دنی روم, مافیای مکزیکی عضو و جنوب L. A. باند سالار است چاقو به مرگ در کورکوران

دنی روم یک مافیای مکزیکی عضو که کنترل عصری جنوب لس آنجلس از زندان های مختلف سلول ها در سراسر کالیفرنیا بود با ضربات چاقو کشته چهارشنبه در درمان سوء مصرف مواد مرکز در کورکوران دولت سیستم زندان خبر داد.

حدود ساعت 11 صبح دو زندانی — رائول آلوارادو و ادوارد کیسنرس — شروع سلاح سرد روم در بدن و صورت به گفته یک سخنگوی وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی. روم, 64 گرفته شده بود به زندان امکانات پزشکی و مرده.

Alvarado, 47, یک مافیای مکزیکی عضو از لنوکس شناخته شده به عنوان “جاسوسی” به گفته یک منبع که نیست مجاز به صحبت علنی و نخواست نامش فاش شود. این منبع گفت آلوارادو و کیسنرس حمله به روم در مرکز حیاط.

آلوارادو در خدمت است به حبس ابد محکوم به قتل شده و در زندان دولت از سال 1994 با توجه به اصلاحات بخش. Cisneros, 31, همچنین خدمت به حبس ابد محکوم به قتل شده است و زندانی از سال 2013. دو مرد قرار داده شده اند در تفکیک مسکن در حالی که اصلاحات بخش و پادشاهان شهرستان دادستان منطقه بررسی رومی کشته شدند.

تبلیغات

روم شده بود یک دولت زندانی از سال 1985 زمانی که او شروع به خدمت یک جمله زندگی بدون امکان آزادی مشروط برای قتل درجه اول در بخش گفت.

رومی شناخته شده به عنوان “Popeye” رهبر Harpys یک Latino باند خیابان در جنوب مرکزی لس آنجلس. در 16 ماه مه سال 1988 سه سال پس از ورود به زندان ایالتی سیستم روم پذیرفته شد به مافیای مکزیکی یک کارآگاه پلیس لس آنجلس نوشت: در استشهاد به دنبال اجازه دادگاه برای رهگیری روم دختر تلفن تماس.

مافیای مکزیکی است که یک سندیکای جنایی حدود 140 اعضای بسیاری از آنها زندانی که کنترل تقریبا هر لاتین, باند خیابان در جنوب کالیفرنیا.

به عنوان یک عضو سندیکای مقامات گفت: در اسناد دادگاه روم مجاز به جمع آوری مواد مخدر و اخاذی درآمد حاصل از نه فقط باند خود اما یک vulture از دیگران در جنوب لس آنجلس: 38 خیابان 36th خیابان لالیگای آپارتمان Playboys و سمت شرق Trece, در میان دیگران.

تبلیغات

در سال 2012 رومی کنترل یک منطقه در جنوب لس آنجلس هم مرز با شهرستان آلامدا خیابان به شرق و غرب خیابان به غرب واشنگتن بلوار به سمت شمال و بزرگراه شاهنشاهی به جنوب با توجه به فدرال کیفرخواست شارژ 18 Harpys اعضا و همکاران از جمله روم دختر Vianna, با, اخاذی با تهدید قاچاق مواد مخدر و انواع جرایم خشونت آمیز.

دادستان رنگ Vianna روم به عنوان پدر او را جانشین بازدید او را در حداکثر امنیت بال در Pelican Bay State زندان و رله دستور به زیردستان را در لس آنجلس به گرفتن حمله و کشتن. او التماس کرد گناه در سال 2014 به اخاذی با تهدید قاچاق مواد مخدر و سلاح گرم جرائم و محکومیت 15 سال حبس در یک زندان فدرال در ویکتورویل.

داخل بازار در کامپتون خیابان ویللمر Tortilleria y Carniceria, Vianna روم ملاقات با پدرش lieutenants مورد بحث gangland سیاست و جمع آوری اخاذی پرداخت و یا “مالیات” پلیس لس آنجلس Det. ریچارد Jaramillo نوشت: در استشهاد به دنبال یک قاضی تصویب به شیر تلفن خود را.

اعضای باند آن را به نام “چرخ گوشت فروشگاه.” در 25 هر ماه دنی روم emissaries جمع آوری $5000 به 6000 $از 15 باندهای در جنوب لس آنجلس و تبدیل آن بیش از گوشت فروشگاه Jaramillo نوشت: با استناد به اطلاعاتی از turncoats در روم این سازمان است. چند خبرچینان گفت: اجرای قانون است که مردم بوده است “شکنجه ، تجاوز و قتل” در داخل گوشت, فروشگاه, استشهاد گفت.

تبلیغات

به خصوص غنی جایزه برای رومیان Jaramillo نوشته بود آالمدا مبادله دیدار در تقاطع خیابان گردشگاه عمومی و ورنون خیابان در جنوب لس آنجلس است. اخاذی از فروشندگان در بازار کک “تولید شدید میزان درآمد برای مافیای مکزیکی” Jaramillo نوشت.

توسط 2012, کیفرخواست شارژ دخترش گفت: Danny روم به دست آورده بودند حق انحصاری به لرزش پایین مبادله دیدار خواهد کرد. یک underling شد تا یک لیست از مقاوم فروشندگان شناسایی برجسته اخاذی پرداخت به عنوان “اتحادیه غرامت” کیفرخواست گفت.

کسانی که پرداخت نمی کند و یا پلیس تماس گرفته شد و اخراج از بازار و یا حمله با توجه به کیفرخواست. یکی Harpys عضو عهد کرد که برای کشتن هر فروشنده که همکاری با اجرای قانون آن را گفت.

دنی روم را زیردستان را که نمی تواند ارسال پول به زندان خود را حساب بدون برانگیختن سوء ظن استفاده جعلی از نام و داوطلب خدمت سربازی دختر ها و زنان به پا زدن خود را قطع Jaramillo نوشت.

تبلیغات

قبل از اینکه دختر خود را کیفرخواست مقامات زندان کشف و ضبط $24,000 از دنی روم را زندانی اعتماد حساب مشکوک آن را از اخاذی و قاچاق مواد مخدر استشهاد گفت. زندانیان می توانید با استفاده از پول از حساب های خود را به خرید اقلام در هنر مانند تنقلات و محصولات بهداشتی که در محدوده قیمت از 25 سنت به چند دلار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>