دنور تظاهرات: مارس برای ویلیام DeBose, آخرین محلی جورج فلوید

در 6 p. m. امشب ژوئن 12, ادامه تظاهرات در مرکز شهر دنور آغاز شده است که پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس خواهد بود همراه با مه با الهام از اجرای قانون قتل قرار گرفت که بسیار نزدیک به خانه: مارس 1, تفنگ پایین از 21 سال ویلیام DeBose نزدیکی Rodolfo “چوب پنبهای” گونزالس شعبه کتابخانه در 1498 ایروینگ خیابان.

اگر شما شنیده ام در مورد DeBose قتل, شما تنها نیستید. “از آن رو بسیار محدود پوشش رسانه ای می گوید:” لیلیان خانه مارس سازمان و همچنین بر اساس دنور-نماینده حزب برای سوسیالیسم و آزادی است. اما او در نظر DeBose مورد مثال دیگری از مردم از رنگ در کلرادو که مرده ام در دست اجرای قانون — و نه فقط الیاس McClain, مایکل مارشال و ده شهرداری بیلی بلکه ماروین بوکر پل مردود رایان Ronquillo و Naeschylus کارتر-Vinzant.

بسیار از آنچه که منتشر شده است در مورد DeBose مرگ به تاریخ شده است از ديدگاه دنور اداره پلیس که در خانه می بیند به شرح زیر معمول آن راهکار: “کشتن کسی و سپس بعد از آن ترور شخصیت او.”

در اوایل گزارش های خبری بودند تا حد زیادی برگرفته از یک مه 4 نشست خبری تحویل داده شده توسط DPD ستوان Matt Clark که به خبرنگاران گفت که در ساعت 10:22 بعد از ظهر در مارس 1, افسران از باند واحد دیدم یک ماشین رانندگی westbound در I-70 در نرخ بالا از سرعت قبل از ادغام بر روی I-25. که در آن نقطه آنها درخواست کمک از وزارت هلیکوپتر که ردیابی خودرو از هوا به عنوان پیگیری اقدام است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در نهایت ماشین خارج شد بزرگراه و متوقف در پارکینگ کتابخانه درست کردن غرب, Colfax, خیابان. DeBose پا را از این وسیله نقلیه به همراه یک زن بعد از شناسایی به عنوان سیرا مارتینز خود مشترک است. کلارک گفت که DeBose در ابتدا همکاری با ماموران قبل از شروع به اجرا و طول پا تعقیب کلارک ادامه داد: او جلب تفنگ و اشاره آن را در یکی از پلیس. در پاسخ ماموران آتش گشودند قابل توجه DeBose چندین بار; مرگ او در بیمارستان. با توجه به کلارک لود handgun پیدا شد DeBose بدن.

در اینجا است که DPD کنفرانس مطبوعاتی:

پس از تیراندازی مارتینز و دیگر اعضای خانواده ابراز شک و تردید در مورد DPD حساب و بارها و بارها خواسته برای آزادی از بدن-فیلم دوربین و همچنین گزارش کالبد شکافی. تا کنون هیچ یک از این مواد ساخته شده در دسترس عموم است که خانه می یابد گفتن.

“ما دیده ایم این اتفاق می افتد بار به اندازه کافی است که ما می دانیم, ما نمی توانیم فقط اعتماد به پلیس را نسخه” او می گوید. “ما می خواهیم برای دیدن بدن-دوربین فیلم و گزارش کالبد شکافی از آنجا که ما باور نمی وجود دارد توجیهی برای مرگ او. این ماهی بسیار برای هر کسی که در مورد آن شنیده. ما می دانیم که آنها به کشته شدن تعداد زیادی از سیاه و قهوه ای از افراد در جامعه ما بدون هیچ دلیلی بنابراین ما فقط رفتن کلمه خود را برای آن.”

از آنجا که هیچ مدرکی وجود ندارد که DeBose بود در یک خانه را می بیند DPD را ذکر این باند واحد مشارکت به عنوان پرهیاهو و تحقیر امیز. به عنوان او به اتهام در اختیار داشتن یک اسلحه او اشاره می کند که این امر هرگز به بازی می آیند اگر “آنها نمی خواهد که به دنبال کسی برای بالا بردن سرعت با چنین تهاجمی بسیج نیروی پلیس. که به تنهایی از نیروی بیش از حد و آن را کاملا معقول و منطقی است که یک جوان سیاه خواهد بود ترس برای زندگی خود را پس از این که احاطه شده توسط بسیاری از پلیس است.”

در خانه را مشاهده DeBose مرگ است و در عین حال یکی دیگر از استدلال به نفع defunding پلیس. “آنچه ما در حال مبارزه برای کاملا متفاوت سیستم,” او می گوید. “ما می خواهیم برای سرنگونی سیستم به عنوان آن در حال حاضر وجود دارد که دارای یک ظالم کلاس و بدون نیاز به سرکوب مردم وجود دارد بدون نیاز به یک نیروی پلیس به عنوان آن امروز وجود دارد. آیا ما می باید جامعه محور است چیز دیگری است اما شما می توانید آن تماس بگیرید, پلیس در همان حس است آن را به عنوان در حال حاضر. این امر می تواند کاملا متفاوت نهاد.”

ماه مارس برای DeBose “شروع خواهد شد در کنگره و امیدواریم مردم در این منطقه خواهد با پیوستن به ما” خانه همچنان ادامه دارد. “ما توان راه رفتن را از طریق محله و امیدوارم گرفتن کلمه به مردم بیشتر است که آن را نه فقط پلیس در مینیاپولیس یا لویی یا فرگوسن که در حال خطرناکی نژادپرست است. همچنین پلیس در خیابان های خود ما.”

کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر در مورد مارس برای عدالت برای ویلیام DeBose و همچنین به عنوان یک ماشین اعتراض سازماندهی شده توسط Denver PSL شروع جیوه کافه در 3 p. m. روز شنبه, ژوئن 13.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>