پلیس لس آنجلس با استفاده از پرتابه های پرتابی در اعتراض جرقه ادعا می کند از نیروی بیش از حد

پلیس آن را یک “40 میلی متر کمتر کشنده Launcher” اما برای کسانی که خود را در کسب و کار پایان از سلاح در تظاهرات اخیر این زخم احساس مرگبار جدی است. و غیر قابل توجیه.

یک مرد بی خانمان در یک صندلی چرخدار او چشم خون آلود در مرکز شهر لس آنجلس است. یک سان خوزه فعال دچار بیضه پاره شده پس از انفجار به کشاله ران. یک خبرنگار رادیو مصاحبه معترضان در ساحل طولانی دچار گردن زخم. و یک تعداد بی حد و حصر از دیگران پایدار و کاهش کبودی و بدتر در طول این تظاهرات که به دنبال مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

A man suffered a severe wound to his face after police fired less-lethal projectiles into a crowd.

یک مرد دچار زخم صورت بعد از پلیس اخراج فوم پرتابه به یک جمعیت از معترضان در مرکز شهر لس آنجلس است.

(رابرت Gauthier / لس آنجلس تایمز)

این رکوردی مستقر شده اند توسط اداره پلیس لس آنجلس و سازمان های دیگر. در بسیاری از موارد ادارات و سلاح تولید کنندگان قبلا پیشنهاد شده است که این دستگاه — که معمولا حاوی تک شات سخت فوم پرتابه — اجازه می دهد تا به صورت دقیق تر هدف قرار دادن خشونت مظنون و در نتیجه کاهش آسیب های جدی ناشی از “دیگر کمتر کشنده” جایگزین.

تبلیغات

به جای کمتر کشنده پرتابی یا “LLLs” را به عنوان پلیس لس آنجلس تماس آنها کشیده اند همان نوع اعتراض از معترضان مدنی و آزادی خواهان به عنوان تفنگ ساچمهای “beanbag” دور و لاستیک سخت گلوله که شد غالب سلاح های استفاده شده توسط پلیس در طول قبلی جمعیت تلاش های کنترل. منتقدان می گویند تقصیر است نه با سلاح بلکه با گستاخ و بی راه که در آن برخی از ماموران آتش آنها.

“اگر شما آتش در محدوده نزدیک و یا در سر کسی آنها انجام بسیاری از آسیب و سوال این است که چه خطر بود این معترضان نما گفت:” کارول سوبل, یک, حقوق مدنی, وکیل است که تحت پیگرد پلیس لس آنجلس به اتهام تبدیل سلاح در تماشاگران و معترضان مسالمت آمیز. “به خصوص با افراد بی خانمان در صندلی چرخدار. چگونه آنها یک تهدید به پلیس؟”

ثبت اختراع دارنده استفاده می شود معمولا LLL پرتابه دولت ایالات متحده توصیف آن به عنوان “مهمات است که می تواند به کار گرفته شده توسط سربازان در جریان عملیات دیگر-از-جنگ مانند شورش کنترل … یا توسط پرسنل اجرای قانون زمانی که یک کشنده پاسخ موجه نیست.”

تبلیغات

غیر نظامی پلیس لس آنجلس کمیسیون و بازرس کل دفتر گفته اند که آنها را نقد و بررسی همه شکایات از نیروی بیش از حد در برابر گروه. که در بافندگی به عنوان عظیم انجام داده هزاران شکایت رسمی, تلفن, تماس, فیلم ها و رسانه های اجتماعی پست در مورد افسران شلیک چه عام غیرنظامیان به عنوان برچسب “گلوله های لاستیکی.” یک سخنگوی پلیس لس آنجلس گفت که این گروه در حال بررسی استفاده از 40 میلی متر پرتاب و قصد دارد به انتشار یافته “در زمان بعد.”

An LAPD officer holds a less-lethal launcher during demonstrations recently in downtown Los Angeles.

یک افسر پلیس لس آنجلس دارای کمتر کشنده launcher طول تظاهرات به تازگی در مرکز شهر لس آنجلس است.

(رابرت Gauthier / لس آنجلس تایمز)

یکی از تاکتیک های پلیس متخصص گفت: به او گفته شد که لس آنجلس کلانتر نمایندگان مورد استفاده بسیاری از “غیر کشنده” سلاح هایی که آژانس تا به حال تدارکات و مهمات آن. یک کلانتر نماینده تایید بر, ضروری خود را “دخالت در گسترده حوادث در سراسر شهرستان.”

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti هفته گذشته گفت که او تا به حال به کارگردانی پلیس لس آنجلس برای “به حداقل رساندن” استفاده از کمتر-سلاح های کشنده در هنگام برخورد با معترضان مسالمت آمیز.

تبلیغات

دیگر ادارات پلیس نیز متعهد به بررسی استفاده از 40 میلیمتر سلاح.

در San Jose, پلیس اخراج فوم گلوله به سمت جمعیت معترضان با یکی از قابل توجه جرثقیل Sanderlin 27 ساله سیاه پوست که قبلا کار کرده با گروهی که آموزش دیده بخش استخدام در چگونه برای ریشه کن کردن تعصب و ساخت جامعه روابط.

Sanderlin وکیل فرستاده تصویری نشان دادن او در تلاش برای آرام تهاجمی معترضان در مه 29 رویارویی و ظاهرا درخواست پلیس برای جلوگیری از تیراندازی فوم گلوله.

وکیل سارا Marinho گفت: “سرسام آور افراطی” چپ Sanderlin با یک بیضه پاره شده; دکتر او گفت که او ممکن است قادر به کودکان است. سن خوزه رئیس پلیس ادی گارسیا تلقی خود را “شکسته” در مورد این حادثه و قول داد که تحقیقات.

تبلیغات

یکی دیگر از تظاهر کنندگان Breanna Contreras گفت او شده بود ایستاده نیم بلوک در پشت خط مقدم سن خوزه تظاهرکنندگان که در همان روز که یک فوم گلوله او را در معبد باعث چرمی شدید کبودی و خونین چشم. “من احساس می کنم آنها در حال وحشیانه نسبت به صلح آمیز معترضان گفت:” Contreras یک 21 ساله دانشگاه ایالتی سن خوزه ،

در ساحل, اداره پلیس گفت: آن را راه اندازی کرده است تحقیقات داخلی پس از یک افسر اخراج چه بود اعتقاد به 40 میلیمتر دور که آمار KPCC خبرنگار رادیو آدولفو Guzman-لوپز در گردن. Guzman-لوپز گفت که او تا به حال شده است در مصاحبه با معترضان زمانی که دور زده او bloodying گردن خود را.

“سوال این است که باقی مانده [است] چه سیاست چه منطق رهبری این افسر پلیس به تک من … از جمعیت” لوپز NPR گفت پس از مارس 31 حادثه است.

تبلیغات

یکی از تاکتیک های پلیس متخصص گفت: به او گفته شد که لس آنجلس کلانتر نمایندگان مورد استفاده بسیاری از “nonlethal”

یک سال 2017 تحلیل 1,984 مردم زده شده با لاستیک یا پلاستیک گلوله یافت که 3 درصد کشته شدند و 15 درصد به طور دائم مجروح شدند. همکار-بررسی مطالعه منتشر شده در مجله BMJ Open بررسی 30 سال از مقالات علمی در سراسر جهان در صدمات ناشی از جنبشی پرتابه تاثیر یا KIPs که شامل لاستیک-روکش گلوله beanbag دور اسفنج دور و بیشتر.

دکتر Rohini هار مطالعه سرب نویسنده و اتاق اورژانس پزشک گفت که به اصطلاح اسفنج دور شلیک توسط 40 میلی متر پرتاب کرده بود نه کاهش مشکلات است.

“از آنجا که این اسفنج دور استفاده می شود به طوری فراگیر, ما می بینیم یک تن از صدمات ناشی از آنها گفت:” هار عمومی بهداشت و درمان به عنوان مدرس در دانشگاه برکلی است. او گفت: وجود داشته است “false روایت” که “کمتر کشنده” سلاح کمتر مشکل ساز و در نتیجه کمی دقیق بررسی تاثیر آنها.

تبلیغات

دو پلیس با استفاده از نیروی کارشناسان ستایش پلیس در سراسر کشور برای برگزاری نمایشگاه محدودیت در استفاده از 40 میلی متر پرتاب و دیگر تفنگ های جایگزین.

اما یکی از کارشناسان سابق لس آنجلس کلانتر Cmdr. Sid درمان گفت: این سلاح ها باقی می ماند مظنون به دو دلیل: خود عمومی ایمنی و بهداشت عمومی اثرات مطالعه نشده است به اندازه کافی و افسران پلیس اغلب نمی تواند آموزش های کافی در مورد نحوه استفاده از آنها.

“آنها به دنبال تکنولوژی برای حل این مشکلات” درمان گفت: “و هیچ گلوله سحر و جادو.”

پلیس لس آنجلس تبدیل به 40 میلی متر پرتاب پس از دو قبلی ناآرامی های مدنی قسمت باعث تورنت شکایت.

تبلیغات

حدود 100 معترض خبرنگاران و تماشاگران شکایت پلیس لس آنجلس در سال 2000 بعد از پلیس اخراج beanbag مهمات کوچک “استینگر” دور و گلوله های لاستیکی به عنوان آنها در تلاش برای متفرق کردن تظاهرکنندگان در خارج از کنوانسیون ملی دموکرات ها جمع آوری و در مرکز استیپلز.

این شهر در نهایت پرداخت می شود در مجموع $4.1 میلیون حقوقی شهرک از جمله به یک زن که از دست رفته دید در یک چشم پس از برخورد با یک لاستیک گلوله. اداره پلیس اعتراف نمی تخلف است.

در سال 2007 L. A. police شلیک به یک جمعیت جمع آوری شده در داخل و اطراف پارک مک آرتور برای یک روز مه تظاهرات برای حقوق مهاجران. یک پلیس کمیسیون بعد از بررسی مشخص شد که گلوله های لاستیکی طراحی شده برای “قلم” به خارج از زمین تا به حال به جای اخراج شده است به طور مستقیم به جمعیت. این بررسی همچنین نشان داد که کمتر از نیروی کشنده شده بود به افرادی که یا نشان دادن مسالمت آمیز و یا گزارش در این رویداد به رسانه های خبری.

تبلیغات

پلیس کمیسیون بازرس ژنرال مارک P. Smith گفت: او معتقد است یکی از دلایل پلیس لس آنجلس در ابتدا شروع به استفاده از 40 میلیمتر سلاح بود چرا که آن را به عنوان افزایش داشتن ابزار با توجه به برتر آن دقت و برد موثر که در مقایسه با beanbag تفنگ ساچمهای.

یک پلیس لس آنجلس تجزیه و تحلیل در بر داشت LLL قادر به هدف قرار دادن اهداف در تا 110 پا در حالی که beanbag تفنگ ساچمه ای مشغول به کار بهترین در 45 فوت یا کمتر و اسلحه تیزر حداکثر برد موثر 15 فوت است. (این beanbag سلاح آتش گلوله های پیچیده شده در یک کیسه معمولا ساخته شده از نایلون.)

بخش استفاده از زور برای گزارش 2019 نشان می دهد که پلیس با استفاده از 40 میلی متر پرتاب کرده بود پیشی گرفتن تفنگ ساچمهای beanbag دور در فرکانس هر چند که هنوز تنها اعزام یک سوم به عنوان اغلب به عنوان تیزر. این گزارش نشان داد که پلیس این تیزر beanbag تفنگ و 40 میلی متر پرتاب موثر کمی بیش از نیمی از زمان.

پلیس لس آنجلس به رسمیت شناخته شده افزایش استفاده از LLLs در سال 2019 زمانی که از آن ساخته شده آموزش کار با دستگاه بخشی از آکادمی پلیس درسی.

تبلیغات

دانشجویان می گفت که nonlethal زور باید اعمال می شود تنها زمانی که یک افسر معتقد است که تاکتیک های دیگر برای به زانو در آوردن یک موضوع هستند به احتمال زیاد به شکست و یا آنها را معقول باور است که آن را نا امن خواهد بود برای آمدن در تماس نزدیک با یک فرد است.

یک سال 2018 با استفاده از نیروی بخشنامه از پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور می گوید افسران که “کمتر-نیروی کشنده گزینه نخواهد بود و به صورت مشکوک و یا موضوع است که منفعلانه در برابر و یا صرفا عدم تطابق با دستورات. کلامی و تهدید به خشونت و یا صرف عدم رعایت نمی کند به تنهایی توجیه استفاده کمتر از نیروی کشنده.”

مگر اینکه یک افسر تحت حمله مستقیم او نیاز به صدور اخطار شفاهی قبل از شلیک 40 میلی متر پرتاب بخشنامه می گوید. که هشدار باید به دولت است که این سلاح می تواند باعث آسیب.

پلیس گفته اند که آنها با استفاده از 40 میلی متر پرتاب تنها پس از هدفمند با بطری و سنگ و سایر پرتابه. معترضان گفت: پلیس اغلب سلاح های آنها را بدون تحریک.

تبلیغات

در حالی که اظهار نظر به طور مستقیم در LAPD آموزش التیام گفت که بسیاری از گروه ها نمی ارائه آموزش مناسب.

“هر کس اقدام به خرید این چیز و آن را بزرگ هزینه سرمایه” گفت: درمان سابق کلانتر فرمانده. “اما بدون آموزش آن را یک مشکل است. آن را بسیار گران قیمت برای انجام آموزش از آنجا که شما مجبور به پرداخت مربی افسر آموزش دیده و کسی که پشت برای پر افسر در حالی که آموزش آنها را.”

نزدیک ترین فاصله که از آن 40 میلی متر launcher می توانید با خیال راحت اخراج می شود این است که در میان عوامل مهم است که باقی می ماند ناشناخته التیام گفت. اما تحقیقات در مورد سلاح و دیگران باقی می ماند محقر او گفت:.

“ما شده اند با جیغ و فریاد برای 20 سال است که ما نیاز به تحقیقات بیشتر در این” سلاح التیام گفت.

تبلیغات

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه نا امید کننده آن است که این بحث در سال 2020 زمانی که ما خواستار شده است برای این انجام می شود بارها و بارها.”

بار نویسنده کارکنان Soumya Karlamangla کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>