فورت کالینز کامیون مواد غذایی صاحبان همبرگر را به Avanti F & B

همبرگر در Avanti, مواد غذایی & آشامیدنی و این بار آنها در حال آمدن از یک کامیون مواد غذایی اپراتور که خدمت به خیابان می خورد در فورت کالینز برای پنج سال گذشته. براندون اسپانیا و Kaitlyn Peot اولین Knockabout همبرگر در اواخر این ماه در داخل سالن غذا.

اسپانیا خود را راه اندازی کامیون مواد غذایی ولگرد در مورد فورت کالینز پس از کار به عنوان یک تلفن همراه فروشنده بزرگ-نام رستوران ، “من برای بزرگ قرمز F در Jax [خانه ماهی],” آشپز توضیح می دهد. “من عمل یک سبد غذایی برای Jax.”

اما حتی قبل از اینکه او یک آشپز حرفه ای اسپانیا در حال توسعه یک عشق همبرگر با طعم های غیر معمول از خود مامان چینی است. “من بازی بیس بال و کباب همبرگر با پدرم اما مادر من نیز بزرگ کاری برگر” او به یاد می آورد. و هشت سال زندگی در Austin, تگزاس, بیشتر کام خود را گسترش به عنوان یک بچه.

منو در Knockabout را منعکس آشپز تجارب بنابراین وجود خواهد داشت کیمچی همبرگر با تخم مرغ سرخ شده و همچنین به عنوان یک chorizo برگر با تگزاس-سبک adriano. “من بیشتر هیجان زده در مورد سیب زمینی سرخ کرده چرا که آنها کمی بیش از حد” Peot می افزاید اشاره کرد که Knockabout خدمت استاندارد سیر و پارمسان, سیب زمینی سرخ کرده به علاوه کاری-چاشنی سیب زمینی شیرین سیب زمینی سرخ کرده و آهک-شور سیب زمینی سرخ کرده با adriano و cotija.

Kaitlyn Peot and Brandon Spain are bringing Knockabout Burgers to Denver.

Kaitlyn Peot و براندون اسپانیا در حال آوردن Knockabout همبرگر به دنور.

حسن نیت ارائه میدهد از Knockabout همبرگر

Peot که برای کار جدید بلژیک دم شرکت مسئول تأمین منابع مواد لازم برای Knockabout و او را در درجه اول متمرکز محلی و آلی تولید و گوشت. “ما می خواهیم برای نشان دادن غرور و افتخار و شادی از کلرادو که شامل علف خوار و چمن به پایان رسید و گوشت گاو” او اشاره می کند.

به این منظور Knockabout را همبرگر با استفاده از گوشت از Lasater مراتع گوشت گاو در شرق کلرادو. اسپانیا می گوید هر برگر ساخته شده است با یک دست تشکیل یک سوم پوند patty. خانه aioli و دیگر خراش ساخته شده از مواد تشکیل دهنده نیز بخشی از این طرح و اسپانیا می گوید: او تجربه کار با یک نرم در خدمت بستنی دستگاه به آمده تا با برخی از خوب دسر.

Knockabout همبرگر طول می کشد دوم-طبقه فضای قبلا اشغال شده توسط خیابان دشمنی است که در روند باز کردن یک آجر و ملات رستوران در خیابان اول و برادوی است. مانند بسیاری دیگر از Avanti مفاهیم اسپانیا و Peot با استفاده از وقت خود را در سالن غذا به معرفی مواد غذایی خود را به دنور مخاطبان با یک چشم به چیزهای بزرگتر در آینده است. آنها دو سال اجاره در Avanti, به طوری که آنها لازم نیست که برنامه فوری برای یک مقیاس کامل رستوران, اما آنها معتقدند که آنها می خواهم برای باز کردن یک Knockabout همبرگر با یک درایو-از طریق جزء در برخی از نقطه. “این امر شکاف بین فست فود و رستوران برگر” اسپانیا می گوید.

دو امیدوارند به یک نرم افتتاحیه آخر هفته گذشته از ماه ژوئن و پس از آن به روی عموم باز بعد از 4 جولای. یک بار باز Knockabout خدمت ناهار و شام در Avanti در 3200 Tejon خیابان از 11 صبح تا 10 p. m. روز شنبه از طریق شنبه و تا 11 p. m. در روزهای جمعه و شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>