چینی افسر نظامی و محقق در بازداشت سهل انگاری متهم به تقلب ویزا

اسناد ظ روز شنبه توسط ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا می گویند علمی محقق و مسئول در جمهوری خلق چین ارتش آزادی دستگیر شد یکشنبه در فرودگاه بین المللی لس آنجلس به عنوان او تلاش برای بازگشت به چین است. او که به اتهام تقلب ویزا.

وکیل David L. اندرسون و FBI Special Agent جان فاطمه بنت گفت: در شکایت کیفری unsealed این هفته که Xin Wang گفته شده جعلی اظهارات را در یک J1 non-immigrant visa application صادر شده برای او در دسامبر. 17, 2018.

اگر محکوم وانگ چهره حداکثر 10 سال زندان و جریمه نقدی از $250 ، 000 است.

وزارت امور خارجه ایالات متحده مسائل J1 روادید غیر مهاجرتی برای کار-و-مطالعه-بر اساس تبادل بازدید کننده در برنامه.

تبلیغات

با توجه به اسناد دادگاه وانگ نشان داد هدف خود را در بازدید از ایالات متحده در مارس 26, 2019 شد به “تحقیقات انجام شده در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.”

او اشاره کرد در برنامه او خدمت کرده بود 14 سال به عنوان استادیار در رشته پزشکی در ارتش چین شناخته شده به عنوان افراد ارتش آزادیبخش و یا PLA. تصدی خود شد و قرار است که سپتامبر به پایان رسید. 1, 2016.

وانگ در نظر گرفته شده بود به هیئت مدیره پرواز یکشنبه از سهل انگاری به تیانجین, چین, زمانی که او متوقف شد و در مواجهه با ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی پرسنل در فرودگاه.

آن را در طول این مصاحبه با توجه به اسناد دادگاه که وانگ اظهار داشت: او یک “سطح 9” تکنسین با PLA و دریافت دستمزد در حالی که او نیز ارائه بورس تحصیلی از آمریکا, بورس تحصیلی شورای.

تبلیغات

دادگاه منطقه بیانیه برابر سطح 9 به وضعیت ایالات متحده در رتبه عمده.

اسناد دادگاه همچنین گفت که “وانگ اظهار داشت: او به عمد ساخته شده نادرست در مورد خدمت سربازی خود را در درخواست ویزا به منظور افزایش احتمال که او می خواهد خود را دریافت ویزای J1.”

دادگاه منطقه بیانیه اضافه شده است که وانگ گفت: ماموران گمرک او دستور داده شد با پرسنل نظامی به “رعایت طرح UCSF آزمایشگاه و بازگرداندن اطلاعات در مورد چگونه به تکرار آن در چین است.”

ماموران گمرک مصادره مطالعات از وانگ از دانشگاه سان فرانسیسکو.

تبلیغات

وانگ در ابتدا به نظر می رسد در دادگاه در لس آنجلس در روز دوشنبه و تنظیم شده است برای بازگشت جمعه برای بازداشت شنوایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>