سیاه عشق جشنواره نقاشی دیواری محافظت از بناهای تاریخی, نقاشی های دیواری

مردم پشت بازاریابی جمعی غارت موزه هنر انجام آنچه آنها می توانند به گسترش خلاق فرهنگ از طریق پاپ آپ را نشان می دهد و شام. در حالی که کمک به تمیز کردن مرکز اجتماعات پارک در هفته گذشته پس از تظاهرات علیه خشونت پلیس در سمت چپ مقدار از منطقه اطراف خانه ملت در تحت پوشش ضد پلیس, گرافیتی آنها به ارمغان آورد به همراه یک هنرمند به رنگ های زنده. که توجه کردم دنور در پارک ها و تفریح و سرگرمی کارگر.

“او واقعا آن را دوست داشت می گوید:” غارت موزه هنر مدیر عملیات الهام فیشر. “ما تن به تن او این ایده از چگونه ما می تواند محافظت از تمام مجسمه ها و بناهای تاریخی و آنها واقعا دوست داشتم که. بنابراین ما فقط با ارسال بیش از پیشنهاد و آنها را تایید و پس از آن ما فقط همه چیز را با هم به همان سرعتی که ما می تواند.”

طی هفته گذشته جمعی است که سیاه و سفید – زن – و کهنه متعلق به کار کرده است برای قرار دادن با هم سیاه عشق نقاشی دیواری جشنواره همکاری بین غارت موزه هنر IRL هنر و شهر دنور که میزبان بیست و سیاه و سفید هنرمندان سرپرستی غارت موزه هنر مدیر خلاق رابرت خاکستری از جمله عایشه کی’erre حذفی, مشعل, علی, توماس “مسیر انحرافی” ایوانز Tolu Waob و بیشتر. طی هفته آینده آنها ایجاد خواهد شد مثبت هنر در موبایل, دیواری, دیوار, در حمایت از زندگی ماده تظاهرات گرفته اند که بیش مدنی مرکز پارک. در حالی که نقاشی های دیواری تکمیل خواهد شد برای Juneteenth در ژوئن 19, آنها خواهد ماند تا 30 ژوئن.

“ما در حال انجام این کار به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای همه خرابکاری” فیشر می گوید: “اما همچنین به عنوان یک عمل همبستگی بین مردم و شهر با استفاده از هنر است.”

نقاشی های دیواری خواهد شد در درجه اول در وسط مدنی مرکز پارک در اطراف مجسمه از جمله یکی از کریستف کلمب “در جنگ دنباله دار” و “Bronco Buster” و همچنین در اطراف میله پرچم.

Artists participating in Black Love Mural Festival.گسترش

هنرمندان شرکت کننده در عشق نقاشی دیواری جشنواره است.

عشق سیاه و سفید نقاشی دیواری جشنواره

“ما امیدواریم که به نوبه خود به یک رویداد سالانه و در ادامه برای پیدا کردن راه هایی برای حمایت از این جامعه” فیشر می گوید.

غارت موزه هنر راه اندازی GoFundMe کمپین برای کمک به جمع آوری پول برای هنرمندان ساخت و شکست تیم و همچنین به عنوان لوازم مربوط.

فیشر می گوید غارت موزه هنر نیز نسبت به مشابه همکاری با ایالت کلرادو اما او هنوز هم در حال انتظار برای شنیدن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>