کسی که شام میخورد که دلخور پلیس بازگشایی جدید طرح دعوی در دادگاه در آینده

C&C صبحانه و کره ای آشپزخانه در قلعه سنگ که متحمل فرماندار Jared پلیس خشم بود و مجوز آن به حالت تعلیق پس از یک روز مادر رویداد که تا حد زیادی اجتناب ماسک و اجتماعی فاصله است برنامه ریزی برای بازگشایی در روز یکشنبه 14 ژوئن پس از دریافت برکت از Tri-County Health.

اما این توسعه به این معنا نیست که کسب و کار است که حذف آن طرح دعوی در دادگاه در برابر پلیس, Tri-County بهداشت و کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست در اواخر ماه گذشته. در واقع سفت Corporon وکیل به نمایندگی از C&C صاحبان مارس و جسی Arellano (او همچنین برجسته نشان می دهد بحث میزبان در KNUS رادیو) وعده داده است که یک شکایت جدید در راه است.

مربوطه از طریق ایمیل Corporon می نویسد: “ما همچنین پر کردن یک منطقه فدرال دادگاه شکایت به نمایندگی از C&C, اکشن, کوره, Waters Edge کارخانه شراب سازی و اغذیه فروشی و مشروب فروشی شاید دیگران است.”

بورس کوره تفنگ رستوران متعلق به کنگره نامزد لورن Boebert که مثل C&C دریافت یک بسته سفارش پس از بازگشایی قبل از پلیس محلی و مقامات بهداشت اجازه قبلا توقیف رستوران به انجام این کار. در کنتننیل آب لبه یک کارخانه شراب سازی, بار و رستوران نیز سیلی شد مقامات محلی برای تجاوز آنچه اجازه داده شد در طول تعطیلی. اما این اقدام در اطراف C&C است که جلب توجه ملی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در مه 11, CDPHE معلق C&C مجوز “باعث شکایت که در رستوران بود که عمل انطباق” با پلیس را امن تر در صفحه اصلی سفارشات “که صادر شد به منظور حفاظت از سلامت عمومی از انتقال در جامعه از COVID-19. Tri-County Health Department بازدید از رستوران در موارد متعدد به منظور بررسی وضعیت و به صحبت با صاحبان. صاحبان نشان داد که آنها نمی خواهد مطابق با دستور” با توجه به این بخش است.

این CDPHE در نهایت مشخص شد که C&C “بود و نه به کارگیری اجتماعی فاصله و یا نیاز به استفاده از پوشش صورت برای کارکنان” پیشرو آژانس به این نتیجه “که در رستوران مطرح قریب الوقوع خطر سلامت به عنوان تعریف شده در کلرادو حفاظت از مواد غذایی عمل می کنند.”

یک روز مادر صحنه در C&C سرعت رفت و ویروسی:

در طول یک مارس 11 کنفرانس مطبوعاتی پلیس اعلام کرد که C&C مجوز معلق شده بود و رستوران احتمال بسته باقی می ماند پس از دیگر کلرادو رستوران ها اجازه داده شد برای خدمت به مشتریان در سایت. Corporon به طرح دعوی پرسش که منطق: “قطعا شاکیان باز کردن رستوران خود را به مشتریان زمانی که بسیاری از کسب و کارهای دیگر مجاز به باز کردن درهای خود را به مشتریان تلقی نمی شود ‘قریب الوقوع تهدید سلامت.'” در این سند همچنین به انتقاد پلیس برای تماس با خارج C&C با نام نتیجه ساخت یک نمونه از کسب و کار در راه است که می تواند در دراز مدت پیامدهای منفی آن را ادعا می کند.

در محل ناهار خوری در کلرادو رستوران ها اجازه داده شد دوباره در مه 27 تحت دستورالعمل های دقیق اما به عنوان پلیس پیش بینی C&C بود در حالی که به صبر طولانی. “Tri-County خود را برداشته shut-down برابر C&C در ژوئن 4 بر داگلاس شهرستان واريانس اجازه می دهد در فرد ناهارخوری” Corporon نشان می دهد. “آنها گفت: دیگر لازم است.'”

Corporon اشاره می کند که “CDPHE ابقاء C&C مجوز برای قلعه سنگ همان روز. … ما دریافت هشدار از طریق ایمیل از فسخ خلاصه تعلیق در ژوئن 4 و یک کپی از سفارش در تاریخ 5 ژوئن. این فسخ شد موضوع به یک Tri-County بازرسی بود که با موفقیت تکمیل شده در جمعه, ژوئن 8. C&C آزمایشی برنامه ریزی برای بازگشایی یکشنبه, ژوئن 14.”

در ضمن این Douglas County District قاضی دادگاه رسیدگی به پرونده “دستور داد که تمام احزاب بود در خدمت و پاسخ واصل قبل از برنامه ریزی هر جلسه حتی اگر ما تا به حال ثبت یک حرکت برای مواقع اضطراری شنوایی” Corporon می گوید. “دو بخش بهداشت و درمان این CDPHE مدیر بخشیده خدمات از ما شکایت, اما ما نمی تواند به دست آوردن چشم پوشی برای فرماندار. ما در نهایت قادر به خدمت او همچنین در 4 ژوئن. من خواهد شد به بحث در مورد با وکیل برای طرفین شاید دوشنبه یا اول هفته آینده با توجه به آنچه ادعا باقی می ماند که در حال حاضر مجوز ابقاء و C&C است و قادر به بازگشایی شده است.”

کلیک کنید به عنوان خوانده شده Tri-County Health منظور بلند کردن C&C صبحانه و آشپزخانه کره ای خلاصه تعلیق و اصل دعوی در دادگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de