L. A. چهره مهم coronavirus آزمون: بازگشایی خواهد بیشتر کسب و کار را جدی شیوع بیماری های جدید?

لس آنجلس مواجه است مهم آزمون جدید در نبرد خود را در برابر coronavirus.

مقامات در حال گرفتن یکی دیگر از گام عمده در بازگشایی اقتصاد به عنوان یک کشت اضافی کسب و کار دریافت چراغ سبز برای شروع پذیرش مشتریان — و اضطراب مقامات بهداشتی صبر کنید تا ببینید چقدر این فعالیت های جدید بدتر از گسترش این ویروس بسیار مسری.

روز جمعه L. A. شهرستان اجازه خواهد داد که بازگشایی ورزشگاه; سالن های مانند موزه ها و باغ وحش ها و آکواریوم; اردو و هتل برای سفر به اوقات فراغت. آن را نیز greenlight از سرگیری موسیقی فیلم و تلویزیون محصولات.

بازگشایی می آید به عنوان ویروس تلفات همچنان به رشد. مقامات روز شنبه گزارش داد 50 مرگ و میر بیشتر و اضافی 1,848 موارد ویروس. این شهرستان در مجموع عفونت بیش از 68,000 تقریبا نیمی از دولت را مورد تعداد بیش از 143,000. تجمعی مرگ و میر در L. A. شهرستان — 2,818 — نشان دهنده 57 درصد از دولت مرگ و میر بیش از 4,900 رغم شهرستان بودن به یک چهارم از جمعیت این ایالت.

تبلیغات

مقامات همیشه انتظار می رود یک افزایش در تعداد coronavirus موارد به عنوان دقیقترین نسخه از اقامت در خانه سفارش شده بود به تدریج تضعیف شده است.

حال سؤال این است که آیا این ویروس باعث بستری شدن در بیمارستان از متوسط تعداد افرادی که سیستم بیمارستان می تواند اداره کند و یا اگر آن را به رشد افزایش به شدت بیمار بیماران قریب به اتفاق ویژه-مراقبت های ويژه.

آن را بیش از حد به زودی به آنچه اتفاق خواهد افتاد. در اینجا مختصر و مفید در بیت خبر بد و یک خبر خوب در شرایط که در آن L. A. شهرستان می ایستد.

ویروس نرخ انتقال در حال افزایش است

حتی بیشتر وجود دارد شواهدی وجود دارد که گسترش این رمان coronavirus در حال افزایش است با توجه به اطلاعات منتشر شده در این هفته.

تبلیغات

قبل از این شهرستان آغاز شد, کاهش, اقامت در خانه مورد نیاز در ماه گذشته موثر و نرخ انتقال از coronavirus بود در یک نقطه خوب: برای هر یک نفر آلوده است که فرد به طور متوسط آلوده کمتر از یک نفر دیگر گفت: دکتر کریستینا Ghaly L. A. شهرستان مدیر خدمات بهداشتی و درمانی.

اما در روز جمعه Ghaly فاش عموم برای اولین بار است که به نرخ انتقال در حال حاضر بیشتر از 1.

سپس در چهارشنبه Ghaly گفت: شهرستان دانشمندان در حال حاضر برخی بیشتر از نرخ انتقال است که در واقع در حال افزایش است.

شهرستان منتشر شده یک نمودار نشان میدهد که چگونه موثر و نرخ انتقال بود که زیر 1 در ماه آوریل شروع به تیک تاک به سمت بالا افزایش فوق 1 با هفته گذشته است. این بدان معناست که هر یک نفر مبتلا به این ویروس بود که نقطه آلوده کردن بیش از یک نفر دیگر به طور متوسط.

تبلیغات

The effective transmission rate of the coronavirus began to increase in late May.

موثر و نرخ انتقال از coronavirus رز بالا 1 در اواخر ماه مه به معنی برای هر 1 نفر آلوده به ویروس coronavirus که فرد به طور متوسط آلوده بیش از 1 فرد دیگر.

(Los Angeles County Department of Health Services)

که افزایش رخ داده است حدود دو هفته پس از روز مادر و کمی بیش از دو هفته پس از L. A. شهرستان مجاز بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی برای باز کردن برای خدمات وانت.

“مدل پیش بینی محکم تر که گسترش COVID-19 در لس آنجلس منطقه است به احتمال زیاد به افزایش به تدریج در طول زمان” Ghaly گفت.

به عنوان یک نتیجه, مدل کامپیوتری مورد استفاده توسط L. A. شهرستان برای برآورد تقاضای آینده در بیمارستان ها پیش بینی وجود خواهد داشت سنگین تر استفاده coronavirus بیماران در دو تا چهار هفته Ghaly گفت. هنوز هم وجود دارد باید به اندازه کافی تخت بیمارستان و هواکش به جای افزایش تقاضا, او گفت:.

تبلیغات

L. A. شهرستان می تواند کمبود تخت ICU

اما ممکن است بخش های عمومی و بیمارستان های خصوصی می تواند اجرا از تخت ICU در دو تا چهار هفته Ghaly گفت.

L.A. County could run out of ICU beds in 2 to 4 weeks if the transmission rate of the coronavirus continues climbing.

یک مدل کامپیوتری منتشر شده در روز چهارشنبه توسط L. A. شهرستان دانشمندان پروژه امکان این شهرستان بیمارستان های دولتی و خصوصی می تواند اجرا از بخش مراقبت ويژه تخت در دو تا چهار هفته اگر موثر و نرخ انتقال از coronavirus همچنان به افزایش است.

(Los Angeles County Department of Health Services )

در همان زمان مقامات بهداشت شهرستان باید در دفاع از بازگشایی مجدد برنامه است. مقامات هنوز درخواست مردم برای ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است, اما “دلایل خوبی وجود دارد که چرا گاهی افراد نیاز و یا می خواهید به ترک خانه خود” Ghaly گفت.

“برخی از مردم ندارد و امتیاز قادر به telework و آنها را مجبور به ترک خانه خود را به کار می کنند. بسیاری از مردم مایل به قرض دادن صدای خود را در مبارزه برای عدالت است که در اطراف همه ما,” او گفت:. “کلید برای کنترل این ویروس ندارد به معنی باقی مانده در خانه.”

تبلیغات

کسب و کار reopenings ادامه

کسب و کار مجاز به بازگشایی جمعه عبارتند از ورزشگاه و امکانات تناسب اندام pro-league عرصه بدون مخاطبان در اردوگاه های روز, موزه, گالری, باغ وحش, آکواریوم, اردو, هوای آزاد, مناطق تفریحی و هتل ها برای تفریح و سفر. وجود دارد محدودیت در ظرفیت دقیق نیاز به تمیز کردن و یک دستور است که کارکنان سایش پوشش صورت در تمام زمانها.

علاوه بر این هر کسی از دیدن چنین امکانات است توصیه به عمل اجتماعی فاصله و به پوشیدن ماسک. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری اشاره کرده است که هر کسی با یک مشکل تنفسی و کودکان زیر 2 نباید سایش پوشش صورت.

در ورزشگاه و امکانات تناسب اندام کارکنان و مشتریان خواهد بود غربالگری علایم قبل از ورود. رزرو تشویق می شوند به دلیل اشغال محدود خواهد شد و کلاس های آموزشی نیز در اندازه محدود.

تبلیغات

استخر خواهد بود و مجاز به بازگشایی اما سونا, اتاق بخار و وان داغ بسته باقی خواهد ماند. بازدید کنندگان ملزم به پوشیدن پوشش صورت در حالی که ورود و خروج از ورزشگاه و توصیه به آنها را می پوشند در حالی که ورزش.

در اردوگاه های روز, کارمندان و کارکنان خواهد شد به نمایش علائم از طریق چک دما و گردشگران توصیه به آوردن وعده های غذایی خود را.

ظرفیت محدود خواهد شد در موزه ها و گالری ها باغ وحش ها و آکواریوم هر چند معلوم نیست به چه میزان. نمایشگاه های تعاملی بسته باقی خواهد ماند و تور می تواند شامل تنها اعضای همان خانواده است. مقامات مجاز تجمعات و یا مخلوط کردن خانواده ها به دلیل ویروس همچنان مطرح معرض خطر است.

تنها استثنا برای این ممنوعیت تجمعات سیاسی تظاهرات و خدمات مذهبی اگر چه محدودیت هایی وجود دارد به تعداد افرادی که مجاز به حضور در آن مجالس به عنوان به خوبی.

تبلیغات

بازدید کنندگان به اردو RV پارک ها و مناطق تفریحی توصیه به رزرو و برای به دست آوردن هر گونه نیاز به مجوز آنلاین یا از طریق تلفن قبل از سفر خود را.

کارکنان مشغول به کار در ورزش حرفه ای مناطق مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و نمایش در خواهد آمد برای علائم قبل از کار. ورزشکاران مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در همه زمان ها به جز در حالی که ورزش و رسانههای باید انتظار دوربین های مختلف سرمایه گذاری است که اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی فاصله.

در هتل ها و کوتاه مدت اجاره مهمانان خواهد شد به نمایش علائم و نمی خواهد اجازه اقامت یک شبه اگر نشانه های بیماری است. مواد قابل استفاده مجدد در اتاق از جمله مجلات و منوها حذف خواهد شد و اتاق را خالی برای 24 تا 72 ساعت پس از یک مهمان خروج.

تبلیغات

“در صورت presumptive مورد COVID-19 مهمان اتاق حذف خواهد شد از خدمات و قرنطینه. در صورت مثبت مورد اتاق تنها باید بازگشت به خدمات پس از تحت تمیز کردن عمیق و مطابق با [CDC] دستورالعمل” شهرستان ها نوشت.

سونا, اتاق بخار و وان داغ در خواص اجاره و هتل ها بسته باقی خواهد ماند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de