COVID-19 نگرانی توقف کلرادو افزایش فشار برای شکست طرح های

ضد fracking گروه کلرادو در حال افزایش است تصمیم به توقف جمع آوری امضا برای یک تعداد انگشت شماری از طرح بشود به انتخابات ماه نوامبر که شامل قرار دادن موانع در اطراف چاه های نفت و گاز.

با توجه به جو Salazar سابق قانونگذار که در حال حاضر کلرادو در حال افزایش است, مدیر اجرایی این تصمیم برای جلوگیری از این سال تلاش شد باعث نگرانی های بهداشتی در سراسر COVID-19 و ساخته شده است به آرامی. بسیاری از اعضای هیئت مدیره زندگی می کنند نزدیک به نفت و گاز عملیات — اما این ویروس ندارد حد و مرز است.

“ما-مراقبت های بهداشتی حرفه ای در هیئت مدیره ما که بسیار نگران — و هنوز هم نگران هستند که اگر ما مجبور به انجام امضا جمع آوری و سپس ما را به عنوان یک وسیله نقلیه برای COVID,” سالازار توضیح می دهد. “این نهاد خودمان را در معرض خطر قرار می دهد و عمومی در خطر است. آن را فقط به ارزش آن است.”

پس از فرماندار Jared پلیس صادر شده خود را اضطراری اعلام و اقامت در خانه سفارش در ماه مارس وجود دارد و نبود زمان کافی با خیال راحت به جمع آوری 124,000 امضاهای مورد نیاز برای هر پیشنهاد Salazar توضیح می دهد. اما در حالی که کلرادو در حال افزایش است تصمیم به حرکت به جلو در طرح در حال حاضر دیگر طرفداران ادامه خواهد داد او اشاره می کند.

برای دان هیلی رئیس جمهور و رئیس اجرایی از کلرادو, نفت و گاز, انجمن کلرادو در حال افزایش است تصمیم نشان دهنده هر دو پایان دادن به درگیری های سیاسی و به نفع اقتصاد است. او می گوید این حرکت را یک درجه از یقین به کلرادو از کسب و کار و اجازه می دهد دولت به تمرکز بر روی ساخت تمیز و امن تر و بهتر انرژی است.

“این یک پیروزی برای کلرادو و برای خانواده های شاغل از گریلی به گراند جانکشن و در همه جا در بین” هیلی می گوید: در بیانیه به Westword. “پایان این چرخه ثابت از تفرقه جنگ در پای صندوقهای رای خواهد آورد و بسیار مورد نیاز به ثبات و قابل پیش بینی برای ما دولت فضای کسب و کار به عنوان ما شروع به صعود از این سوراخ های اقتصادی.”

کلرادو افزایش دادند و یک رای گیری ابتکار عمل در سال 2018 است که باید مورد نیاز از 2500 پا بافر در اطراف چاه های نفت و گاز, اما رای دهندگان آن را رد کرد. شش طرح های پیشنهاد شده برای این سال رای گیری: پنج که دستور چاه بود حداقل 2000 به 2500 پا از اشغال ساختمان ها و آبراه ها و دیگر مناطق حساس و یکی که افزایش قرضه مناسب برای خاموش کردن و پاکسازی به $127,000 هر خوبی است.

در حالی که کلرادو در حال افزایش است پله از نفت و گاز و طرح های این سازمان را به ادامه کار در قانون دادخواهی و جامعه برق ساختمان. موانع را از چاه در حال بحث در حال حاضر Salazar, یادداشت ها به عنوان بخشی از یک قانون تصویب شده در سال گذشته است که اولویت رفتار امن نفت و گاز عملیات. “حتی اگر ما قادر به اجرای یک رای گیری ابتکار عمل ما قادر به رفتن در مقابل اداری این سازمان و مبارزه برای از 2500 پا شکست,” او می گوید.

کلرادو نفت و گاز حفاظت از محیط زیست کمیسیون برگزار چاه یکپارچگی Rulemaking کمیسیون شنوایی 10 ژوئن به عنوان بخشی از اجرای این قانون پیشنهاد کرده است 2000 پا شکست که Salazar می گوید یک شروع خوب است. این جلسه با تمرکز خاص در اجرای تغییرات برای بهبود نظارت از چرخه چاه های نفت و گاز, حصول اطمینان از حفاظت از آب های زیرزمینی.

هانا Hickham, COGCC دستیار اجرایی گفت: در این جلسه که اجماع سازی از کلیدی رهبری در صنعت و جامعه محیط زیست اجازه این کمیسیون را تغییر چاه قوانین یک اولویت است. به عنوان یک نتیجه از این همکاری سازمان های دولتی نفت و گاز اپراتورها و شهروند و سازمان محیط زیست می تواند در کار دولتی نفت و گاز نظارتی ارز توصیه ها و ساخت آنها را به COGCC قوانین.

“این باور نکردنی به جلو آمده و در چنین ویژگی های محیط زیست با اجماع تغییرات که همه ما موافق بالا بردن نظارتی رژیم در کلرادو برای محافظت بهتر از آبهای زیرزمینی و انجام این کار در یک اجرا, راه,” او گفت: در این جلسه.

به تازگی به تصویب رسید حمایت شامل سه بخش اصلی تغییرات: چک های بهداشتی در سراسر چرخه عمر از چاه جداسازی مایعات فرار از خوبی و شفافیت. تبدیل شدن آنها موثر نوامبر 2.

“من افتخار می کنم از قوانین تصویب شده توسط کلرادو نفت و گاز حفاظت از محیط زیست کمیسیون به دو دلیل” پلیس می گوید در یک اطلاعیه. “اول این پیشرفت حفاظت از محیط زیست در یک شیوه ای است که دست یافتنی و ترین های حفاظتی استاندارد در کشور در نظر حفاظت از آب های زیرزمینی در توسعه نفت و گاز است. این قوانین منعکس کننده آنچه که ما می توانید انجام هنگامی که ما در تعامل با مردم از دیدگاه های مختلف.”

که شامل کلرادو در حال افزایش است که ادامه خواهد داد به مبارزه برای یک 2,500 پا شکست.

“بهترین چیزی است که ما می توانید انجام دهید این است که حرکت رو به جلو, به, پاک, انرژی های تجدید پذیر و جلوگیری از fracking در مجموع” سالازار می گوید. “و ما در حال کار با عصبانیت در این ماموریت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>