آزادراه پل هوایی در لس آنجلس.

(Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

“این نمی تواند به حساب تقریبا 600000 نفر که از ژانویه و حتی فقط پس ممکن است از دست داده اند شغل خود را به دلیل COVID-19” او گفت:.

سالانه نقطه-در-شمارش زمان منتشر برآورد جمعه شهرستان جمعیت بی خانمان در 66,433 تا نزدیک به 13 درصد از قبل از سال دوم متوالی دو رقمی افزایش می دهد. برآورد برای شهرستان بود 41,290 تا تقریبا 14 ٪ و تنها اندکی کمتر از سال گذشته افزایش 16 درصد است.

کسانی که ملال انگیز اعداد برجسته در ادامه عدم صلاحیت این منطقه گسترش بی خانمان خدمات موسسات برای دریافت سلاح های خود را در اطراف در هم آمیخته بحران مسکن مقرون به صرفه نابرابری درآمد و سلامت روان که در حال بازی کردن در شهر و خیابان های شهرستان.

“ما نفرت این اعداد” Marston گفت. “ما نفرت دیدن را افزایش می دهد.”

تبلیغات

از ژانویه تلاش برای جلوگیری از سرایت از جارو را از طریق بی خانمان جمعیت LAHSA همراه با شهر و شهرستان است اجاره ای هزار تخت در هتل ها و مراکز تفریحی به پناهگاه ترین پزشکی ضعیف و قدیمی ترین.

اما تعدادی از پناه محدودتر در مقایسه با تخمین های علمی, گزارش طرح ریزی است که این انفجار در بیکاری و احتمال بلندی اخراج خواهد شد و احتمالا تشدید بی خانمانی بیشتر است.

یک مطالعه اخیر از UCLA Luskin موسسه نابرابری و دموکراسی تخمین می زند که 120,000 خانوار در لس آنجلس می تواند تبدیل به بی خانمان برای برخی از زمان پس از اخراج moratoriums برداشته می شوند.

تبلیغات

‘We hate این اعداد. ما نفرت دیدن را افزایش می دهد.’

هایدی Marston, مدیر اجرایی L. A. بی خانمان خدمات سازمان

“تا زمانی که آمریکا حق مسکن به عنوان یک حق برای واقعا بی بضاعت ما قصد داریم برای حل بی خانمانی در امریکا است. هر کشور که حل شد بی خانمانی انجام داده است که” شهردار اریک Garcetti گفت.

Garcetti گفت: گریم اعداد “تاکید دامنه مشکل و نیاز به راه حل است.”

او گفت: این توانایی به پناهگاه هزاران نفر از مردم در پاسخ به همه گیر داده است و او را برخی از خوش بینی.

تبلیغات

“ما نشان داده ایم سریعترین شتاب من دیده ام در آن شش ماه به لطف در نهایت داشتن یک FEMA-مانند پاسخ به بی خانمانی در این صورت یک بیماری همه گیر است که شاید فقط شاید ما شاهد مقیاس آنچه در آن طول می کشد نه فقط شامل اما برای شروع به معکوس بی خانمانی.”

David Barker visits a friend living in a tent on skid row in Los Angeles.

دیوید بارکر, 56 بازدید یک دوست در زندگی در یک چادر در skid row در لس آنجلس.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

یک اندازه گیری کمی از پیشرفت بود که هر دو شهر و شهرستان شاهد کاهش unsheltered جمعیت بی خانمان که شامل کسانی که در چادر همراه با زندگی مردم در اتومبیل ها و rv ها و کامیون های.

همانطور که از ژانویه در شهر لس آنجلس 30 درصد از جمعیت بی خانمان بود پناه از 25 درصد سال قبل است. که تا حدی ناشی از رشد در تعداد پناهگاه تخت طریق Garcetti یک پل اصلی برنامه که باز 20 پناهگاه بیش از دو سال گذشته.

تبلیغات

اما حتی با پیشرفت به سوی ایجاد یک سیستم است که پناهگاه و خانه های هزاران نفر از مردم هر سال آخرین خانمان تعداد شماره رنگ یک تصویر تیره و تار از چه منطقه آسیب پذیر ترین جمعیت در حال رشد است.

“واقعیت این است که ما همچنان به انجام بهتر هر سال و قادر به نگه داشتن سرعت با بحران” گفت: Marston, که در خدمت به عنوان مدیر موقت پس از ماه دسامبر انتخاب شد برای ارسال این ماه است.

سالانه تعداد گرفته شده است در ژانویه هنگامی که داوطلبان گسترش بیش از تمام گوشه و کنار این شهرستان شمارش ماشین ون چادر و افراد است. نتایج آمده حدود شش ماه بعد از آن اجازه می دهد LAHSA به بررسی هزاران نفر از افراد بی خانمان به صورت جداگانه برای ساخت یک عکس از خود جمعیتی و نرخ که در آن مردم در حال تبدیل شدن به بی خانمان.

LAHSA تخمین زده است که بیش از 82,000 مردم کاهش یافت و به بی خانمانی در سال گذشته 51 درصد افزایش نسبت به سال قبل است. نزدیک به دو سوم از این افراد قرار شد دوباره خود به خود. اضافه شده به 23,000 LAHSA کمک به مسکن دائمی که در سمت چپ نزدیک به 7,500 بیشتر بدون خانه.

تبلیغات

اعداد می شده اند و حتی بدتر بدون سود پشتیبانی شده توسط اندازه گیری ثانیه در سال 2017 شهرستان مالیات بر فروش اندازه گیری به صندوق خدمات بی خانمان در لس آنجلس سرپرست مارک ریدلی-توماس گفت.

اما دستاوردهای آن بیش از حد در معرض خطر هستند چرا که از coronavirus. ریدلی-توماس گفت: شهرستان انتظار یک مالیات بر فروش ضربه از کسب و کار وقفه که تخلیه خواهد شد نزدیک به 200 میلیون دلار از ثانیه اندازه گیری طول این سال مالی و بعد.

“ما می دانیم که وجود دارد سخت سورتمه اینجا” ریدلی-توماس گفت. “هیچ تردیدی در مورد آن.”

تبلیغات

Gary Lindley, 68, at a homeless shelter in Long Beach.

Gary Lindley, 68 است که بی خانمان شده و در سال 1989 در یک سرپناه موقت در مارتین لوتر کینگ جونیور مرکز جامعه در لانگ بیچ.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

بودجه باید توسط دولت های ایالتی و فدرال است. “ما درخواست تجدید نظر به دولت است. دولت تجدید نظر فدرال.”

بی خانمان جمعیت همچنان حدود دو سوم مردان است. نژادی و پویایی بی خانمانی در ادامه به استارک. سیاه ساکنان حساب 8 درصد از جمعیت در لس آنجلس اما 34 درصد از کسانی که بی خانمان هستند. Marston گفت: ساختاری که نژاد پرستی به این معنی است که مردان سیاه و زنان چهار برابر بیشتر احتمال دارد به تجربه بی خانمانی.

“ما باید یک تعهد به نگاهی به این داده ها بسیار با دقت از نظر نژادی و نابرابری و مستقیم … و از خود بپرسیم آیا ما نمی توانیم در واقع انجام یک کار بهتر به خصوص در نور قوی ارائه نژادی و تعصب نژادی و بی عدالتی نژادی animus نژادی نفرت و بیزاری و نژاد پرستی خود را؟” ریدلی-توماس گفت.

تبلیغات

وجود دارد کمی رشد جمعیت بی خانمان جانبازان اما هر دو از سالمندان و افراد 18 تا 24 افزایش 20% از سال قبل.

تعداد کسانی که به عنوان طبقه بندی مزمن بی خانمان نیز تا حد زیادی به دلیل افزایش نرخ به اختلال مصرف مواد و بیماری های روانی که جا به تعریف از بی خانمانی مزمن.

Marston گفت: با دو برابر شدن استفاده از مواد مخدر رای ممکن است به طور واقعی تغییر دهید اما نسبت داده و آن را به تنظیمات انجام شده در این بررسی سوالات.

تبلیغات

جین Nguyen از بی خانمان کمک رسانی و حمایت گروه Ktown برای همه, با صدور بیانیه ای گفت: “مردم از لس آنجلس باید گفت: وقت و زمان دوباره که بی خانمانی شماره یک مسئله رو به شهر ما و در عین حال رهبران ما شکست خورده اند به معنی اقدام در حالی که به طور همزمان disinvesting در راه حل های اثبات شده.”

یکی از نگران کننده امضا شد, افزایش, خانواده, بی خانمانی, دیدم که یک پرش از نزدیک به 46 درصد از 8,800 به 12,800 اعضای خانواده و زندگی بدون خانه. مقامات گفت: این افزایش تا حدی نتیجه بهتر ردیابی است.

Nicole Bradley-Bibb lives with her two children, including a toddler named Dallas, at a South Los Angeles trailer shelter.

نیکول Bradley-Bibb زندگی با او دو فرزند از جمله یک کودک نو پا به نام دالاس در سنت جوزف مرکز جنوب لس آنجلس تریلر پناهگاه.

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

این واقعیت سخت از بی خانمانی مجموعه در برای نیکول Bradley-Bibb, 40, وقتی, پسر, Dallas متولد شد و پنج سال پیش در 31 هفته. پس از دالاس صرف مدت زمان طولانی در بخش مراقبت ويژه نوزادان برادلی-Bibb ممکن است انتظار می رود برای شاد بودن زمانی که پزشکان به او گفت که او می تواند فرزند خود را به خانه.

به جز او نبود. او نامزد و 9-year-old, Annalise شد زندگی در یک Chrysler Town & Country وانت. در طول بارداری او مواد مخدر آموزش و پرورش در مدارس و گفت که او ساخته شده $16 یک ساعت. سعی کنید به عنوان او ممکن است او نمی تواند پیدا کردن یک آپارتمان برای اجاره در آن حقوق و دستمزد است.

“من زندگی در ون از رفتن به بیمارستان برای دیدن هر روز او را” او گفت:.

“هنگامی که آنها گفت: او می تواند ترک [بیمارستان] من میخواستم بدونم که:” آنچه که ما می رویم به انجام?'”

تبلیغات

او به این بیماری ساخته شده است که آن را به چالش به کار می کنند. این منجر شد او را به ماندن در ون و متل همراه با خانواده اش برای نزدیک به سه سال است. به عنوان همه گیر شد یک واقعیت Bradley-Bibb خانواده پیدا تخت در یک پناهگاه در ردیف ترمز و بعد از آن در ارتباط با سنت جوزف مرکز غیر انتفاعی است که کمک می کند تا به فقرا و افراد بی خانمان در لس آنجلس. آنها قرار داده شده در یک تریلر در فلورانس محله از جنوب L. A.

Nicole Bradley-Bibb lives with her two children, Annalise and Dallas, in a South Los Angeles trailer shelter.

نیکول Bradley-Bibb زندگی با او دو فرزند Annalise و دالاس در سنت جوزف مرکز جنوب لس آنجلس تریلر پناهگاه.

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

این مهلت از عدم قطعیت ها و چالش های که بدون خانه. سقف بیش از سر خود را همراه با کمک از مدیران مورد اجازه داده اند او را به ثبت نام برای مزایای از کارافتادگی او گفت:. هنوز چشم انداز پیدا کردن یک آپارتمان او می تواند استطاعت دلهره آور است.

Maia Eaglin مدیر خدمات خانواده برای سنت جوزف مرکز گفت که فقدان یک دستمزد زندگی می کنند و اجاره بالا بزرگ دیگر چالش هایی که خانواده دچار بی خانمانی صورت. سلامت رویداد ممکن است سخت تر برای بازیابی از آنجا که از صورت حساب های جدید. سوء موضوع ممکن است تشدید عدم ثبات اقامت او گفت:.

تبلیغات

“ما نمی گرفتن این در زمان” Eaglin گفت: از سرمایه گذاری در لس آنجلس ساخته شده است که در مبارزه با بی خانمانی.

الیز Buik رئیس جمهور و رئیس اجرایی از راه متحده لس آنجلس گفت: نتایج حاصل از این تعداد نباید تعجب آور باشد.

او گفت: غیر انتفاعی که رهبری مبارزات برای شهر و شهرستان رای گیری اقدامات به صندوق بی خانمان خدمات و مسکن است که تغییر تمرکز خود را به پیدا کردن یک روش جدید برای پر کردن شکاف مقرون به صرفه واحد است.

راه متحده است فشار برای countywide آژانس است که باید بودجه و اقتدار به افزایش تولید مسکن هم در بازار-نرخ یارانه در تمام شهرستان شهرستانها.

تبلیغات

“ما هرگز حفاری که کسری از یک و نیم میلیون واحد اگر ما اين شهرستان با شهرستان 88 بار” Buik گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>