یازده راه هایی برای جشن غرور در دنور

تجاوز+ غرور جشن در سراسر جهان به دنبال کمی متفاوت در این سال و دنور از این قاعده مستثنی است. با اکثر جمعی در فضاهای بسته بیش از COVID-19 و اجتماعی فاصله مقرر بسیاری نگران است که وجود خواهد داشت هیچ غرور و افتخار در همه. در اخیر افغانستان و متعاقب آن اعتراض عمومی, برخی سوال های سنتی غرور جشن حتی می تواند مناسب باشد. اما پس از همه غرور خود متولد شد و به عنوان یک شورش در پاسخ به خشونت پلیس مردم از رنگ همیشه یک بخش اساسی از تجاوز جنبش حقوق و شاید جهان می تواند با استفاده از کمی شادی و جشن است.

45 رسمی دنور PrideFest تولید شده توسط این مرکز در Colfax است که اتفاق می افتد به طور کامل آنلاین. هر چند رفتن دیجیتال کاملا استاندارد است در این سال چند سالن های محلی برگزار خواهد شد کوچک, اجتماعی دور, حوادث و تجمعات در فرد بیش از حد. در تلاش برای تنوع بخشیدن به چهره اغلب whitewashed غرور ماه چند سازمان هستند همچنین مصرف این سال غرور و افتخار به عنوان یک فرصت به مرکز BIPOC صدای داخل عجیب و غریب جامعه است.

از مورد علاقه خود را از اخلاق جدید هیجان انگیز در حوادث, در اینجا یازده راه هایی برای جشن غرور 2020 در دنور.

عجیب و غریب, یوگا
چهار شنبه, ژوئن 13 9 تا 10:30 صبح
جریان از طریق زوم
پیشنهاد 10 دلار کمک مالی

این آخر هفته را مجازی کلاس یوگا بیش از زوم رهبری مت Paschich. کلاس تمرکز بر استفاده از شیوه های یوگا به تعمیق ارتباط ذهن و بدن است و به طور خاص به عجیب و غریب جامعه است. عجیب و غریب یوگا برای تمام سنین و سطوح مهارت که آیا شما یک مبتدی هستید و به دنبال یک فضای امن به کشش و یا یک جانباز یوگی و دوستان علاقه مند به تمرین برای یک علت خوب است. پیشنهاد 10 دلار کمک مالی را به عجیب و غریب ستاره یک تخته سنگ بر اساس سازمان است که متصل عجیب و غریب مردمی با درمان, مشاوره و سلامت روان منابع است.

غرور آزادی مارس
یکشنبه, ژوئن 14, 4:30 تا 8 بعد از ظهر
Cheesman پارک غرفه
رایگان

غرور و افتخار آزادی مارس است LGBTQ+ غرور مارس سازمان در هماهنگی با زندگی ماده 5280 دنور فصل از زندگی مهم است. این عجیب و غریب, سیاه, Latinx و Chicano جوامع دنور (به عنوان به خوبی به عنوان حمایت متحدان) دعوت به اتحاد و ایستادگی در برابر نظام نژادپرستی و خشونت پلیس و خشونت رنج می برد توسط ما ترانس خواهر و برادر. رهبری BIPOC در عجیب و غریب جامعه مارس آغاز خواهد شد با تجمع در Cheesman پارک که در آن وجود خواهد داشت سخنرانی از نماینده لسلی هیرودیس نماینده Brianna Titone و دنور, مدرسه, مدیره, مدیر صورتش اندرسون. غرور و افتخار آزادی مارس را به دنبال خواهد داشت سنتی غرور رژه مسیر پایین, Colfax, خیابان مدنی, مرکز پارک که در آن وجود خواهد داشت یک دوم رالی در ياد افتاده ترانس زنان از رنگ و همچنین به عنوان یک لحظه سکوت برای جورج فلوید. اگر جشن غرور در روشهای معمول فقط احساس نمی شود در این سال به افتخار آزادی مارس و برجسته تقاطع غرور قدرتمند جایگزین.

Tracks will reopen its outdoor space in time for a Virtual Denver Pride Kickoff Party.

آهنگ را بازگشایی آن فضای در فضای باز در زمان مجازی دنور غرور کیکآف ،

G عکاسی

رسمی مجازی دنور غرور کیکآف حزب: “ما با هم افزایش یابد”
چهار شنبه, ژوئن 17, 9 بعد از ظهر تا نیمه شب
جریان از طریق آهنگ های Facebook صفحه
$10

رسمی کیکآف حزب دنور غرور 2020 “با هم ما ظهور” میزبانی خواهد شد و بصورت زنده توسط آهنگ های بیش از Facebook. آهنگ وعده از آن خواهد شد یک شب “موسیقی کشیدن و بیان هنری جشن فرهنگ سیاه و سفید و تجاوز ریشه در درون آن”. بلیط برای livestream دلار 10 با درآمد حاصل از بهره مرکز Colfax و در عین حال-به-می شود-اعلام کرد سازمان حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. چهار شنبه, ژوئن 17 نیز نشانه آهنگ مراجع بازگشایی (فقط هوای منطقه در حال حاضر) بنابراین ایمیل [email protected] در حال حاضر به کتاب رزرو تا هشت نفر است.

Zenon TeaVee غرور ویترین
دوشنبه, ژوئن 18 و جمعه 19 ژوئن نشان می دهد در 6 p. m. و 8:30 p. m.
لابی
2191, Arapahoe, خیابان
$60

اگر شما به سادگی نمی تواند درک جشن غرور بدون ترک خانه بکشید ملکه زنون TeaVee نام Vivica Galactica دارای یک گزینه برای شما است. Zenon TeaVee غرور نمایشگاه شامل کشیدن مضحک و دیگر اجراهای زنده و فرد در لابی. هر یک از چهار اجراهای محدود به پنجاه نفر و شرکت کنندگان را ملزم به پوشیدن ماسک زمانی که نشسته در جداول خود را. بلیط ها به فروش می رسد در گروه های جدول را مطابق با, اجتماعی, فاصله, بنابراین شما باید حداقل خرید دو بلیط. هر 60 دلار بلیط شامل دو نوشیدنی بلیط اشتها آور یک غذای اصلی و یک 5 دلار کمک مالی به دو تحول آزادی صندوق (پنج شنبه بلیط فروش) و یا سیاه و سفید سند چشم انداز جمعی (جمعه فروش بلیط).

Victor Ngo-Smith, the owner of New Cottage Arts, will host a joint LGBTQ Pride and Juneteenth celebration.گسترش

ویکتور Ngo-Smith, صاحب جدید کلبه هنر میزبان مشترک LGBTQ غرور و Juneteenth جشن.

برایان Ngo-اسمیت

جدید کلبه هنر غرور و Juneteenth جشن
چهار شنبه, ژوئن 19, 10 صبح تا 1 بعد از ظهر
جدید کلبه هنر
655 جنوب فدرال بلوار
رایگان

برای آنهایی که کمی مایل به شرکت در غرور و یا پدر و مادر علاقه مند به آموزش فرزندان خود در محلی عجیب و غریب متعلق به موسیقی و هنر در مدرسه جدید کلبه هنر دعوت از خانواده ها برای یک روز جشن از تجاوز غرور و Juneteenth. زیر سایبان راه اندازی در پارکینگ وجود خواهد داشت سنگ و سنگریزه های رنگین کمان نقاشی, رقص, sing-a-پوزیشن های خرید و بیشتر. شرکت کنندگان خوش آمد آنها را در مصالح اما جدید کلبه هنر نیز تهیه هر یک از شرکت کنندگان با مجموعه ای از مقادیر مواد استفاده کنید. جداول تنظیم خواهد شد تا در یک فاصله مناسب و همه باید از ماسک در هنگام کار در مجاورت نزدیک با دیگر شرکت کنندگان و یا معلمان.

مایل بالا Pridecast
چهار شنبه, ژوئن 19 در ساعت 11 صبح شنبه, ژوئن 20 در 4 صبح
جریان از طریق مسیر بالا Pridecast Facebook صفحه
رایگان

کسانی که از شما به شدت از دست رفته موسیقی رقص و پمپ کردن انرژی از مدار احزاب قطعا می خواهید برای اتصال به مسیر بالا Pridecast. یک تلاش جمعی از چندین LGBTQ سالن های Pridecast خواهد شد از ویژگی های 25 محلی و ملی, دی جی پخش از آهنگ های مثلث X Bar & Glow, سالن, همبرگر مریم دنور, تجارت, Gladys فضول همسایه و چارلی کلوپ شبانه. همه شب های دیجیتال کنسرت می تواند جریان از طریق Pridecast Facebook صفحه مخلوط ابر یا حرکت یا کشش ناگهانی. در حالی که livestream کاملا رایگان Pridecast تیم نیز جمع آوری کمک های مالی به تجاوز سازمان حمایت یکی کلرادو. کمک های مالی می تواند از طریق شرکت گروه بد Asstronauts’ پی پال.

مجازی, لسبیین مارس
چهار شنبه, ژوئن 20 10 تا 11 صبح
جریان از طریق دنور PrideFest Facebook صفحه
رایگان

دنور لسبیین, مارس ایجاد شده بود به شکستن قالب یک مرد-محور غرور و افتخار است. هنوز مطمئن شوید که اگر شما واجد شرایط برای شرکت در ؟ با توجه به دنور, لسبیین در ماه مارس بیانیه ماموریت “دنور لسبیین, مارس & رالی باز است به خود شناسایی دايکها femmes, butches, بدون مو, کیرخوری, (با, به سلامتی), ناودانی, ساقه, AGs, لزبین, و دیگر فمینیست های tomboys, womyn رنگ دو مرد boi-دایک های ترانس مردمی از تمام طعم لب عاشقان و طرفداران هر و همه نوع.” مانند همه PrideFest رسمی وقایع این سال لسبیین, مارس می گذرد مجازی و تشکیل شده است از یک چهل دقیقه پخش ویدیو از طریق دنور غرور Facebook صفحه و همچنین به عنوان دنور لسبیین, مارس صفحات رسانه های اجتماعی. مردم را تشویق به خود را ارسال تصاویر و ویدئوها در پاسخ به این ویدئو با هشتگهای #DDM2020, #DigitalDykeMarch, #DenverDykeMarch و #VirtualDDM.

غرور مجازی 5K
چهار شنبه, ژوئن 20 و یکشنبه 21 ژوئن
جریان از طریق دنور PrideFest Facebook صفحه
35 دلار برای کودکان زیر هجده $40 برای کسانی که هجده و تا

در حالی که PrideFest خواهد شد پخش یک شمارش معکوس و سرود ملی عملکرد در ساعت 9 صبح روز شنبه 20 ژوئن به مناسبت آغاز غرور 5K وجود واقعی گروه اجرا این سال است. به جای آن شرکت کنندگان به انجمن خوش آمدید تکمیل غرور مجازی 5K در زمان خود هر جا که مناسب است و ارسال بار خود را به طور مستقل. مسابقه جمع آوری کمک به نفع مرکز Colfax و هر فرد یا تیم می تواند ثبت نام در دنور غرور وب سایت.

Shirley Delta Blow will be one of the drag queens reading stories on Saturday, June 20.

شرلی دلتا ضربه خواهد بود یکی از drag queens خواندن داستان در شنبه, ژوئن 20.

شرلی دلتا ضربه

کشیدن ملکه زمان داستان
چهار شنبه, ژوئن 20, 2:30 تا 3:30 بعد از ظهر و پنج شنبه ژوئن 21, 1 تا 1:30 بعد از ظهر
جریان از طریق دنور PrideFest Facebook صفحه
رایگان

به دنبال یکی دیگر از همه سنین PrideFest رویداد ؟ کشیدن ملکه داستان زمانی اتفاق می افتد شنبه و یکشنبه یک راه فوق العاده را به شما معرفی کودکان به عجیب و غریب, فرهنگ و جامعه دگرباشان جنسی. اولین نکردم در دنور به عنوان یک رویداد ماهانه در BookBar کشیدن ملکه زمان داستان شامل سرگرمی, خانواده, دوستانه, داستان های خوانده شده توسط برخی از دنور کشیدن اعضای خانواده سلطنتی است. به عنوان یک پاداش رفتن دیجیتال بدان معنی است که شما لازم نیست که به نگرانی در مورد کسانی که مزاحم محافظه کاران اذیت و آزار شما و خانواده خود را! روز شنبه, کشیدن ملکه داستان زمان خواهد بود ارائه شده توسط Denver Public Library-دوستان پایه و میزبانی توسط Dixie Krystals شرلی دلتا و Veronica Taylor Mykels. روز یکشنبه میزبان Dixie Krystals Zenon TeaVee و KaiLee Mykels. هر دو داستان وقایع زمان پخش خواهد شد در دنور PrideFest Facebook صفحه.

2020 Coors نور دنور مجازی رژه غرور
یکشنبه, ژوئن 21, 9:30 صبح
جریان از طریق دنور PrideFest Facebook صفحه
رایگان

این Coors نور Pride Parade برجسته از هر دنور غرور و افتخار است. هر چند هیچ کس خواهد بود, راهپیمایی کردن, Colfax, خیابان, در, رنگین کمان لباس در این سال نشان می دهد بر روی بروید. مرکز Colfax خواسته است تا به کسب و کارهای محلی و سازمانها و افراد را به ارسال “سرگرم کننده, خلاق, دوستانه خانواده و جامعه فکر ویدئوها” خواهد بود که زندگی جریان با تفسیر شروع 9:30 صبح روز یکشنبه 21 ژوئن. حتی از نیمکت خود را, شما باید یک نخست صندلی مناسب در رژه “مسیر است.” دیجیتالی شدن غرور رژه همچنین اجازه می دهد تا اعضای جامعه که ممکن است قادر به شرکت در یک رژه سنتی برای به اشتراک گذاشتن تجربه. بنابراین اگر شما به طور معمول منصرف توسط جمعیت پیاده روی های طولانی و آفتاب داغ و افراطی partiers این سال ممکن است مورد علاقه خود را در رژه غرور است هنوز! بازدید از رژه را در Facebook صفحه: صبح از برای اطلاعات در مورد چگونه به سازمان دیده بان.

Black Diamonds will feature an all-black cast.گسترش

الماس سیاه خواهد شد از ویژگی های همه بازیگران سیاه و سفید.

حسن نیت ارائه میدهد از جرم بزه

الماس سیاه
یکشنبه, ژوئن 21, 5 تا 6 بعد از ظهر
جریان از طریق دنور PrideFest سایت Facebook صفحه و کشش
رایگان

تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم الماس سیاه جدید کشیدن نشان می دهد تولید شده توسط افسانه ای دنور ملکه جنایت بزه. نشان می دهد شامل همه بازیگران از هنرمندان از منطقه مترو دنور و به معنای دادن یک پلت فرم برای کشیدن هنرمندان که اغلب نادیده گرفته شده و underbooked. به غیر از برخی از زبان صریح و روشن نشان می دهد مناسب است برای کشیدن طرفداران در تمام سنین است. الماس سیاه را برای اولین بار در 5 بعد از ظهر روز پنج شنبه ژوئن 21, جریان, در دنور PrideFest Facebook صفحه سایت و جنایت را با کشش حساب. بینندگان قادر خواهد بود به نکته اجرا با استفاده از Venmo پی پال یا Chashapp. X نوار که در نهایت میزبان الماس سیاه به عنوان یک نمایش زنده نیز برگزاری یک فرد در سازمان دیده بان حزب با جرم تخطی از قانون در طول پخش. رزرو مورد نیاز است.

آیا شما یک رویداد شما می خواهید موجود در این لیست ؟ ارسال اطلاعات به [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>