COVID-19: پلیس پیش بینی سنبله از دنور اعتراضات در مورد ضربه

در طول 11 ژوئن کنفرانس مطبوعاتی به روز رسانی Coloradans در COVID-19 فرماندار Jared پلیس ابراز نگرانی های ناشی از افزایش مورد بارهای به عنوان یک نتیجه از ادامه تظاهرات در مرکز شهر دنور که آغاز شده در مارس 28, سه روز پس از مرگ جورج فلوید.

“اگر آن منجر به افزایش آن را باید هر روز در حال حاضر” پیش بینی پلیس در مدت کوتاهی پس از از بین بردن یک ماسک شعار سرشماری ایالات متحده که در آن او می خواست همه ساکنان به شرکت. “ما دیده ایم برخی از ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله…اما تقریبا به طور قطع شده است وجود دارد برخی از انتقال. اما ما نمی دانیم که اگر وجود دارد ده ها یا صدها نفر از مردم که نمی توانند برای جلوگیری از نزدیکی فیزیکی.”

طبق معمول پلیس شروع به چت با رسانه ها با ارائه آمار به روز شده در مورد رمان coronavirus از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست: 28,631 مثبت موارد 1,328 مرگ و میر است که در آن COVID-19 مشخص شد علت مرگ و 1,577 passings از افرادی که این بیماری در سیستم خود را. با این حال او تاکید کرد که روند رو به پایین در موارد گزارش شده دنبال شد در هشت گذشته چهارده روز بستری شدن در بیمارستان فرو بردن در یازده روز بیش از دو هفته گذشته. به طور کلی او پیشنهاد کرد که کلرادو است که در یک “روند پایدار.”

که نه مورد در ایالت یوتا و به خصوص آریزونا یک جفت از کشورهای همسایه که در حال دیدن ویروسی upswings. این یک نگرانی “از آنجا که در بسیاری از سفر به عقب و جلو” پلیس اشاره کرد و اضافه کرد که او نمیخواهد کلرادو به رنج می برند مرتب کردن بر اساس منطقه ای سنبله تجربه نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است. او اذعان کرد که “هیچ مدرکی وجود ندارد که در عین حال از افزایش انتقال در کنار ما از مرز.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

همچنین مهیج پلیس بود امکان از آنچه او به عنوان “منحرف” وقتی که می آید به بهترین شیوه برای جلوگیری از COVID-19 از جمله اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک ، در این زمینه وی با اشاره به جدید پژوهش انگلیسی نشان می دهد که انتقال ویروس بسیار پایین تر است که اجتماعی فاصله و استفاده از پوشش ترکیب می شوند.

“من قصد دارم برای حفظ تکرار این دلیل آن را بسیار آسان چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کاهش آسیب های اقتصادی از ویروس ها و صرفه جویی در زندگی, شاید از جمله خود” پلیس تاکید کرد.

که در آن نقطه, پلیس معرفی یک کمپین جدید دوبله می توانید کلرادو. تلاش در نظر گرفته شده است به برجسته کسب و کار و نهادهای دولتی هستند که “انجام کار درست با از راه دور و کاهش تعاملات شخصی” و همچنین برای کمک به کسانی که هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده در این مرحله به یاد بگیرند که چگونه به انجام این کار بدون صدمه زدن به بهره وری کارکنان. او همچنین جلب توجه به Coloradoyouthsurvey.com یک سایت که در آن مردمی بین سنین دوازده و 26 می توانید به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد نیازهای روانی در دولت است. بررسی باز است تا ماه ژوئن 22.

برای قرار دادن خود در مقدماتی اظهارات پلیس فاش تجارب کلرادو وزارت حمل و نقل مهندس که جان سالم به در کشمکش با COVID-19 اما به سختی; او گفت: به صرف نه روز در رختخواب ابتدا در ماه مارس قبل از دو هفته بستری شدن در بیمارستان است که در زمان چنین ترس تلفات در او که او تا به حال برای یادگیری دوباره راه رفتن و هنوز هم نمی توانید انجام دهید تا کاملا تنهاست. او به نقل از کارگر عنوان کرد و گفت: “اگر چیزی وجود دارد که باید بی درنگ شما را به پوشیدن ماسک در محل کار, این فکر دروغ گفتن در تخت خواب در یک بیمارستان در بالای لگن بیمار.”

در طی یک پرسش و پاسخ جلسه با خبرنگاران شرکت کننده در فرد و از راه دور پلیس متوقف کوتاه خواستار ممنوعیت دائمی از بر باد رفته و یا فیلم های دیگر که نرم پدال وحشت از برده داری ابراز شک و تردید است که یک لایحه مالیات در حال حاضر قبل از مجمع عمومی دارای یک مسیر برای رسیدن به موفقیت تایید این ایده پرداخت مرخصی استعلاجی برای قرارداد کارکنان و مانند آن به جلوگیری از آنها را از نیاز به انتخاب بین پرداخت اجاره و به خطر انداختن کسانی که در اطراف آنها پیشنهاد کرد که شواهد مردم در حال سفر بیشتر از خانه خود را به از نو خلق کردن لزوما حاکی از فاجعه و تلفظ خود را “هیجان زده” است که C&C صبحانه و کره ای آشپزخانه در قلعه سنگ که او قبلا برای محکوم کرد جام جم-بسته بندی روز مادر رویداد دستگیر شده در یک ویدیو ویروسی است که در مورد بازگشایی با اجازه مقامات بهداشتی حتی اگر صاحبان طرح دعوی در دادگاه در برابر او.

مسلما spiciest سوالات درگیر یک مرجع به یک جمع سی نفر در یک پارک در نزدیکی فرماندار اقامت در tablet wallpapers عمارت که در آن رسانه های ارز در حال وقوع بود. پلیس نمی کند به طور خودکار فرض کنیم که چنین شد نا امن از شرکت کنندگان ممکن است در تلاش برای ایمن ماندن. اما او می گویند: “نگرانی من اگر سی نفر با هم.”

که جای تعجب نیست چراکه در حال انجام دنور تظاهرات وجود دارد بسیار بیشتر از این است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>