Goldenvoice اعلام کرد جشنواره Coachella خرما برای 2021

در دوباره خاموش-دوباره قسط بعدی از کوچلا ،

روز پنج شنبه در جشنواره پروموتر Goldenvoice اعلام کرد که سالانه Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره است که به تعویق افتاد به دلیل همه گیر رخ خواهد داد “همانطور که در حال حاضر” در مارس 9-11 با دومین آخر هفته اتفاق می افتد مارس 16-18. و همچنین Goldenvoice اعلام کرد که گل سرسبد آن کشور جشنواره موسیقی دلیجان را تشکیل آوریل 23-25.

“این آینده است که هر یک از ما امیدوار به مقابله با اما تمرکز اصلی ما باقی مانده است که به خوبی از ما طرفداران کارکنان و هنرمندان کویر همکاران و همه درگیر در جشنواره” نوشت: پروموتر در اعلام آن است.

همه 2020 عبور مفتخر خواهد بود در سال 2021 و کسانی که با عبور تماس گرفته خواهد شد با جزئیات بیشتر از طریق ایمیل با جمعه. اطلاعات در مورد بازپرداخت نیز در دسترس خواهند بود. هر دو جشنواره خواهد شد از ویژگی های جدید فهرست اسامی.

تبلیغات

اعلام می آید یک روز پس از Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر اعلام کرد که به دلیل خطرات ناشی از جریان همه گیر Coachella و دلیجان نمی شود مجاز را تا سال 2021 در اولین. در ابتدا برنامه ریزی شده برای ماه آوریل با خشم علیه ماشین Frank Ocean and Travis Scott به عنوان headliners, Coachella برنامه ریزی شده بود برای بازگشت به امپراتوری پولو زمینه در اکتبر. 9.

“من نگران هستم به عنوان نشانه رشد است که COVID-19 می تواند بدتر در پاییز” قیصر گفت: در روز چهارشنبه. “علاوه بر این حوادث مانند Coachella و دلیجان می گیرند تحت رژیم صهیونیستی است. Newsom مرحله 4 که وی پیشتر اعلام کرد که نیاز به درمان یا واکسن را وارد کنید. با توجه به پیش بینی شرایط و پتانسیل من نمی تواند راحت در حال حرکت رو به جلو است.”

در اواخر ماه آوریل Gov. گاوین Newsom اعلام کرد که کنسرت در کالیفرنیا خواهد بود و نگه دارید تا زمانی که یک واکسن یا دیگر درمان ها برای COVID-19 توسعه یافته است.

تبلیغات

روز چهارشنبه اعلام شد و بیشتر به یک در حال حاضر بحرانزده کنسرت میباشد. در یک شرکت گسترده یادداشت ارسالی برای AEG کارکنان دوشنبه اعلام شرکت گسترده اخراج و furloughs رئیس اجرایی دن Beckerman نوشت: “این جهانی و همه گیر است مختل زندگی برای همه و پناهگاه در محل سفارشات در حالی که انتقادی به پهن کردن منحنی پرداخته اند یک ضربه ویرانگر به کسب و کار ما. روشن است که رویدادهای زنده با طرفداران نخواهد رزومه برای بسیاری از سال و به احتمال زیاد تا مدتی در 2021 بنابراین ما در حال مواجه با هیچ گزینه های آسان.”

AEG دومین کنسرت پروموتر در ایالات متحده و شرکت های صاحب Coachella و دلیجان جشنواره با Goldenvoice.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de