لبنان دولت پس از دیدار شب مواج تظاهرات

بیروت (AP) — لبنان نخست وزیر برگزار شد اضطراری کابینه جلسه جمعه پس از یک شب مواج تظاهرات که دیدم تظاهرکنندگان تعطیل جاده های سراسر کشور با سوزاندن لاستیک در تجدید اعتراضات موجب شده توسط یک ياوه ملی ارز.

لغو کردند و با نیروهای امنیتی شکست در مکان های مختلف پنج شنبه شب به عنوان مردم خود به خود به خیابان ها ریختند و پس از پوند سقوط به پایین ترین سطح در برابر دلار. معترضان در مرکز بیروت حلیم پلیس و سربازان با سنگ و شکست برخی از مغازه نقاشی می بارند از گاز اشک آور.

برخی از معترضان آتش به یک بانک خصوصی در حالی که دیگران سنگ پرتاب می کردند در دفاتر بانک های دیگر در بیان خشم خود را درک نقش مهمی در تعمیق اقتصادی خود را در ضعف.

“سه پنجره های شیشه ای شکسته شد در جلو و عقب یخچال و گوشی های تلفن. و آنها را شکست دستگاههای فتوکپی و صندلی. … من مطمئن هستم که با این حال آنچه که برآورد مواد از دست دادن” گفت: مالک یک آژانس مسافرتی در مرکز شهر بیروت.

نیروهای امنیتی بازگشایی جاده های مسدود شده در اوایل روز شنبه به تظاهرات آرام. نخست وزیر حسن دیاب خود را لغو جلسات برنامه ریزی برای روز و خواستار نشست اضطراری برای بحث در مورد بحران. ریاض سلامه رئیس بانک مرکزی است که به طور خاص توسط Diab برای نادرست از وضعیت شرکت در این نشست است.

تجدید تظاهرات در میان خواستار Diab استعفای یک چالش بزرگ برای نخست وزیر که در زمان بیش از در ماه دسامبر پس از سلف خود سعد حریری مستعفی یمن در سراسر کشور تظاهرات اواخر سال گذشته است. خود دولت است که پشتیبانی شده توسط این گروه شیعه حزب الله و متحدان آن و تضعیف شده است از بحران.

با وجود تلاش ها برای کنترل ارز استهلاک در هفته های اخیر در لبنان سقوط به بیش از 6 ، 000 دلار در روز پنج شنبه از 4000 در بازار سیاه در روزهای اخیر. پوند تا به حال حفظ یک نرخ ثابت از 1500 دلار برای نزدیک به 30 سال است.

سقوط به نظر می رسد به منعکس کننده رشد کمبود ارز خارجی در بازار در میان بحران است . همچنین نشانه وحشت بیش از تحریم های جدید آمریکا که تاثیر می گذارد همسایه سوریه در روزهای آینده و همچنین عدم اعتماد به دولت را در مدیریت بحران است.

به شدت مدیون دولت لبنان شده است در مذاکرات هفته با صندوق بین المللی پول پس از آن خواسته مالی برای یک طرح نجات وجود دارد اما هیچ نشانه ای از قریب الوقوع قرارداد.

لبنان بحران مالی predates ویروس همه گیر قرار داده است که این کشور در مجموع مستند برای ماه ترکیب بیشتر این بحران است. سال از فساد و سوء مدیریت را ترک کرده اند کوچک مدیترانه ای کشور با تخلیه منابع در حالی که کاهش سرمایه گذاری در جنگ-سرند منطقه و سقوط ارسالی از لبنان خارج از کشور تنها با افزایش کمبود سرمایه های خارجی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de