داو غرق 1,800 به عنوان ویروس موارد افزایش deflating خوش بینی

سهام در حال سقوط به شدت در وال استریت پنج شنبه به عنوان coronavirus موارد افزایش دوباره deflating اخیر خوش بینی است که اقتصاد می تواند به سرعت بهبود می یابند به عنوان مستندات سهولت.

داو کاهش بیش از 1,600 امتیاز و S&P 500 به پایین بود 5% و در مسیر خود را برای بدترین روز در نزدیک به سه ماه.

بسیاری از ناظران بازار شده اند و گفت که سوزان باز گشت در بازار از اواخر ماه مارس بود که بیش از حد و را منعکس نمی کند مبرم دولت از اقتصاد است. S&P 500 بسیج 44.5% بین اواخر ماه مارس و دوشنبه.

فدرال رزرو کاهش نیافته برخی از خوش بینی سرمایه گذاران در مورد حال سریع اقتصادی ارتجاعی شنبه هشدار داد که این جاده به بازیابی از بدترین رکود در دهه خواهد بود ،

که همراه با اخیر در قیمت سهام مجموعه صحنه را برای موجی از فروش گفت: با توجه به Sal Bruno مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در IndexIQ.

“این جای تعجب نیست برای دیدن یک بیت از فروش با توجه خشمگین تجمع ما تا به حال بیرون آمدن از پایین با وجود این واقعیت است که اقتصاد انجام نمی شد بزرگ” برونو گفت. “این واقعیت که (فدرال رزرو) است که صحبت کردن در مورد نگه داشتن نرخ بهره پایین این طریق 2022 است کمی چشم باز برای بسیاری از مردمی است.”

داو پایین بود 5.9 درصد به 25,412. شاخص Nasdaq composite که بالای 10000 برای اولین بار یک روز قبل از آن تضعیف 4.5%.

کوچک سهام شرکت همچنان به تحمل فشار از فروش یک سیگنال است که سرمایه گذاران در حال تبدیل شدن بیشتر بدبینانه در مورد گسترده بهبود در اقتصاد است. این شاخص راسل 2000 از دست 6.7%. اروپا و بازارهای آسیایی نیز کاهش یافت.

بازده اوراق قرضه به شدت کاهش یافت, یک نشانه ای از افزایش احتیاط در میان سرمایه گذاران. قیمت نفت نیز کاهش یافته است به عنوان سرمایه گذاران دوباره نگران این هستید که یک, افتادن اقتصاد خواهد نیاز به انرژی کمتر است.

تقریبا تمام شرکت ها در شاخص S&P 500 شد پایین. تکنولوژی های مالی و صنعتی و بهداشتی سهام اختصاص بخش عمده ای از بازار را گسترده اسلاید. انرژی سهام شد بزرگترین بازنده به عنوان قیمت نفت خام به شدت کاهش یافت. بازده اوراق قرضه کاهش یافت و قیمت طلا نیز به عنوان سرمایه گذاران نگران منتقل شده پول به سنتی مطمئن و امن دارایی.

نجات اضطراری تلاش های فدرال رزرو و کنگره کمک کرد بازداشت بازار متناوب 34% ترمز در فوریه و مارس. از آن پس بازار تا به حال شده است موجی از خوش بینی سرمایه گذاران که اقتصاد گزاف گویی خواهد شد تا پایان سال اگر نه زودتر از آن به عنوان کسب و کار بازگشایی و مردم را به بازگشت به کار. اما اعتماد به نفس در این سناریو پایانی به عنوان عفونت و مرگ و میر همچنان به صعود در ایالات متحده و جاهای دیگر.

در ایالات متحده آمریکا تگزاس و فلوریدا بودند در میان کشورهای گزارش جهش در تعداد coronavirus موارد پس از اقدامات احتیاطی شد آرام در ماه گذشته. تعداد کل ایالات متحده موارد در حال حاضر پیشی گرفتن 2 میلیون و موارد در حال افزایش است که نزدیک به نیمی ایالات متحده با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل.

سرمایه گذاران هنوز هم در حال انتظار برای اطلاعات بیشتر به ببینید که آیا سنبله در COVID-19 موارد نشانه ای از موج دوم ممکن است از عفونت گفت: Charlie ریپلی ارشد سرمایه گذاری برای استراتژیست آلیانز مدیریت سرمایه گذاری.

“ما فکر می کنیم که بهبودی تا حد زیادی در جریان است اما هنوز هم وجود دارد برخی از قطعیت قابل ملاحظه در این راه ما را در پیش رو” ریپلی گفت. “اگر ما می بینیم برخی از بیشتر به دنبال از مردم در حال بازگشت به کار و ضریب اطمینان مصرف کننده چیدن خواهد شد که یک علامت مثبت برای بهبودی سریع تر.”

اضطراب سرمایه گذاران منتقل شده پول بیشتری به دولت اوراق قرضه پنج شنبه ارسال بازده گسترده پایین تر است. عملکرد 10 ساله خزانه داری عملکرد تضعیف به 0.66% از 0.74% اواخر روز چهارشنبه یک حرکت بزرگ است. جمعه گذشته آن را به طور خلاصه افزایش فوق 0.90%.

وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که حدود 1.5 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته نشانه دیگری است که بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم از دست دادن شغل خود را حتی به عنوان اقتصاد به تدریج شروع به بازگشایی شده است. آخرین رقم مشخص شده 10th, مستقیم, هفتگی کاهش در برنامه های کاربردی برای بیکاری کمک از آنجایی که آنها در اوج خود در اواسط ماه مارس زمانی که coronavirus ضربه سخت است. هنوز هم سرعت اخراج می ماند در طول تاریخ ،

مشاغل دیگر داده شده اند بیشتر دلگرم کننده است. یک گزارش در روز جمعه نشان داد که ایالات متحده بازار کار, شگفت آور تقویت ماه گذشته به عنوان کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون نفر از کارگران خود را افزایش دهد. اقتصاددانان تا به حال شده است در انتظار آنها به جای اسلش یکی دیگر از 8 میلیون شغل است.

این گزارش کمک کرده استوک سیتی خوش بینی در میان سرمایه گذاران است که اقتصاد می تواند صعود از آن زمان سوراخ سریع تر از پیش بینی است. اما بانک فدرال تخمین زده شنبه که اقتصاد را کوچک 6.5% در این سال, در خط با سایر پیش بینی های قبل از گسترش 5% در سال 2021. همچنین انتظار دارد که نرخ بیکاری در 9.3% در نزدیکی قله از آخرین رکود تا پایان این سال است. نرخ در حال حاضر 13.3%.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de